Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #11 - Sayfa 493 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gedson bjk olayi tamamen kolpa ya. Dun terim acikladi birakmiyorlar birakirlarsa haziriz dedi ki eminim 12-13m euro bile veririz biz gedsona. Bize vermeyen takim bjkye mi verecek kiralik

Kaanın bizim için en büyük artisi yerli olup sağ beki yedekleyebilmesi yoksa elzem bir stoper asla değil.. 27 yaşındaki kaana 6 milyon vermektense 7 milyona 22lik nelsoni denemek daha mantıklı Kaanin bizden sonra bonservisli transfer yapması çok zor gorunuyor

yav arkadaş Cicaldau'ya niye bi nefret oluştu bu forumda bir anda? Napti bu adam dillerden düşmüyor? Oyuncu da etkilenecek sahaya çıkar çıkmaz sosyal medyada saçma sapan eleştiriler. Romanya dışına ilk defa adım atıyor, 1 ay boyunca resmi maç oynamamış, ligin en vasat takımına maçın başlarında ezilen kadromuzun içinde napabilirdi? Bi durun yav, Luyindama-Diagne kadar mentali sağlam olmayabilir adamın hele bi sabır. 2-3 maç daha izleyin sonra maliyetine laf edin.

Bir oyuncunun bonservisi sana göre çok diye oyuncuyu niye linçliyorsun, git yönetime bağır teknik heyete bağır. Sanki Nelsson-Cicaldau kulübün kapısında yattı, nolur bizi alın diye.

Daha kalbur üstü birine bakıyoruz bence

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Galiba şu limit olayından dolayı bekliyorlar, satış veya bi şekilde elden çıkarma oldu mu açıklanır diye düşünüyorum. Hali hazırdaki elimizdeki adama çıkaramadık lisans. Ozon, Sekidika ile ilk etapta 2 yer açılır. Nelson ve gelecek olan bir oyuncuya yer açılır. Daha sonra Benficanın keyfini beklicez gibi

yav arkadaş Cicaldau'ya niye bi nefret oluştu bu forumda bir anda? Napti bu adam dillerden düşmüyor? Oyuncu da etkilenecek sahaya çıkar çıkmaz sosyal medyada saçma sapan eleştiriler. Romanya dışına ilk defa adım atıyor, 1 ay boyunca resmi maç oynamamış, ligin en vasat takımına maçın başlarında ezilen kadromuzun içinde napabilirdi? Bi durun yav, Luyindama-Diagne kadar mentali sağlam olmayabilir adamın hele bi sabır. 2-3 maç daha izleyin sonra maliyetine laf edin.
Diagne'ye attığı pası 5 senedir 1 tane adamımız atamıyor bundan eleştirilmiştir rakibe kırmızı + penaltı'yı hazırladığı için sövüyorlardır alışık değiller

Bu hangi film.
Alış veya satış fiyatlarını yazalım şuraya.

Nelson - 7
Gedson - 13
Cicaldao - 6.5
Halil - minimum 7
Berkan - 3
Mustafa - 5
Ligin içinden geçecek takım bu mu?

Sence geçebilir mi?
Ek olarak şu transferler de hocanın isteğiyle yapılmıştır.
Marcao - 4.5
Luyindama - 3+5 = 8
Bunları da katarsan 40 milyonun üzerinde bir harcama hakkı vermiş oluyorsun.
Peki bu takım niye top oynamıyor. Kendi aldırdığı adamların bile performansı asağıya geliyor.
Gedson
Halil gelmedi

Gelmeyen topcudan nasil performans bekliyorsun?

Luyindama ve marcaoyu sayacaksak tudor zamaninda 40 milyon transferler haric guncel kadrodaki topcularida sayalim. (ayrica terimin alt yapidan cikarip oynatip sattigi ozan kabak sayesinde o topculari aldik)

Tudor o sene kadro oturana kadar ostersundsa karsi elendi. Feghouli haric butun transferler hazir vaziyette lige basladi. Lige muthis basladik. 7cimactan itibaren futbol oynamayi unuttuk. Maiconla soyunma odasinda birbirlerine girecek kadar kadroya otoritesini kaybetti. Besiktas bizi rezil etti ve kovuldu.
Karsilastirmadan once arastirmani iyi yap.

Fatih terimin bu donem aldigi futbolculari sayalim.

2017/2018
nagatomo = full verim aldik
Ndiaye ara transferde satildi, fernando nisan ayina kadar sakatlandi.
selcuk donkla SAMPIYON OLDUK. (Donk kadro disiydi tudor doneminde)
2018/2019
1629466904179.png
Diagne ve mitroglou yonetim kazigi. Son dakikaya biraktilar gittiler parayi gomduler. Kalan topcularin hepsi fiyat performansi ust duzey. Emre akbabayi saymiyorum. 2 defa ayagi kirildi.
Yarim yil boyuncu erenle tek forvet oynadik. SAMPIYON OLDUK!
2019/2020
1629467097035.png
Basarisiz bir yaz transfer donemi gecirmistik. Buradaki topcularin yarisindan verim alamadik fakat detayli bakarsaniz 80% kiralik topcular.Duzgun bir bonservis harcamadik. Muric istenilmesine ragmen Falcao alindi. Para harcamadan ust duzey futbol bekleyenlere duyurulur
Ara transferde toparladik. Kadrikoy serisini bitirdik. Pandemi olmasaydi sampiyon olacagimiz sezondu.

2020/2021
1629467300091.png
Yeni bir sezon, yine fairplay yine bonservissiz transferler. Ndiayeye tepki gelince yonetim kazigi etebo. Orta sahasiz kadroya ragmen averajla sampiyonluk kacirdik.

Fatih terim zaman zaman yanlis transferler yapiyor buna itirazim yok. Fakat 3.5 yilda 0 milyon bonservis harcama yaparak bizi 2 sene sampiyon yapti. 1 defa pandemi yuzunden, 1 defada averajla sampiyonluk kacirdik.

Hocaya ilk defa butce verilmis. daha lig basliyali 1 hafta olmus(maci kazandik), transferler daha gelmemis, lisansi olmayanlar topcular varken hocaya agir elestirenlere sesleniyorum. Biraz sabir. Transferler yapilir, sezon oynanir ve hoca basarisiz olursa gonderilir. 1ci haftadan abartili elestiri var.

Hoca kadro kuramiyor diye elestirirsiniz fakat 96/2000 yili arasinda her sezon 2-3 takviyeyle bizi avrupa sampiyonluguna goturdu.
Hoca kadro kuramiyor diye elestiririniz fakat 2011/2012 sezonunda Galatasaray tarihinin en kotu kadrosunu yenileyip 2 yil icerisinde sampiyonlar liginde ceyrek final oynatan zamanlari unuturuz.
1629468328540.png

Aslinda bosuna kendimi yoruyorum. Nasil osla takim 1 ay sonra takir takir top oyniyacak. O zaman agir elestirenler ozur dilermi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt