Transfer Nöbeti (Arşiv 10) - Sayfa 481 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (Arşiv 10)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

bu trabzon ölmüş ağlayanı yok elazığ çok kaçırıyor yani bir türlü son vuruşları kötü kullanıyorlar drogbadan haber var mı bu arada

herkes 4 3 1 2 oynatacagını yazıyor burda ama bana 4 2 3 1 denicekmiş gibi geliyor geçen sezonun başındada bunu denedi ondan öncede milli takımda hep bu taktigi uygulattı

Mümkündür, ama benim gönlüm 4-3-1-2'den yana. Çünkü elimizde 4-2-3-1 oynayabilecek oyuncu profili olduğunu düşünmüyorum. Bu taktikte çıkarabileceğimiz en iyi 11:

Eboue Semih Dany Riera

Melo Selçuk

Hamit Sneijder Amrabat

Burak

olur. Hamit bence bu pozisyonda da başarılı olamaz. Amrabat ise muamma. Ama herkesin yazdığı ileri ucu Sneijder - Burak - Drogba üçlüsünden kurulu 4-3-1-2 beni heyecanlandırıyor. Pratikte farklı olabilir tabii, hep beraber göreceğiz...

Şimdi Burak ve Umuta atılan toplar direğe çarpmış gibi geri dönüyor. Top yükü hep Melo ve Selçukun üzerinde ilerdede geridede. Böyle olunca 2 kat efor sarfediyorsun ve pozisyon hataları yapabiliyorsun. Geçen sene Elmander ve Necati selçuk Engin bu işi ilerde halledebiliyordu şimdi takım pas yapamıyor . Her top rakipte. Geçen sene ceza sahası içindeki topları genelde Melo çıkarıyordu şimdi adam nerede olacağını şaşırıyor.Bu kadar yükü Melonun üzerine bindirirsen tabiki hatalar yapacaktır.

Fatih Terimde benim gibi düşünüyor Transfer listesi Sneijder Diego Batalla... Niye çünkü orta sahada yük hep iki kişinin üzerinde özellikle Sneijderle sağlanan pas oranı Meloyu çok iyi şekilde etkileyecektir.

umarım ama Melo hem mental olarak hem fizik olarak o istenen seviyede değil. umarım başarılı olur ama ben olacağını hiç sanmıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt