Transfer Nöbeti (ARŞİV 10) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 10)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

herkes tutturmuş bir takımı gençleştiriyorlar daha ne istiyorsunuz diye hedefler büyükse al bunlarla gençleştir takımı.

luis gustavo kendi takımında yedek 25 yaşında

alex song kendi takımında yedek 25 yaşında

nemenja matic benfica'da 24 yaşında

ettiene capoue toulouse'da 24 yaşında

wictor wanyama celtic'de 22 yaşında

Matic 40 milyon , chelsea o yuzden alamadi

Wanyama icin 12 milyon istiyorlar

Song da 15 eder

digerlerini bilemem

Cevap: Re: Transfer Nöbeti

Kimse Melo Sampiyon yapti CLde demiyor... Bu risk neden diyoruz

Malmiyiz biz? Hele hele yerine alinan adam Wellingtonsa.. hani Melo gibi garantili bi adamda degil.

Melonun bu takimda Muslera Selcuk kadar onemli rol oynadiginida hatirlatmak demek bizi Sampiyon yapti anlamina getirmez kardes.

Laflari istediginiz yere isinize geldigi yere cekmeyiniz. Soyle ornek veriyim.

Muslerayi satip yerine Sao Paulonun kalecisini alsak ne dusunursun kardes?:yenieek:

Yahu Muslera problemli mi.. adam sempatik takım arkadaşlarını bırak herkes seviyor. kıyasın bumu.

Melo sorunlu bir oyuncu. Madem GS yi çok seviyordu da neden sadece taraftara oynadı.

Maçta 2 hareket yap taraftar çoşsun. ama takım arkadaşını döv.

taraftara şirin görünecem diye başkana çocukça davranıyor de

Bu laftan sonra ben kapıdan sokmazdım da neyse.

Gs de çok oynamak isteyen adam Amrabat gibi yapar. Bu kadar seviyorsa bizi 2.5 a tamam derdi.

yok kardeşine klüp bulun yok 4 yıllın sözleşme yok bilmem ne.

melo jeve den bize gelirken topmu oynuyoduda wellingtonu 2 macla astiniz,gidin havaalaninda dövünde iciniz rahatlasin.... ayrica melonun kalmasini en cok isteyenlerden biride benim

Birak Tayfun ya kontenjanin olduğu yerde oraya yabanci almak riskttir..

Şeylerine güveniyorlarsa getirsinler İnleri? Alamazlar cünku.. Biz geçen sene niye illa Melo gelsin dedik? Çünkü biliyoruz sağlam bi ön libero alamayacaklarını.. Millet burda ozamanlar Lass gelirse Melo alinmasin felan diyordu ama herkes biliyordu bizim Lass'i felan alamiyacagimizi..

Şimdide bu adam gelirse büyük fiyasko olur.. Kontenjan 2 senedir var yaptığımız ve yapacağımız transferler nekadar plansız gittiğimizin göstergesi

Sneijder, Drogba, Muslera, Chedjou gibilerini alinca Waaaouv, bi Transferle hemen Plansiz oluyor yönetim? Yapmayin etmeyin. Sonucta geldi gibi artik. Wellingtonun bomba gibi cikmasindan ümitlenecez artik. Baska sansimiz yok. Izleyenimizde yok düzenli, ki saglikli bi yorum yapsin.

Scoutlar izlemistir kesin ve iyi buldularsa 22 yasindaki adami ben Meloya tercih ederim.

Önceki macini da izledim (45 dakika oynadi), bugünkü macini da izledim.

Valla resmi imza atilmadiysa vazgecip alsinlar Melo´yu. Bu riske girilmez. CL CL diye atip tutarken bu transferin mantigi yok.

Yani 10 Milyon Euro degerinde genc bir futbolcudan daha farkli seyler beklerim acikcasi. Tamam var özellikleri de, degmez ya.

Melo defansif anlamda da yer Wellington´u, ofansif yönünden bahsetmeye bile gerek yok.

Iki taraf icin en hayirlisi Galatasaray - Melo birlikteligi. Melo Sao Paulo´da 2 Milyon Euro bile kazanamaz. Bizde Melo´yu arariz.

Wellington'un bugün içinde 2 maçını izledim. Bugün yedikleri 2. golde adamını takip etmediği için adam rahatça kafayı vurdu. Bariz hatası var. Oyuna, hücuma katkısı yok. Umarım yönetimin bir bildiği vardır.

Yahu Muslera problemli mi.. adam sempatik takım arkadaşlarını bırak herkes seviyor. kıyasın bumu.

Melo sorunlu bir oyuncu. Madem GS yi çok seviyordu da neden sadece taraftara oynadı.

Gs de çok oynamak isteyen adam Amrabat gibi yapar. Bu kadar seviyorsa bizi 2.5 a tamam derdi.

Amrabat deyince kasayı yan yatırdım

45 dk izlemeyle ve şu ciddiyetsiz oynadığı veda maçıyla bu kanıya varman yanlış.gelsin bi görelim.

Kadere kaliyor yani isimiz :) Gelsin bi görelim :) Insallah yaniliriz, insallah Melo´yu aratmaz.

Belki sistem degisecek, cünkü Melo´nun tarziyla uzaktan yakindan alakasi yok. Bilmiyorum acikcasi.

Kimsenin, bence sende dahil, icine tam olarak sinmemistir bu hamle. O zaman neden?

6+0 gibi berbat bir sistemde hataya yer yok. Bunu CL´de kaldiramayiz.

Matic 40 milyon , chelsea o yuzden alamadi

Wanyama icin 12 milyon istiyorlar

Song da 15 eder

digerlerini bilemem

hedefler büyük diyorsan ve takımı gençleştireceğim diyorsan alabileceğin adamlar bunlar. ha diyorsan sadece takımı gençleştirecem başarı gelirse o kaymağı olur ,o zaman kimse wellington'a burun kıvırmaz. song'a 15 veremeyecek durumda da değildir herhalde takım.

keşke hiç yapmasaydı milyon euroluk bir hiç

Yönetime mail atmak isteyenler bence yönetime değil Melo'ya atın da parasın da indirime gitsin...

Birisi Melo'ya sana Galatasaraylılardan başkası değer vermiyor desin, belki duygulanır da gelir...

Sneijder, Drogba, Muslera, Chedjou gibilerini alinca Waaaouv, bi Transferle hemen Plansiz oluyor yönetim? Yapmayin etmeyin. Sonucta geldi gibi artik. Wellingtonun bomba gibi cikmasindan ümitlenecez artik. Baska sansimiz yok. Izleyenimizde yok düzenli, ki saglikli bi yorum yapsin.

Scoutlar izlemistir kesin ve iyi buldularsa 22 yasindaki adami ben Meloya tercih ederim.

Kontenjanin oldugu yerde hem Drogba hem Sneijder plansiz transferdir ama firsat transferleri oldu.. Suanda sen Sneijderi yada Drogbayi kesmemek icin adam akilli transfer yapamiyorsun leş olan sol bekine misal

Ynt: Transfer Nöbeti

Hay agzina saglik. Transfer yapmadik diyoruz chedjou bence nokta transferdir. Ayrica Ermanda yerli kadrosundan kenarda dursun denebilecek oyuncudur. Zaten takima 3 transfer diyorduk. Biri gelde defansa kaldi 2 bakalim neler olacak.

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

hedefler büyük diyorsan ve takımı gençleştireceğim diyorsan alabileceğin adamlar bunlar. ha diyorsan sadece takımı gençleştirecem başarı gelirse o kaymağı olur ,o zaman kimse wellington'a burun kıvırmaz. song'a 15 veremeyecek durumda da değildir herhalde takım.

yonetim vermez o parali o yuzden gecelim malesef

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt