Transfer Nöbeti #4 | Ocak 2023 Arşiv - Sayfa 301 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaharyan'a Istanbul macinin kasedini yollayalim

Haji Wright'in da menajerine kontratini feshettirelim ve belese kapalim. Antalya ile guzellik yolunu denedik hak etmiyorlar

Simeone için ne diyorsun?
Ne iyi ne kotu bir adam. Napoli'den neden ayrilsin ki, cok cok iyi bir yedek oldu onlara. Mutludur da orada muhtemelen.

Ucuz olmaz parasinin karsiligini da vermez bence. Firsatlari degerlendirebilen caliskan bir adam ama Baris da o profilde ve cok daha ucuz. Bize oyuna ekstra katki sunacak biri lazim Firmino ismini duydugumdan beri baskasini dusunemez oldum

Ne iyi ne kotu bir adam. Napoli'den neden ayrilsin ki, cok cok iyi bir yedek oldu onlara. Mutludur da orada muhtemelen.

Ucuz olmaz parasinin karsiligini da vermez bence. Firsatlari degerlendirebilen caliskan bir adam ama Baris da o profilde ve cok daha ucuz. Bize oyuna ekstra katki sunacak biri lazim Firmino ismini duydugumdan beri baskasini dusunemez oldum
Ugurun yayını dinledim, icardiye partner olsun diye düşünülüyor dedi, Napoli opsiyonu galiba kullanmayacakmis

Zaten Napoli'de zorunlı satın almalı kiralık 12 milyon bonservis verecek Napoli kiralama ile 15 ediyor. 10-12'nin altına bırakmaz bizde 28 yaşında olacak birine o parayı veremeyiz çünkü bir daha satamayız o fiyatlara.
Lorenzo Lucca bize iyi olur Ajax'ın 6 milyon sanırım opsiyonu var ama fazla şans vermediler kullanmayacaklar sanırım yedek forvet olarak bize çok iyi olur tip olarakta tam bizim ligin santraforu. Bonservisi Pisa'da yani Morutan'ın takımı direk takas ile alınabilir.

Ugurun yayını dinledim, icardiye partner olsun diye düşünülüyor dedi, Napoli opsiyonu galiba kullanmayacakmis
Ugur sallamistir :asd:
Zaten Napoli'de zorunlı satın almalı kiralık 12 milyon bonservis verecek Napoli kiralama ile 15 ediyor. 10-12'nin altına bırakmaz bizde 28 yaşında olacak birine o parayı veremeyiz çünkü bir daha satamayız o fiyatlara.
Lorenzo Lucca bize iyi olur Ajax'ın 6 milyon sanırım opsiyonu var ama fazla şans vermediler kullanmayacaklar sanırım yedek forvet olarak bize çok iyi olur tip olarakta tam bizim ligin santraforu. Bonservisi Pisa'da yani Morutan'ın takımı direk takas ile alınabilir.
Bence de biz almayiz o herifi, cok paramiz varsa alalim tabii Icardi'nin arkasina ama o parayi cok daha iyi harcayabiliriz

Lucca'yi hic ama hic bilmiyorum ama bu adam FM efsanesi. Bizim de Yusuf Demir transferinde FM efsanelerinden dilimiz yandi. O yuzden temkinli yaklasirim ama kule gibi adam ve Okan hoca bu tarz forvetlere is yaptiriyor. Crivelli essegine bile kamyonla gol attirdi, guzel alternatif olur

Bence de biz almayiz o herifi, cok paramiz varsa alalim tabii Icardi'nin arkasina ama o parayi cok daha iyi harcayabiliriz

Lucca'yi hic ama hic bilmiyorum ama bu adam FM efsanesi. Bizim de Yusuf Demir transferinde FM efsanelerinden dilimiz yandi. O yuzden temkinli yaklasirim ama kule gibi adam ve Okan hoca bu tarz forvetlere is yaptiriyor. Crivelli essegine bile kamyonla gol attirdi, guzel alternatif olur

Fm gercekten ciddiye alınacak bir iş değil

İşin cazip tarafı Morutan ile takas ihtimali. Bu arada opsiyonu 10 milyon euro imiş o yüzden kullanacağını sanmıyorum Ajax'ın direk Pisa ile Morutan- Lorenzo takası yapılabilir tabi burada raporlar önemli. Ben de öyle çok maçını izlemedim ama boyuna göre hızı iyi. Biraz iş yaparsa pasaport avantajı ile 10-12'ye rahat alıcı bulursun ama Ajax'ta neden iş yapmamış bakmak lazım.

uğurun haberi üzeirnden konuşuyorum

galiba bu forumda simeoneyi geçen sene en çok izlemiş kişi olabilirim zira tudor sevdasıyla veronanın neredeyse bütün maçlarına baktım

öncelikle bu adam icardiyle partner olması için ortasahanın çok güçlü olması gerekir

ama öndeki pres oyununa çok yatkın bir adam

gerçekten vuruş kalitesi çok üst düzeyde

ceza sahası dışından da çok klas golleri var

ayrıca ceza alanı içerisinde de bir tilki

bir anda kendini stoperlerin önüne atıyor

mesela icardi alınamazsa da isterim simeoneyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt