Transfer Nöbeti (ARŞİV 1) - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
...........Muslera.,.........
Perez serdar vitor asamoah
..........nduaye imbula belhanda
......garry ...............shaqiri

...........balotelli.....

Şampiyon GALATASARAY yazdırdık
Bu kadar transfer yapmamız imkansiz. Sattigimiz kadar alacagiz.
Maksimum 4 oyuncu gelir. Denayer kiralanir nagatomonun bonservisi alinir. Bi 8 numara birde yedek forvet

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Transfer den önce mustafa başkanı yedirmemek lazım. Bu ekip bozulursa transferin pek önemi yok. Zira oyuncular paralarını 3-4 ayda bir alırlar,hoca da buna isyan edip istifa eder. Yine eski derbi fakiri günlerimize döneriz.

Forma kombine alıcam Mc başkanın secilmesini bekliyorum. Hain hırsız secilirse bir kurus vermem

Danimarka ligine ne zaman odaklanacağız acaba. Birileri çökmeden Jonathan Amon'u ucuza kadromuza katmamız gerekir

Polonya,Danimarka,Belçika v.b ulkerdeki genç ve yetenekli potansiyeli kesinlikle kullanmak gerek her sene iki adam almak lazım oradan tutarsa parlatır satarsin gelişim göstersin dersen kiralar değer kazanmasını beklersin sonuç itibariyle kesinlikle zarar etmezsin...

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ASpor'da Serkan Korkmaz'ın sorularını yanıtlıyor; "Neymar'ı 356 milyon euroya alabilir miyiz? Sanmıyorum, böyle bir hedefimiz yok. Neymar olabilecek oyuncular alabiliriz"

Cenk Ergün, Türkiye'ye konuştu: "Negredo'yu bize bedava vermek istediler. Biz kabul etmedik. Kafamızdaki golcü Gomis'ti. Bire bir temaslarım oldu. Ona Galatasaray'ı ve büyüklüğünü anlattım. Aynı dili konuşuyorduk. Gomis de, ikna olmuş ve Türkiye'ye gelmek için yanıp tutuşuyordu."
Cenk Ergün: "Belhanda transferi için özel izin almıştım ve Fas Milli Takım kampına gitmiştim. Amrabat, Belhanda'ya 'Galatasaray'dan gelen Cenk Ergün önüne ne koyarsa imzala. Ona güvenebilirsin.' demiş. Gerçekten hiç sorun çıkarmadı."
Cenk Ergün: "Feghouli'nin transfer süreci uzayınca ilk maçta oynama ihtimali de suya düştü. Ama zor da olsa tüm transfer işlemlerini maç gününde yetiştirip Feghouli'nin Kayserispor maçında sahaya inip tribünleri selamlamasını sağladık."
Cenk Ergün: "Fernando'yu bana, Manchester City'deki sportif direktör arkadaşım önermişti. 'Bu oyuncu bu sene bizden çıkmak istiyor. Galatasaray olarak onu kaçırmayın. Size çok faydalı olur. Gerçek bir profesyonel.' demişti."
Cenk Ergün: "Asamoah transferi için Juventus ile görüştüm. Israrcı olduğumuzu anlattım. Onlar da 'Spinazzola'yı Atalanta'dan geri alırsak, olur ama alamazsak olmaz' dediler. Ama Spinazzola dönemeyince plan suya düştü."
Cenk Ergün: "Asamoah ile kışın buluşup sezon sonu Galatasaray'a gelmesi için prensip anlaşmasına varmıştım. Hatta sözleşmesi biteceği için bonservis de ödemeyecektik. Ama Galatasaray yönetimi benimle yollarını ayırınca benim bu transferdeki ilişkim doğal olarak kesildi."
Cenk Ergün: "Feghouli ve kulübüyle kısa sürede anlaşmıştık. Ama Feghouli'nin menajeri sürekli bize taleplerle geldi. Bir ara başkanımız ve yönetim bu transferden vazgeçmeyi bile düşündü."
Cenk Ergün: "Feghouli'nin menajeriyle görüşmek için Paris'e gittiğim gün, 'Tour de France'ın final günüydü. Tüm yollar kapatılmıştı. Şehir içinde bir yerden bir yere gitmenin imkan ihtimali yoktu. Paris'in etrafını turlayarak bir uçtan diğer uca gidip menajeriyle buluştum."
Cenk Ergün: "Badou'nun peşinden koşan çok takım vardı. İngiltere'den istiyorlardı. Aklı oradaydı. Senegal'e gidip Badou'nun babasıyla görüştüm. Dakar'daki evinde öğle yemeği yedik. Oradaki konuşmalarımdan babası oldukça etkilendi ve oğlunu arayıp 'Galatasaray'a gidiyorsun' dedi."
Cenk Ergün: "Bu transferleri gerçekleştirmek için Fas, Senegal, Brezilya, İspanya, Fransa, İngiltere, İtalya, Belçika, Almanya, İsviçre ve Avusturya'ya gittim."

dursun yeterki seçilmesin.x kişi bile baskan olabilir.diyelim ki ozan korkut seçildi.en azından yönetim kadrosu güçlü.fatih terimmle adnan öztürkün arası da iyi diye biliyorum.abdulrahim albayrakta sonradan bu yönetime katılabilir.dert değil

mustafa cengiz simdi olmazsa 2 sene sonra yine baskanımız olur.Allah yardımcısı olur onun.

imbula 8 numara değil.gerek yok.szymanski ve ndiayeyi alıp bunlardan birini 10 numara gibi kullanabiliriz.ama donk giderse imbula olabilir tabi.kadro çok güçlü olmak zorunda.

fernando-donk-ndiaye-szymanski(8-10 numara-sag acık)

ya da

fernando-imbula-ndiaye-szymanski(8 -10 numara-sag acık)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt