Transfer Nöbeti (ARŞİV 10) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 10)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Wellington'un hucuma katkısı yok diye eleştirenlere, Selçuk bu sene daha fazla ileriye çıkar işte:):)
selcuk-sneijder-drogba-burak la sahaya cikiyosak bize cok iyi saglam bir kesici ön libero lazim zaten,melo bize gelmeden once 10 yilda oynadigi 8 takimda 23 gol atmisti,bizde ilk sene 14,gecen yilda yanilmiyosam 1 gol atti

Allahtan Porto taraftari degiliz. Yoksa Yönetimi sürekli taninmamis isimleri aldiklari icin coktan asmistik.

Porto taninmamis isimleri alinca ama hepiniz, bizde böyle yapmaliyiz demisini biliyorsunuz. Yapincada cocuk gibi zirliyonuz hepiniz. Ne ayaksiniz olm. Sizofrenmisiniz nesiniz. :D

Porto 22 yaşında 2 kere aynı dizden sakatlanmış adamı almıyor sanırım. :eek:

L'agente Bagnoli a FcIN: "Wellington sarà il Vidal dell'Inter. Sull'offerta..." - FC Inter News

Brezilya Ligi'ni yakından takip edenler çok övüyor Wellington'ı... Inter'in gündemindeyken Andrea Bagnoli isimli, sitenin Güney Amerika ligleri uzmanı olarak tanıttığı, bir FIFA menajeri de açıklamalar yapmış oyuncu hakkında.

Defansif yönünün güçlü olması haricinde süratli, patlayıcı özelliklere sahip, hücuma katkı veren, orta açıp şut atmayı seven, geleceği çok parlak bir isim olarak tanımlamış. Hatta şu an en iyi önliberolardan biri olarak sayılan Vidal'e benzetip, "Inter'in Arturo Vidal'i olabilir" demiş.

Ne anlatiyon sen. Vidal gelse bile, Neden Meloyu almadik diye burun kivirir bu millet. Sanki Melo Dünyanin en iyi futbolcusu.

Cevap: Re: Transfer Nöbeti

Amrabat deyince kasayı yan yatırdım

Sadece şunu merak ediyorum madem Melo sorunsuz hiçbir problem yok neden bu yönetim almasın.

Şu zamana kadar kaç oyuncu ile problem yaşandı. bence olay sadece para değil. sözleşme süreside değil.

Melo nun davranışları hoşlarına gitmiyor. hatta lig devam ederken alınmayacak muhabbetleri vardı. Neden bu kadar şaşırıyor insanlar anlamıyorum.

Yerine wellington değil başka biri alınsa problem olmazdı.

Bence çok farklı planlar programlar var. Yekta,Ceyhun belki Okay yani farklı farklı planlar var. Hatta Alper melo yerine düşünülüyordu.alsaydık bence hiç bu denenmeyecekti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt