Transfer Nöbeti (ARŞİV 1) - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Serkan Kırıntılı
Emre Akbaba
Serdar Gürler

Lig içi piyasadan olabilecek mantıklı hamleler , İyi bir yabancı orta saha ve hızlı bir forvet ile çok iyi bir kadro olur açıkçası

Shaqiri falan kiralanmayacaksa almanın anlamı yok. Bize şuan Rodrigues piyasa profilinde adamlar lazım.

Rodrigues gerçekten çok örnek bir scout transferi oldu, 26 yaşındaki oyuncu Paok'tan sessiz sedasız 3,5 milyon euro bonservis bedeli ve 1.5 milyon euro maaşa alındı hem de devre arasında. Şimdi 30 milyon euro ediyor.

Bize işte böyle transferlerle gelin nokta...

Normalde her koşulda isterim Imbula 'yı ama şimdi 2 sebepten ötürü istemiyorum
1)Son hali gerçekten çok kötüydü Fransa 'da. Hani bir önlibero takım defansını en fazla bu kadar umursamaz gamsız gamsız sahada dolaşıyordu sadece top ayağına gelirse dribling yapar ancak dribling yapamıyorsa çevresindeki adamlarla al gülüm ver gülüm şeklinde pas yapar

2)Bence aradığımız tipte bir orta saha değil Imbula. 4-3-3 oynadığımızı hesaba katarsak Fernando tek çapa önlibero. Belhanda hücum becerisi kısıtlı ama takım defansına yardım eden sol iç oyuncusu. Alacağımız adam sağ içte oyunu çift yönünu hakkıyla oynayabilen mücadele gücü yüksek bir orta saha olması gerekiyor

Cyprien tarzında komple bir orta saha oyuncusu almamız gerekiyor. Ama Fatih Terim Imbula 'nın üzerine düşer adam eder kendini bulmasını sağlarsa orası farklı o zaman her türlü iş yapar bu ligde Imbula

Normalde her koşulda isterim Imbula 'yı ama şimdi 2 sebepten ötürü istemiyorum
1)Son hali gerçekten çok kötüydü Fransa 'da. Hani bir önlibero takım defansını en fazla bu kadar umursamaz gamsız gamsız sahada dolaşıyordu sadece top ayağına gelirse dribling yapar ancak dribling yapamıyorsa çevresindeki adamlarla al gülüm ver gülüm şeklinde pas yapar

2)Bence aradığımız tipte bir orta saha değil Imbula. 4-3-3 oynadığımızı hesaba katarsak Fernando tek çapa önlibero. Belhanda hücum becerisi kısıtlı ama takım defansına yardım eden sol iç oyuncusu. Alacağımız adam sağ içte oyunu çift yönünu hakkıyla oynayabilen mücadele gücü yüksek bir orta saha olması gerekiyor

Cyprien tarzında komple bir orta saha oyuncusu almamız gerekiyor. Ama Fatih Terim Imbula 'nın üzerine düşer adam eder kendini bulmasını sağlarsa orası farklı o zaman her türlü iş yapar bu ligde Imbula

renktaşım epl'ye büyük umutlarla gidip başarılı olmayanlarda genelde bu umursamazlık oluyor şaşırtmadı beni. Ama kendini toparlarsa porto günlerine dönebilir. Ben de daha dengeli bir orta saha oyuncusu isterim ancak kendini futbola adayacaksa imbula bu ligde şov yapar.

renktaşım epl'ye büyük umutlarla gidip başarılı olmayanlarda genelde bu umursamazlık oluyor şaşırtmadı beni. Ama kendini toparlarsa porto günlerine dönebilir. Ben de daha dengeli bir orta saha oyuncusu isterim ancak kendini futbola adayacaksa imbula bu ligde şov yapar.
Yani reis Donk 'un geldiği hal ortada o da gamsızın önde gideniydi şampiyonluk yolunda en kritik maçlarda gösterdiği performans ortada. Fatih Terim olmasa istemem kesinlikle bu transferi ama Fatih Hoca yetenekli topçuya arkasını çevirmez Denayer-Donk-Sinan gibi oyuncuları bile yeniden kazandıran Fatih Hoca Imbula 'yı neden kazandırmasın ki ?

Xherdan Shaqiri
Oumar Niasse
Badou Ndiaye
Andre Gomes
Emre Mor
Juan Bernat
Yuto Nagatomo

Terimin transfer listesi diyor Fanatik,güven veren bir kaynak olduğu için paylaştım

Xherdan Shaqiri
Oumar Niasse
Badou Ndiaye
Andre Gomes
Emre Mor
Juan Bernat
Yuto Nagatomo

Terimin transfer listesi diyor Fanatik,güven veren bir kaynak olduğu için paylaştım
hem barçayı seven hem de gsli bir arkadaşım ,gomesin adı geçtiğinde sormuştum kesinlikle gelmesin çok kötü topçu diyordu :) ( barcelonanın her maçını izliyor kendisi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt