Transfer Nöbeti #4 | Ocak 2023 Arşiv - Sayfa 300 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lig için çok üzerinde bir kadro.
Takımın oyun planı belli ve oturmuş durumda. Eksik olan kısımları ön elemeler gelmeden, bu arada halledip( söz alıp) yaza imza atarız diye düşünüyorum. Arsa transferiyle kapattık. Gelir-Gider durumuna göre daha temkinli, mantıklı adımlar atmak için yaz sürecini beklemek, şampiyonluğumuzu da alıp öyle planladıklarımızı hayata geçirmek çok daha yararımıza olacaktır. Şimdi hedef şampiyonluğu ve TR kupasını almak. Başarılar aslanlarım. Size güveniyoruz. 🧿

Alınan-ilgi gösterilip alınamayan futbolcuları baz alarak söylüyorum, tüm zamanların en doğru transfer politikasının güdüldüğü dönemlerden birisi olduğu kanısındayım...

Bir stoper alınmazsa olmazdı; şimdi Nelsson' u yedekleyecek, gerekirse seneye yerini alacak çapta, yaşı geçmemiş yabancı bir stoper alınmasını umuyordum. Önceden daha yüksek rakamların söz konusu olduğu Kaan' ın makul sayılacak bedelle transferi, hem yabancı kısıtı konusunda elimizi rahatlattı, hem de uyum sorunu hiç olmamış gibi görünüyor, maşaallah. (Kendisinin üçlü defansta sağ stoper olarak oynamak üzere yaratıldığı kanaatim bakidir, seneye denenir belki:))...

Solbek lazımdı; ismi geçenlerden Güray ve Behic soru işaretiydi. 2018 de free iken alınmamasını hata olarak gördüğüm Uğur Çiftçi konusunda olumlu-nötr arasında kaldım, son 1-1,5 sezon formunda bariz düşüş gözlemliyordum zira. Keşke olmayaydı dediğimiz malum afet, Adekugbe transferini mümkün kıldı. Kendisinden umutluyum, Çizgiyi iyi kullanan, oyun dsiplinine sadık ve en önemlisi, yerden görerek attığı kısa paslarla Kerem' in verimini artırabileceğini düşündüğüm bir futbolcu; umarım yaşadığı felaketin etkilerini kısa sürede atlatabilir, yüz ifadesi halen yürek burkuyor...

Haji Wright uygun maliyetle, daha çok seneye rotasyon için düşünüldü anlaşılan. Alınabilseydi, İcardi' nin yahut onu elde tutamazsak, başka bir 'baba' forvetin yedeği olacaktı. Düşünülmesi de ısrar edilmemesi de doğru karar...

Seneye Torreira ve Oliveira' yı tamamlayacak potansiyelde bir 8 yahut 8,5 numara oyuncusunun transferini çok önemli buluyordum (10 numaralı sistemleri pek sevmem, seneye 3-4-3 yahut 4-3-3 formatına dönülmesini isterim). Zakharyan çok doğru bir profil gibi duruyordu o bakımdan; kendisi ve ailesi biraz geniş düşünebilselerdi keşke. O olmayınca, ille de o özellikte birini transfer etmek adına aceleci bir hamle yapılmamasını da olumlu buluyorum...

Zaniolo transferini konuşmaya gerek yok; vasat herifin teki!:p :ubulut:

absürt gelebilir fakat ben bir ihtimal deplasman bjk maçı hariç tüm maçları kazanacağımızı düşünüyorum.

bjkyi yenersek 24/24 gibi ulaşılması çok zor bir rekor kırabiliriz.

özellikle devre arasında zaniolo + kaan hamlelerinden sonra barış ve yunusun da artan performansıyla bize rakip olacak takım kalmıyor.

ts maçındaki hava şartları ve zemine rağmen yediğimiz şok golü çıkarıp futbol olarak ezdiysek her takımı rencide edebiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt