Transfer Nöbeti (ARŞİV 10) - Sayfa 508 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 10)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tüh ya şimdi öğrendim daha, bugün Olcay hıyarı evlenmiş Almanya'da.

Hemde bana yakın bi şehirde,Hamza hoca da düğündeymiş. Önceden bilseydim giderdim yarım saatlik yol hocaya taraftarın derdini anlatırdım.

Üzüldüm lan gerçekten, yarım saat bile değil düğünün olduğu yer. Şansa bak ya.

Son düzenleme:
Tüh ya şimdi öğrendim daha, bugün Olcay hıyarı evlenmiş Almanya'da.

Hemde bana yakın bi şehirde,Hamza hoca da düğündeymiş. Önceden bilseydim giderdim yarım saatlik yol hocaya taraftarın derdini anlatırdım.

Üzüldüm lan gerçekten, yarım saat bile değil düğünün olduğu yer. Şansa bak ya.

Pektemek davulcu ile çarpışmış kafasını yarmış. :D

CHfvB2NWwAIsE_2.jpg:large

Hahahaha o herif yıllardır cenabet geziyor herhalde, başka bir açıklaması olamaz bunca sakatlıkların.

Ayrıca benim uzaktan bi arkadaş gitmiş düğüne hepsiyle resim çekinmiş pezevenk. Tam kıskandım derken bi baktım Atınç, Necip ile falan foto çekinmiş ezik.

Lan Çalhanoğlu,Hamzaoglu,Yasin falan dururken Atınç ne lan :D

Son düzenleme:
“In August I’m 32. But I still have the ambition to play for another eight years. In a few years’ time I may have to accept that I will no longer play at the very highest level. I don’t think that moment is coming now. I still feel very, very fit.

“Playing in the first-team is very important for me. This is why I will probably step down one level when I am 36 or 37. But not now.

Van Persienin aciklamalari. Bu aciklamadan sonra gelecegine olan inancim tamamen bitti.

“In August I’m 32. But I still have the ambition to play for another eight years. In a few years’ time I may have to accept that I will no longer play at the very highest level. I don’t think that moment is coming now. I still feel very, very fit.

“Playing in the first-team is very important for me. This is why I will probably step down one level when I am 36 or 37. But not now.

Van Persienin aciklamalari. Bu aciklamadan sonra gelecegine olan inancim tamamen bitti.
Ama Turkiye ligine gelecek. Bu mesaj bize degil.

Atif falan alayı hikaye beklentiyi dusurmek icin van persieyi alıp sağ gösterip sol vurucaklar ustune saglam stoper sag bek ćakicaklar

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt