Transfer Nöbeti (ARŞİV 10) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 10)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Re: Transfer Nöbeti

Yahu Muslera problemli mi.. adam sempatik takım arkadaşlarını bırak herkes seviyor. kıyasın bumu.

Melo sorunlu bir oyuncu. Madem GS yi çok seviyordu da neden sadece taraftara oynadı.

Maçta 2 hareket yap taraftar çoşsun. ama takım arkadaşını döv.

taraftara şirin görünecem diye başkana çocukça davranıyor de

Bu laftan sonra ben kapıdan sokmazdım da neyse.

Gs de çok oynamak isteyen adam Amrabat gibi yapar. Bu kadar seviyorsa bizi 2.5 a tamam derdi.

yok kardeşine klüp bulun yok 4 yıllın sözleşme yok bilmem ne.

Orda kimin problemli olup olmadigini tartismiyoruz agabey... Herkezi futbolculuguna gore siniflandiriyoruz oyle bi adami o adama degistirirmisin gibi soru yonelttim sadece... Melonun karakteri boyle... bize gelmeden oncede boyleydi... Juventusta felan, yani taraftara felan oynamiyor. Bi insan 7sinde ne ise 70sinde odur... Fatih Terimi... Emre Bolezi.. Felipe Meloyu degistiremezsin yapilari boyle. Konumuz zaten o degil.

Parasinin hakkini veriyosa ne kadar aldigi muhim degil benim icin. Hakkini versin yeter.

Cevap: Transfer Nöbeti

Wellington'un hucuma katkısı yok diye eleştirenlere, Selçuk bu sene daha fazla ileriye çıkar işte:):)

Kadere kaliyor yani isimiz :) Gelsin bi görelim :) Insallah yaniliriz, insallah Melo´yu aratmaz.

Belki sistem degisecek, cünkü Melo´nun tarziyla uzaktan yakindan alakasi yok. Bilmiyorum acikcasi.

Kimsenin, bence sende dahil, icine tam olarak sinmemistir bu hamle. O zaman neden?

6+0 gibi berbat bir sistemde hataya yer yok. Bunu CL´de kaldiramayiz.

TransferMarketWeb.com news: RUSSIA/ RUBIN KAZAN, Maxi-offer for Wellington Martins refused geçen sene rubin kazan 10 milyon avro vermiş,reddedip 2015e uzatmışlar sözleşmesini..bu sene inter kapacaktı az daha..

bu çocukta var bişeyler usta. o baldırları bana emre belezoğlunu hatırlattı.. alper öcal diyo ya sağ ayaklı emre diye..ama wellington daha farklı kesinlikle.o iyi olduğu zamanlar hücuma çok güzel katılmış.

burdaki mantikta süper drogba-sneijder alindiginda f.terim istemeden o adamlar alinabilirmiydi,muslera geldiginde f.terimin ilk tercihiydi israrla o aldirdi dersiniz ama melo olmayinca hemen suclu ü.aysal. wellingtonu f.terim hayir ben istemiyorum melo veya onun ayarinda baba bir ön libero istiyorum deseydi well alinabilirmiydi bundan hic bahseden yok

Allahtan Porto taraftari degiliz. Yoksa Yönetimi sürekli taninmamis isimleri aldiklari icin coktan asmistik.

Porto taninmamis isimleri alinca ama hepiniz, bizde böyle yapmaliyiz demisini biliyorsunuz. Yapincada cocuk gibi zirliyonuz hepiniz. Ne ayaksiniz olm. Sizofrenmisiniz nesiniz. :D

Ne Meloymus arkadas. Sanki bulunmaz hint kumas. Juventus elinden cikarmak icin kicini yirtiyor. Türkiyede is yapiyor tabi, ama artik Wellington tutsada, tutmasada böyle daha genc, gelecege yönelik transferlerde yapmaliyiz. En fazla 1-2 macini izlediginiz adami bukadar kötülemeye birakin.

Bence Yönetim Melonun yerine Wellingtonu almakla dogru yapiyor, ki kesin izlemislerdirde karar vermislerdir. Kontenjanin ne kadar degerli oldugunun farkindalar, Wellington icin harcaniyorsa, vardir bildikleri.
İşler kötü gidince Sende Mustafa Sarp gibi gömleği parçalama sonra

b ugün melo gelse vay efendım o kadar sözlesmemı yapılır ,şu bu bı dolu mazeret olur

L'agente Bagnoli a FcIN: "Wellington sarà il Vidal dell'Inter. Sull'offerta..." - FC Inter News

Brezilya Ligi'ni yakından takip edenler çok övüyor Wellington'ı... Inter'in gündemindeyken Andrea Bagnoli isimli, sitenin Güney Amerika ligleri uzmanı olarak tanıttığı, bir FIFA menajeri de açıklamalar yapmış oyuncu hakkında.

Defansif yönünün güçlü olması haricinde süratli, patlayıcı özelliklere sahip, hücuma katkı veren, orta açıp şut atmayı seven, geleceği çok parlak bir isim olarak tanımlamış. Hatta şu an en iyi önliberolardan biri olarak sayılan Vidal'e benzetip, "Inter'in Arturo Vidal'i olabilir" demiş.

burdaki mantikta süper drogba-sneijder alindiginda f.terim istemeden o adamlar alinabilirmiydi,muslera geldiginde f.terimin ilk tercihiydi israrla o aldirdi dersiniz ama melo olmayinca hemen suclu ü.aysal. wellingtonu f.terim hayir ben istemiyorum melo veya onun ayarinda baba bir ön libero istiyorum deseydi well alinabilirmiydi bundan hic bahseden yok

abi ne Melo ne Wellington ben ön liberoyu fransadan isterim

Tamam abi Melo'yu da almayın almayacaksanız.Gidin Avrupa'dan başka topçu alın.Mikel'e burun kıvırırken başımıza gelene bak vay arkadaş şaka gibi

TransferMarketWeb.com news: RUSSIA/ RUBIN KAZAN, Maxi-offer for Wellington Martins refused geçen sene rubin kazan 10 milyon avro vermiş,reddedip 2015e uzatmışlar sözleşmesini,bu sene inter kapacaktı az daha..

bu çocukta var bişeyler usta. o baldırları bana emre belezoğlunu hatırlattı.. alper öcal diyo ya sağ ayaklı emre diye..ama wellington daha farklı kesinlikle.o iyi olduğu zamanlar hücuma çok güzel katılmış.
Vay anasını baldıra bakıp oyuncudan anlamalar ... Millet aşmış olayı ... Biz hala Melo da Melo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt