Transfer Nöbeti (ARŞİV 1) - Sayfa 431 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
forvete düşünülmesi gereken isim; Gianluca Lapadula. Milan artık başarı istiyor ve hedefleri büyüttü. Önemli bir forvet alınacak. Lapadula bizim için müthiş transfer olur.

Gelirse ve sakatlanmazsa bu ligde 25 üstü gol atar. O kadar eminim. Gomis'ten 10 kat fazla istiyorum.

Toloi Acerbi Mangala Vida Astori vs. isimleri geçti... Kulubunden gönderilmek istenen adamları bile almakta zorlanırken bakalım ne yapıcaz...

Bu arada kanat 10 numara için Ben Arfa ile birlikte Ryad Boudebouz (Montpieller) de takip etmek lazım formdaydı bu sezon...

Terim: "Bize milli görev çağrısı yapıldığında sevenlerimizle bile karşı karşıya gelerek buralara geldik." demiş

Adam bildigin GS i isteyerek biraktim kactim demis. Hani Aysal kovmustu bunu.

stoper dediğinin ayağı belli ölçülerde temiz olmalı ujfa reis geriden oyun kurardı ve popescu efsanesi tabi diğer türlü servet çetin devam filmi izlemekten öteye geçemeyiz , her uzun boylu sert stoperi sırf kafa golü yiyoruz diye göklere çıkarmanın anlamı yok maiconda acerbide öyle ahım şahım oyuncular değil mevcutlar leş sadece

Hakikaten Astori yada Acerbi hava topu olsun liderlik olsun sol ayaklı olması olsun tam iş görür sol stoper de yanında Chiriches'de tamamlar onu geçtim Serie A'dan iki stoper %50 kısmını çözer defansif problemlerimizin sonrası adam yiyen dört ciğerli iki orta saha tercihen kiralık Imbula , Amartey , Mendy yada Ligue 1'den olmalı.

Hakikaten Astori yada Acerbi hava topu olsun liderlik olsun sol ayaklı olması olsun tam iş görür sol stoper de yanında Chiriches'de tamamlar onu geçtim Serie A'dan iki stoper %50 kısmını çözer defansif problemlerimizin sonrası adam yiyen dört ciğerli iki orta saha tercihen kiralık Imbula , Amartey , Mendy yada Ligue 1'den olmalı.
ex: kwadwo

Galatasaray gibi bir takimin en az 1 tane oyun kurabilecen, kademeye girebilen, sert, cevik, hava hakimiyeti olan stopere ihtiyaci vardir, buda Chiriches'tir, tam nokta atisi olur. Yanina lider bir stoper alinmasi lazim elbette, ama bu maicon denilen kepaze veyahut titi denilen anadolu ezigi degildir.

Astori yada Acerbi tandemi tamamlamak adına nokta isimler olacaktır.

Sen ne düşünüyorsun ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt