Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #11 - Sayfa 492 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gedsonu aldık diyelim, nerde oynıyacak ? Berkan veya Taylan kesik yiyecek ve sezon bitene kadar Kerem, Arda, Kılınç’lara makum kalacağız. Böyle rezalet planlama olmaz olsun.
cicaldau yedek kalır gedson gelirse
taylan geride oynar. berkan sol iç, gedson sağ iç olur

bazı maçlarda barış/kerem ya da kılınç/kerem kanatları ile çıkarsak taylan, cicaldau, gedson oynar.

keza halil de gelirse forveti türk yaparak yine yer açabiliriz.

ben cicaldau transferini yapmazdım ama yine de bir görelim bakalım.

Bu hangi kafa bu topçular tek maç bile beraber oynamadilar. Gedson Halil 20 milyon bizde değiller. Nellson 5 yılda 7ki daha maça çıkmadı. Ciceldau tek maç oynadı daha. Yok arkadaş sizinki ıslah meselesini geçmiş IQ meselesi olmuş maalesef.

Daha henüz gelmemiş futbollcuların bonservisini yazmasına mı cevap verelim yoksa 2 -3 sene önce gelmiş futbolcuların bonservisini katmasına mı cevap yazalım karar veremedim..
Sanırım en iyisi cevap vermemek Sıddık boşver..

Kaan Ayhan gerçekten vasat stoper eğer Beşiktaş 5-6 Milyon harcarsa bence iyi olur, Sonuçta böyle bir paraya Nelsson'u aldık biz çok daha iyi bir stoper yani. Kaan Ayhan'ın tek ama tek avantajı Türk olması işte o yüzden bence ederinin 2 katı fiyat istiyorlar.

cicaldau yedek kalır gedson gelirse
taylan geride oynar. berkan sol iç, gedson sağ iç olur

bazı maçlarda barış/kerem ya da kılınç/kerem kanatları ile çıkarsak taylan, cicaldau, gedson oynar.

keza halil de gelirse forveti türk yaparak yine yer açabiliriz.

ben cicaldau transferini yapmazdım ama yine de bir görelim bakalım.
Yedek kalamaz, kulübe darbe olur. Değer kaybeder ise o taksitler kafamızda patlar.

Fb Tisserand’a 4 milyon, Zanka’ya 2 milyon, Lemos’a 1.5 milyon ve Szalai’ye 2 milyon verdi. Rami, Neto, Falette, simdi de 2-3 milyona alinan Kim Min-Jae. Her sezon en az 2 stoper aliyorlar. Biz ise 2018-2019 sezonundan beri Luyindama-Marcao-Donk uclusu ile oynadik/oynuyoruz ve bu oyuncularla sampiyon olduk. Luyindama’ya 8 milyon euro verdik ama adam iyi kotu sahaya cikip belirli bir seviyede topunu oynuyor. Bir de boyle bakmak lazim. O kotu sakatligi yasamasaydi kariyeri cok daha farkli olurdu. Luyindama yillik 1 milyon euro aliyor. Fener’in aldigi koreli stoper ise yillik 2-2.5m euro.
Geçtiğimiz yıllarda luyindamanın CL maçlarında neler yapabildiğini gördük. Belki de luyindama olmasa 5 değil 7 yiyecektik

Lig’de fazla sırıtmaz diye düşünüyorum, ama dediğim gibi Gedson yabancı boluğu yüzünden imkansız gibi.
yabancı sayısı ve limit sıkıntı ama takımda bazı ihtiyaçlar var.

top çalma ve rakibi karşılama özelliği olan bir orta saha alamazsak mevcut takımın başarılı olma ihtimali yok. yol geçen hanı gibi orta sahamız.

pırpır ve adam eksiltebilen kanat oyuncusu da lazım.

o yüzden sınır, limit bir şekilde halledilip hamle yapılmalı. feci bir sezon geçireceğiz aksi halde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt