Transfer Nöbeti (ARŞİV 1) - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
imbula 8 numara değil.gerek yok.szymanski ve ndiayeyi alıp bunlardan birini 10 numara gibi kullanabiliriz.ama donk giderse imbula olabilir tabi.kadro çok güçlü olmak zorunda.

fernando-donk-ndiaye-szymanski(8-10 numara-sag acık)

ya da

fernando-imbula-ndiaye-szyamanski(8 -10 numara-sag acık)

Donk'un gitmesi veya gönderilmesi şu aşamada mantıklı değil. Elindeki adamı imza parası, bonservis gibi dertler olmadan 1m Euro civarında bir paraya tutabilmek varken yeni oyuncu almak transfer bütçesini boşa harcamak demek. Zaten ilk11'e alternatif olan bir pozisyon için para harcarsan esas takviye gereken mevkilerde ulaşman gereken kaliteye ulaşamazsın.

Donk'un gitmesi veya gönderilmesi şu aşamada mantıklı değil. Elindeki adamı imza parası, bonservis gibi dertler olmadan 1m Euro civarında bir paraya tutabilmek varken yeni oyuncu almak transfer bütçesini boşa harcamak demek. Zaten ilk11'e alternatif olan bir pozisyon için para harcarsan esas takviye gereken mevkilerde ulaşman gereken kaliteye ulaşamazsın.
giderse dedim

Dd3-hoGVwAItbcJ.jpg

Bol bol dünyayı gezmiş Cenk yine. Mis gibi iş vallah, bol keseden sallayıp transfer yap yeni yeni ülkeler şehirler gör gez dur.

Belhanda hiç sorun çıkarmamış, eh çıkarmaz tabi bizden başka hangi gerizekalı kulüp ona 3,5 Milyon verir. Ben o apaçinin yerinde olsam ben de hemen anında imzalardım.

Cenk tabi ki tek yetkili değil ama ilk teması kuran adam o. Anlattıklarına göre de anlaşmalarda başrol kendisinde.

Cenk'e tek teşekkür edebileceğim transfer Fernando, bunu yazın da hep söyledim. Diğerleri zor transferler değil o paralara senin benim gibiler de getirir o adamları.

sent via GSC

Son düzenleme:
emre çolak belki olabilir,o da gidecek bi yeri olmadıgında.kadroda rahatsızlık vermeden durur bi kenarda.bunun dısında hoca barış zerenden önce celili a takıma hazır bulmussa celilden faydalanacak demektir ortasaha için.ozan zaten artık kadroda.

ahmet sivri,çekdar orhan(gladbah altyapı cıkıslı-antalya u21den geldi-müthiş bi yetenek) ve mustafa kapıyı merak ediyorum en çok.bi de altyapıdaki yetenekli beklerden faydalanacak mıyız?sayısı 4-5 var.solbek,sagbek...

scout şefimiz @emre utkucan üstattan garry rodrigues, bruma, alex telles tarzı en az 3 scout transferi daha bekliyorum bu sezon. Hiçbirinin adı sanı duyulmamıştı takıma geldiğinde.

Rodrigues 3,5 milyon euro, Bruma 10 milyon euro ve alex telles 6,5 milyon euroya alınmıştı toplam 20 milyon euro yani.

Üstte yazdığım 3 oyuncudan garry rodrigues'in ölüsü 20 milyon euro eder, alex tellesi chelsea 40 milyon euro'ya aldı ve Bruma da bence Leipzig'de bu sene kendini gösterirse piyasa değeri en az 30 milyon euro eder.

Yani 3 oyuncunun piyasa değeri toplam 90 milyon euro. 20 milyon'a aldığın oyuncular 90 milyon euro ediyor şimdi. TL olarak 500 milyon TL'ye yakın.

Kral sen duymamışsın isimlerini daha çok. Rodrigues verdiğin tanıma müthiş uyuyor da Telles Brezilya Liginin 11’ine seçilmişti sanki , Bruma’da uluslarası wonderkid listelerinde ilk 20’deydi.

Oğuzhan bence balonun teki ama balon haliyle Belhanda dan daha yararlı bir futbolcu olduğunu düşünüyorum.

Yine de gelmesini istemem. Bu kulüpte balon ve karaktersiz adamlara yer olmamalı artık.

Ayriyeten 2 Milyon dan aşağı istemez, hiç ama hiç gerek yok.

sent via GSC

Oğuzhan hayatında bir tane büyük maçta büyük oynamış mı? Akhisar maçına mı alacaksın?

Oğuzhan , Emre Çolak gibi karakter yoksunları uzak dursun.

Oğuzhan bence balonun teki ama balon haliyle Belhanda dan daha yararlı bir futbolcu olduğunu düşünüyorum.

Yine de gelmesini istemem. Bu kulüpte balon ve karaktersiz adamlara yer olmamalı artık.

Ayriyeten 2 Milyon dan aşağı istemez, hiç ama hiç gerek yok.

sent via GSC
oğuzhanın sözleşmesi 1 yıl otomatikman uzadı diye biliyorum ben tinercilerle?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt