Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #11 - Sayfa 491 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tam anlamıyla şu an ortada bir enkaz var

Çöpler gitmedi , sözleşmesi biten vasatlarla yeni sözleşme yapıldı , 10 güne bitecekti transferler güya Eylül ayı deniyor şimdi

Burak Elmas yönetimi sınıfta kaldı

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bide şu Cica ve Nelsonu merak ediyorum, 13,5 milyon para verildi. Çoookk rahat 15 e Gedson alınırdı. Satmıyoz falan diyemezlerdi kadoya bile giremeyen adamı. Bilemiyorum ama inşallah iyi çıkarlarda biraz tesellimiz olur.

Bide şu Cica ve Nelsonu merak ediyorum, 13,5 milyon para verildi. Çoookk rahat 15 e Gedson alınırdı. Satmıyoz falan diyemezlerdi kadoya bile giremeyen adamı. Bilemiyorum ama inşallah iyi çıkarlarda biraz tesellimiz olur.
7 milyon verdiğimiz stoperin lisansı bile yok

ne zaman çıkacak bilinmez

iyi çıkar mı diye düşünürken hiç izleyemeyeceğiz diye korkuyorum.

Bu hangi film.
Alış veya satış fiyatlarını yazalım şuraya.

Nelson - 7
Gedson - 13
Cicaldao - 6.5
Halil - minimum 7
Berkan - 3
Mustafa - 5
Ligin içinden geçecek takım bu mu?

Sence geçebilir mi?
Ek olarak şu transferler de hocanın isteğiyle yapılmıştır.
Marcao - 4.5
Luyindama - 3+5 = 8
Bunları da katarsan 40 milyonun üzerinde bir harcama hakkı vermiş oluyorsun.
Peki bu takım niye top oynamıyor. Kendi aldırdığı adamların bile performansı asağıya geliyor.
Birde maaşları ekle falcao diagne vs aldıkları özellikle terime verilen maaş büyük enkaz yaptılar borç zarar artıyor umrunda değil önemli olan kendi çıkarları

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu hangi film.
Alış veya satış fiyatlarını yazalım şuraya.

Nelson - 7
Gedson - 13
Cicaldao - 6.5
Halil - minimum 7
Berkan - 3
Mustafa - 5
Ligin içinden geçecek takım bu mu?

Sence geçebilir mi?
Ek olarak şu transferler de hocanın isteğiyle yapılmıştır.
Marcao - 4.5
Luyindama - 3+5 = 8
Bunları da katarsan 40 milyonun üzerinde bir harcama hakkı vermiş oluyorsun.
Peki bu takım niye top oynamıyor. Kendi aldırdığı adamların bile performansı asağıya geliyor.
Bu hangi kafa bu topçular tek maç bile beraber oynamadilar. Gedson Halil 20 milyon bizde değiller. Nellson 5 yılda 7ki daha maça çıkmadı. Ciceldau tek maç oynadı daha. Yok arkadaş sizinki ıslah meselesini geçmiş IQ meselesi olmuş maalesef.

Fb Tisserand’a 4 milyon, Zanka’ya 2 milyon, Lemos’a 1.5 milyon ve Szalai’ye 2 milyon verdi. Rami, Neto, Falette, simdi de 2-3 milyona alinan Kim Min-Jae. Her sezon en az 2 stoper aliyorlar. Biz ise 2018-2019 sezonundan beri Luyindama-Marcao-Donk uclusu ile oynadik/oynuyoruz ve bu oyuncularla sampiyon olduk. Luyindama’ya 8 milyon euro verdik ama adam iyi kotu sahaya cikip belirli bir seviyede topunu oynuyor. Bir de boyle bakmak lazim. O kotu sakatligi yasamasaydi kariyeri cok daha farkli olurdu. Luyindama yillik 1 milyon euro aliyor. Fener’in aldigi koreli stoper ise yillik 2-2.5m euro.

İçinden çıkılmaz işler. 4 sene FFP ile uğraş, bittiği sene limit saçmalığına takıl. Her transfer dönemi böyle geçecek anlaşıldı.

Besiktasin kadrosu kisa vadeli.

Ersin 20
rosier 24 kaan (kiralik) vida 32 nsakala 31
josef 32 salih 27
ghezzal 29 alex 31 kenan 27
batshi 27(kiralik)

Kaan batshi kiralik, vida josef atiba ghezzal alex falan 1-2 yil sonra pili biter.
Seneye tekrardan ciddi yapilanma yapmalari lazim. bankalar birligi antlasmasida basliyor. Transfer yapamazlar. Satacak topcularida yok duzgun.

Bu takim hersene guc kaybeedecek. bizim genclerde tecrubeyle hersene daha iyi olacak. Ustelik transfer isimlerle olmuyor.
Alex 6 aydir takimsizdi ve yasli.
Kenani biz alsak forumun 80% kufur ederdi.
Ghezzal iyi topcu fakat gecen sene kendi seviyesinin ustunde bir top oynadi.
Batshide aboubakar performansi veremez.
Rosier ve kaan iyi transferler.

Besiktas gecen seneye gore pek guclenmedi ve etebolu kadroya karsi sadece 2 gol averajla sampiyon oldular. Bizim kadro baya guclendi.
Göz arde etmediniz birsey var, oyuncu sadece genc diye iyi veya iyi olacak diye birsey yok, oyuncunun genc yaslisi yok, iyi kötüsü var, 30+ oyunculari alalim demiyorum, ama 4-5 tane 27-32 arasi kaliteli oyuncu sart, bizim kadroda birtane extra iş yapacak oyuncu yok, onu gectim lider ruhlu oyuncuda yok

Fb Tisserand’a 4 milyon, Zanka’ya 2 milyon, Lemos’a 1.5 milyon ve Szalai’ye 2 milyon verdi. Rami, Neto, Falette, simdi de 2-3 milyona alinan Kim Min-Jae. Her sezon en az 2 stoper aliyorlar. Biz ise 2018-2019 sezonundan beri Luyindama-Marcao-Donk uclusu ile oynadik/oynuyoruz ve bu oyuncularla sampiyon olduk. Luyindama’ya 8 milyon euro verdik ama adam iyi kotu sahaya cikip belirli bir seviyede topunu oynuyor. Bir de boyle bakmak lazim. O kotu sakatligi yasamasaydi kariyeri cok daha farkli olurdu.
fenerle para meselesini kıyaslamayalım
onlar dışarıdan destekle, el altından başkanın vermesiyle durumu düzeltebiliyorlar.
bizde bu opsiyon yok.

Sadece limit olsa iyi, sıkıntılı günler bizi bekler. Siyaset yanımızda durmaz. Her anlamda yönetime baskı gelecektir. Birlik olmalıyız ve yönetimi desteklemek lazım yoksa sonları Aysal gibi olur. Bizi de kaos ve boyun eğen yeni yönetim bekler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt