Transfer Nöbeti (ARŞİV 1) - Sayfa 430 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sadece Çalım atabilen bir oyuncu. Chedjou'nın rumen versiyonu.

Bize 2m üzeri yardımcı stoper değil; sert ve tekrarlıyorum 2m üzeri fiziki bir lider Stoper şart. Al XY Oyuncu yu...yanına Serdar ve Ahmet de koyabiliriz.

Aldın mı 1.90m boy daki Stoperi; o vakit Chiriches'i gör sen onun yanında.

-----------------------

Hep aynı yorumlar :D

GSC App VIP Edition 1.0 ™
e doğru ama

İzlandalı Ragnar eveli seneye kadar sanırım Championshipte oynuyordu ama bariz bir sakarlığını görmedim. Bu yuzden isterim. Ama bazı stoperler meşhur da olsa sakardır Chedjou sonrası insan güvenilir her maç değişken performans göstermeyen stoper istiyor belki...

Utanacak birşey yok... denemeden Chrices mi iyi çıkar Titi mi kimse kesin konuşamaz... bende yazarak düşünüyorum siz de düşüncelerinizi yazıyorsunuz hiçbir oyuncunun menajeri falan değilim. Ya bana ne salak mıyım hiç riske girmem muhasebeci miyim derim ve Maicon- Mangala yı alıp getirsinler derim oldu mu :)
Gorunen koy kilavuz istemez, son 10 senede anadolu´dan gelip hangi oyuncu basarili olmus bizde? Bile bile lades oluyoruz, insan utanir TITI'yi onermek nedir allah askina.

Sizin gibi dusunenler yuzunden bu takima gecen yaz serdar ve eren kaziklari girdi.

Öğlen de demiştim Chiriches ile birlikte ikinci ve ondan daha iyi bir stoper alınmayacaksa hiç gerek yok gelmesin.

Sorunlarımızın büyük bölümüne çözüm sunabilecek bir adam değil.

sent via GSC

Boy olayına değinmek istiyorum.

Boy ile hava hakiyetimi farklı şeyler.
Klose ve Ramos 1.84
Gerek Defansif gerek ofansif açıdan; iki oyuncu da güzel işler yaptı.

Biraz takınti var bu konu da bizde

Yahut Semih 2,1m de olsa... Bir b.k. olmaz

GSC App VIP Edition 1.0 ™
agreed hatta en uç örnek puyol 1.78 ama kirikesin hava hakimiyeti zayıf izlediğim kadarıyla bir stoperden çok bir orta sahayı andırıyor

ahmed barusso,ali lukunku,obafemi martins ile aynı vagondayim,kars a gidiyoruz.birazdan martin benitez de aramıza katılacak.keyifli bir gece olacağa benziyor..

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Galatasaray gibi bir takimin en az 1 tane oyun kurabilecen, kademeye girebilen, sert, cevik, hava hakimiyeti olan stopere ihtiyaci vardir, buda Chiriches'tir, tam nokta atisi olur. Yanina lider bir stoper alinmasi lazim elbette, ama bu maicon denilen kepaze veyahut titi denilen anadolu ezigi degildir.

Gorunen koy kilavuz istemez, son 10 senede anadolu´dan gelip hangi oyuncu basarili olmus bizde? Bile bile lades oluyoruz, insan utanir TITI'yi onermek nedir allah askina.

Sizin gibi dusunenler yuzunden bu takima gecen yaz serdar ve eren kaziklari girdi.

para yokken ve elde yerli stoper varken yabancı sınırı kalkmışken 4.5 verip Serdar'ı almak enayilikti. Bonservis elinde olsa denemek için deselerdi anlardım. Yani benim gibi düşünenler Serdar'ı almazdı hele ki o fiyata... Yabancı sınırı kalkmış sen hala Hakan Koray Semih Serdar Ahmet hepsine bonservis ödeyerek almışsın planlama yok işte...

Eren Derdiyok mantıklıydı sadece biraz pahalı aldık ve çok maaş verdik. Niye? Yerli forvetin yoktu elinde... Kadroda en az 3 santrfor lazım normalde biri yerli olabilir Eren de iş yapabilecek adamdı biz doğru kullanamadık biraz da bence...

Baştakiler bizim kadar ayrıntı düşünse ve düzgün bir mali yapı olsa böyle olmaz. Bir dünya borç var takımda Muslera hariç net oyuncun yok nerdeyse yazık...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt