Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 451 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vagner Love‘i hoca da istemedi bence cünkü hoca diri ve dinamik topcu istedigini her yerde beyan etti.

Bizim capsizlar son gün sulandi hocanin yüzüne bakamayiz ve taraftar tepkisi olur, bir tane bari alalim diye, hoca da muhtemelen veto etti.

Ne güzel mutlu ve huzurlu güne baslayacakken, simdi puan hesabi yapacaz.

Haftalardir heyecanla ve sabirla bekledik transferi. Bu yediginiz hakkimiz nolacak eyy yönetim?

Hala Gomis'i gönderenlere laf çakıyorsunuz aklınız sıra. Arkadaş adamlar çıkıp 1 değil tam 2 forvet alıcaz dediler adı geçen isimler üst düzey isimleri biz nerden bileceğiz yalan söylediklerini gelmiş suçu bize atıyorsunuz birde hasta mısınız siz ? Bitmedi boş muhabbetleriniz vallahi ya.

transfer olmadan basında geçen sözde isimlerin gazına gelip gomis'i sattırırsan lafta çakılır baska bişeyde hiç kusura bakma arkadas. aynı hatayı terim/aysal savasında da yaptı taraftar, gitti yanlıs tarafı seçti (vizyonerdi ya) ondan 3 4 sezona mal oldu bu galatasaray'a.

taraftar kendine gelmeli artık. bu pc de oynadığınız fm ye benzemez. son dk transferler de iptal olur, baska arızalarda cıkar. oyuncuyu getirtirsin sağlık kontrollerinden geçemez. menajer son dk ekstra ücretler ister transfer iptal olur, oyuncu karısını ikna edemez transfer iptal olur. oyuncu şehre alışamaz veya sevmez trasnfer iptal olur. geçin bu çok bilmiş havalarınızı da gercekci olun biraz. çocuk oyuncağı değil bu işler.

argoda çok güzel bi söz var isteyen alınsın üzerine, derler ki; böyle saça böyle tarak.

Gomis kendi gitti aldığı maaştan bellidir herhalde.. Gomis istemese yönetim gönderebilir mi? (tarık çamdal) Golu falan Samiyen de artık biz atacağız yapacak birşey yok.

Sinan
Eren
Muğdat

bir şekilde forvet oynayacaklar ve en az 15 gol üretmeliler devre arasına kadar ligde. Forvetten gol katkısı almadan imkansız.

Sinan artık 6 maçın 1'i değil 3'ünde skor yapmalı. Gole en yakın adam o bu isimler arasında. Eren ile maça başlayıp Sinan ile fişi çekmeliyiz yorulan savunmalar üzerine.

Başka çözüm de yok gibi.

Devre arası YAKIŞAN BİR FORVET VE STOPER ALMAZSA BU YÖNETİM BİTER.

Aynen, bjk cok iyi bir örnek. Fiko da para icin Cenk‘i satti, hem
cL‘den elendi, hem lig sampiyonlugunu ve cl“ e gitme hakkini kaybetti hem de vagner love cöpünü alarak dünyanin paradini harcadi.

başkan ve yönetim bombanın pimini çektiler şu an elinde tutuyorlar başkan biraz sosyal medyayı takip ediyorsa birsüre görünmez ortalıkta

yaptıkları hataların yalanların acıklanır tarafı yok hoca devre arasına kadar gemiyi enaz zararla kıyıya yanastırır yalnız en ufak sallanmada baskan topun agzında
işi bilen profesyonel birilerini almazsa ömrü uzun olmayacak.

gomis'în kara kaşına kara gözüne hayran değilim bu arada yanlıs olmasın. ücrette zam isteme olayı da büyük karaktersizliktir. ama sen 3 kuruş fazla vermeyeyim diye (ki adam gibi konusulsa çözülmeyecek iş değildi) adamı taraftarın önüne atarsan olacağı bu. adam takımdaki en profesyonel oyunculardandı. süreç bombok yürütüldü o dönem.

sonuc olarak eren ile kanserli günler...
coming soon

Bunlar Ocak‘ta da gidip cöpün birini alirlar. Kimse Ocak ayinda iyi topcusunu vermez. Ancak sorunlu adam alabilirsin.

Bu yönetim benim icin artik yok hükmündedir, bu aglak ve aciz baskana da saygi falan duymuyorum artik. En kisa zamanda secim lazim.

Hevesimizin içine ettiler... Bu yönetim çok plansız çalıştı transfer konusunda... Gomis ve Maicon vakaları, verlen demeçler...vs vs... Devre arası toparlamazsa Mayısta gitsinler

yönetimin yaptığı en büyük hatalar yenisini almadan gomis'i göndermek ve tek oyuncuyla ilişkileri yürütmek o da son dakika sorun çıkarınca transfersiz kapattık sezonu. dediğim gibi ah vah çekmenin manası yok su saatten sonra. bu süreçte taraftar daha da kenetlenmeli ki yaptıklarından utansın yönetim.

fatih terim hak ediyor en azından bunu.

Şu an 3 büyükler arasında en az borcu olan takım biziz.

Gelecek gelirler var arsa satışından, bu rakam daha da azalacak.

Takımın Şampiyonlar Ligi'ne katılıyor 5 senedir Avrupa'da başarıya aç.

Takımının başında Türkiye'nin en iyi teknik direktörü var.

Ama sen ona elinde ki forveti de satmışken 1 forvet bile alamıyorsun. Adam çok net 2 tane forvet istiyorum derken 1 tane bile alamıyorsun. Stoperini satsan Ozan veya Ahmet ile CL maçına çıkacaksın.

Bu kafa bize 3 beden dar geliyor kusura bakmasınlar.

Halen inanamiyorum. Gomis satilmadan once bile forvet lazimdi. Gercekten aklim hala almiyor

Verstuurd vanaf mijn ONEPLUS A6003 met Tapatalk

Hırs yok hırs. Madem alamadın daha şimdiden en kralı için şartları zorlayıp gerekirse kredi çekip şahsi hesabın ile kulüp adına en iyisi neyse şimdiden anlaşacaksın.

Gomis'in gideceği Haziran'dan belliydi. 3 ayda siz ne yaptınız. Çok çalışmışlar. Sonuç nerede? Ürün olmadan çalışsan ne yazar. Bakan ziyaretinden zaman bulamadılar transfere.

Sinan
Eren
Muğdat

bir şekilde forvet oynayacaklar ve en az 15 gol üretmeliler devre arasına kadar ligde. Forvetten gol katkısı almadan imkansız.

Sinan artık 6 maçın 1'i değil 3'ünde skor yapmalı. Gole en yakın adam o bu isimler arasında. Eren ile maça başlayıp Sinan ile fişi çekmeliyiz yorulan savunmalar üzerine.

Başka çözüm de yok gibi.

Devre arası YAKIŞAN BİR FORVET VE STOPER ALMAZSA BU YÖNETİM BİTER.

aynen tespitler dogru ligi belki idare ederiz bu taktikle fakat avrupada en kebab gruba düstük avrupada bu taktik yemeyebilir cünkü biz napoli degiliz henüz bu taktikle avrupada sıcabiliriz
avrupada bu gruptan cıkamazsak ciddi moral kaybı olabilir

son gun love kornelyus gibi cöpler olsa hapı yutmustuk asıl devre arası hamle sansımız yoktu
devre arası 2 tane hamle sansımız olacak

transfer olmadan basında geçen sözde isimlerin gazına gelip gomis'i sattırırsan lafta çakılır baska bişeyde hiç kusura bakma arkadas. aynı hatayı terim/aysal savasında da yaptı taraftar, gitti yanlıs tarafı seçti (vizyonerdi ya) ondan 3 4 sezona mal oldu bu galatasaray'a.

taraftar kendine gelmeli artık. bu pc de oynadığınız fm ye benzemez. son dk transferler de iptal olur, baska arızalarda cıkar. oyuncuyu getirtirsin sağlık kontrollerinden geçemez. menajer son dk ekstra ücretler ister transfer iptal olur, oyuncu karısını ikna edemez transfer iptal olur. oyuncu şehre alışamaz veya sevmez trasnfer iptal olur. geçin bu çok bilmiş havalarınızı da gercekci olun biraz. çocuk oyuncağı değil bu işler.

argoda çok güzel bi söz var isteyen alınsın üzerine, derler ki; böyle saça böyle tarak.

Al işte şimdi bu adama ne anlatıcaksin ki gel senle biz bitkiler nasıl fotosentez yapıyor onu konuşalim boşver

aynen tespitler dogru ligi belki idare ederiz bu taktikle fakat avrupada en kebab gruba düstük avrupada bu taktik yemeyebilir cünkü biz napoli degiliz henüz bu taktikle avrupada sıcabiliriz
avrupada bu gruptan cıkamazsak ciddi moral kaybı olabilir

son gun love kornelyus gibi cöpler olsa hapı yutmustuk asıl devre arası hamle sansımız yoktu
devre arası 2 tane hamle sansımız olacak

Alamazlar devre arası da.

Geldiklerinden beri 2 yabancı aldılar.

Nagatomo-hoca bağlantısı
Onyekuru-scout önerisi

Badou'yu saymıyorum. Adam kendi kendini transfer etti ve zaten geçen sene başı gelmişti.

Bu adamlar futbolu zerre bilmiyor. İşin kötüsü sporun hiç bir branşını bilmiyorlar. Basketbol ve voleybolda'da aynı kabızlık vardı.

Bu yönetimle sezon sonu gelmeden bağları koparmak gerekli.Yoksa Muslera dahil göndermeye çalışıp yerlerine saçma sapan adamlar alır bu vizyonsuz herifler.Mümkün olsa ocak ayına kalmadan bağları koparabilsek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt