Transfer Nöbeti #4 | Ocak 2023 Arşiv - Sayfa 299 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seneye kesin kalacakları yazıyorum.

Muslera
Nelsson (%51)
Boey (%80)
Dubois
Torr
Sergio
Mertens
Rashica (+1 kiralık)
Yusuf
Ross (Nelsson giderse kalır yoksa kiralık)

Diğerleri belli olmaz.
images

Rashica için dedim zaten ya, onyekuru artık ads seviyesi için bile soru işareti olmus
@Ahmet Özgün Güven hatırlar, Kuru ilk geldiğinde daha o her hafta gol atmazken çok fark yarattığını, bize Kadıköy galibiyeti getireceğini yazıyordum ki 1-1lik maçı da. benim gözümde kazandık.

Lakin o sene ne kadar iyise sonraki gelişlerinde kendine bakmayan, fiziği gerileyen sadece hızıyla iş yapan birine dönüştü, bu da zaten kendine iyi bakmadığını gösteriyor.

%50sine 5 vermek riskliydi o yüzden.

Onyekuru’nun yarısına 5 vermedik diye ortalığı ayağa kaldıran zihniyet de bu sezon sonrası belki akıllanır.

Rashica’nın tamamı alınabilir o paraya.
İşin komiği orada Kerem çok top eziyor, kaybediyor diye ondan daha fazla top ezen Onyekuru'yu istemeleriydi. Rashica'yı 5-6'ya bırakıyorlarsa direk alınmalı bence gerçekten her takıma lazım olan oyunculardan.

@Ahmet Özgün Güven hatırlar, Kuru ilk geldiğinde daha o her hafta gol atmazken çok fark yarattığını, bize Kadıköy galibiyeti getireceğini yazıyordum ki 1-1lik maçı da. benim gözümde kazandık.

Lakin o sene ne kadar iyise sonraki gelişlerinde kendine bakmayan, fiziği gerileyen sadece hızıyla iş yapan birine dönüştü, bu da zaten kendine iyi bakmadığını gösteriyor.

%50sine 5 vermek riskliydi o yüzden.

En son fb maçında izledim, hiz falan hep gitmiş, üstelik bizde geldiği ilk sene fena da bitirici değildi, neticede iyi bir potansiyel vaat ediyordu ama pek yanına yaklasamadi, bundan sonra fiziği de yavaş yavaş düşeceği için bizim ligde Anadolu takımlarında takılır

Başarılı bir transfer dönemi geçirdik kadromuz çok alternatifli ve iyi bir seviyeye geldi. Zaniolo müthiş bir oyuncu takıma büyük katkı yapacak ve ayrıca onun gelmesiyle sağ önde form olarak dalgalanma yaşayan tüm oyuncularımızın formunu arttırdığını görüyoruz forma rekabetinin sağladığı büyük bir avantaj bu. Kaan Ayhan'da defansta tüm mevkileri yedekleyebilecek kalitesi ortalama üstü olan yerli bir isim çok doğru bir ekleme oldu. Adekugbe ise sol bekte Emre'den alamadığımız istikrarlı performansı sağlayabilecek Kazımcan ile rekabete girebilecek bir profil o da güzel bir takviye oldu. Kadromuz şampiyonluk için oldukça yeterli artık sıra şampiyonlukta.

Son düzenleme:
Seneye kesin kalacakları yazıyorum.

Muslera
Nelsson (%51)
Boey (%80)
Dubois
Torr
Sergio
Mertens
Rashica (+1 kiralık)
Yusuf
Ross (Nelsson giderse kalır yoksa kiralık)

Diğerleri belli olmaz.
Nelsson kesin gider gibi geliyor bana. Boey ile sözleşme uzatma olursa o da kesin kalır piyasa için bir Avrupa da boy gösterir. Sergio net kalır hatta seneye 3. kaptan olur. Ross'un antrenman durumu önemli ama ben Nelsson yerine koyarım direk kendisini onda da 10-15 milyonluk potansiyel var. Rashica'nın bonservisi alınır diye düşünüyorum. Bir de Dubois'in de Fransa, İtalya, belki İspanya'nın orta sıra takımlarından birine gideceğini düşünüyorum.

Nelsson kesin gider gibi geliyor bana. Boey ile sözleşme uzatma olursa o da kesin kalır piyasa için bir Avrupa da boy gösterir. Sergio net kalır hatta seneye 3. kaptan olur. Ross'un antrenman durumu önemli ama ben Nelsson yerine koyarım direk kendisini onda da 10-15 milyonluk potansiyel var. Rashica'nın bonservisi alınır diye düşünüyorum. Bir de Dubois'in de Fransa, İtalya, belki İspanya'nın orta sıra takımlarından birine gideceğini düşünüyorum.
Nelsson’a iyi bir teklif gelmeli, gitmesi için. 20 altına bırakmayız 20 veren olur mu sorusuna da EPL dışında zor diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt