Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 452 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alamazlar devre arası da.

Geldiklerinden beri 2 yabancı aldılar.

Nagatomo-hoca bağlantısı
Onyekuru-scout önerisi

Badou'yu saymıyorum. Adam kendi kendini transfer etti ve zaten geçen sene başı gelmişti.

Bu adamlar futbolu zerre bilmiyor. İşin kötüsü sporun hiç bir branşını bilmiyorlar. Basketbol ve voleybolda'da aynı kabızlık vardı.

baskan borcları azaltmakla övünecek birtek onun dısında elinde bi bok yok zaten bu transfer işini rizeliden alıp işini ehli birilerine vermezse ve yaptıgı hatalardan ders almazsa bu yönetim cok durmaz
en önemlisi hoca destegini kaybettiler
hoca kendisine yapılan yanlısı unutmaz susar ama unutmaz devre arasında gerekenler yapılmazsa hoca ve taraftar birlesir mayıs ayında ne cengiz kalır ne rizeli
ve bu olmayacak birsey degil,el bombasının pimini kendi cekti baskan efendi ya toparlayacak yada gidecek
bezdirdigi sadece taraftar olmadı hoca ciddi anlamda bunu yazmıstır aklına

baskan borcları azaltmakla övünecek birtek onun dısında elinde bi bok yok zaten bu transfer işini rizeliden alıp işini ehli birilerine vermezse ve yaptıgı hatalardan ders almazsa bu yönetim cok durmaz
en önemlisi hoca destegini kaybettiler
hoca kendisine yapılan yanlısı unutmaz susar ama unutmaz devre arasında gerekenler yapılmazsa hoca ve taraftar birlesir mayıs ayında ne cengiz kalır ne rizeli
ve bu olmayacak birsey degil,el bombasının pimini kendi cekti baskan efendi ya toparlayacak yada gidecek
bezdirdigi sadece taraftar olmadı hoca ciddi anlamda bunu yazmıstır aklına

Rizeli kalır. Zira yönetimde tek o var. Ama öyle başkanlık hayali falan kuruyordu maksimum Florya'da sorumlu olur. Transferde çapı yetmeyen adam başkan olamaz.

hocanın istegi cok acık ve netti ;1 tane modeste niasse andre silva tarzı olmuş net 9 numara 1 tanede abraham tarzı genc scout transferi

bu tarz 2 oyuncuyu 2 günde alamazsın zaten hazırlıgın olmalı bizimkilerin zerre hazırlıgı yokmus

hocanın işi zor taraftarda kredisi sonsuz hocanın ama yönetimin kredisi filan kalmadı artık.

Ekşi'de bonservisi elinde olan futbolcular için ek olarak 1 gün daha izinleri varmış transfer olabilmeleri diye okudum. Aslı var mı bunun?

Posetten baskan mustafa cengiz ve onun yancısı apo dua etsin eren sakatlanmasın ve iyi oynasın eger sampiyonlar ligi maçlarına forvetsiz cıkarsak o koltukta oturamazsınız 3ün 5 in hesabını yaptıkları için bizi milyonlarca euro zarara ugratcaklar basarı fatih hocanın basarısızlık posetten baskan ve dandik yönetimindedir

Öncelikle, gomis giderken kına yakan ahmaklar burada mı ? Normalde düşünceniz umrumda olmazdı ama gomis’i tutmak isteyenlere saldırmanız nedeniyle duble ahmaksınız, türkiye de sizin gibi hep yanlış hesap yapan başkalarının fikrine saygısızlar yüzünden bu halde, batıyor.

Neyse, olan oldu, bırak yabancı dili, türkçe bile konuşamayan otobüsçünün yönettiği transfer sezonu da böyle olur. 3 aylık süreyi badou ve emre ile harcadılar, menajer önerileri dışında tek bi araştırma yapmadılar, plansız programsız andaval gibi beklediler. Tüm bütçeyi de sırf fb’ye inat en dolu bölgeye bastılar. Tüm maçlarda oynayan ve Maçların yarısını çözen ligin gol kralı bir azmanı satıp yerine kimseyi koymadılar. Eren’in üst üste 5 maç oynaması imkansız olduğundan sezona forvetsiz başlıyoruz. Galatasaray 3 kulvarda mücadele edeceği sezona forvetsiz başlıyor. Hem de son gün tüm anadolu kulüplerine dileniyor ne bok yediğini anlayıp. Bu bir rezalettir, ihanettir, istifa gerektirir. Bundan daha kötüsü olmaz dedikçe daha kötü yönetimler görmek de biz taraftarın kaderi sanırım.

FT’yi sevmem ama kızmıyorum fazla, onun da bizim gibi bu çapsızlara güvendiğini ve üzgün olduğunu düşünüyorum. Lakin, karma felsefesine çok inanırım, sen takımın yıldızına mobbing uygulayıp, sırf göz dağı vermek için onun yerine emre’yi aldırırsan, her şeyi ben bilirim dersen böyle sap gibi kalırsın ortada. Maicon ve feghouli’yi de göndermek istedi FT bundan eminim. 2 gün sonra bizim vitaminsizlere top göstermediklerinde yine feghouli’ye sarılacak zaten bunun da herkes farkında. Kibar tabirle, tükürdüğünü yalayacak

Sezona gelisek, şampiyonluk şansı bitmiştir, tr ligi forvetlerin olayın yüzde 70’i olduğu bir lig, forvetsiz takımı çok kolay çözüp, savunacaktır tüm takımlar. ŞL’de de max 3 puan alırız kontraatak taktiğiyle. Verilmiş sadakamız varmış, diğer gruplardan biri çıksa averaj rekorumuzu geliştirirdik. Geçmiş olsun, çok zor bir sezon bizi bekliyor.

Son düzenleme:
kac mac oynar bilmiyorum sakatlanmadan ama su an ligin en iyi en klas forveti alanyada şaka gibi

papiss cisse geldi bu herif 2-3 sene öncesine öttürüyordu epl de

Baskan bozuntusu zaten persembe'den dedi transfer olmayacak diye, sonra tepki gelince geri vites yaptı. Bir de 3ü birlikte CL kurasına gitmişler, kimse kusura bakmasın, bu yönetim hicbir şey katmamistir bu kulübe. Begenmedigmiz tursucu Dursun ve kovduklari Cenk Ergün'ün meyvelerini topluyorlar cünkü Muslera hariç (o da Ünal Aysel'in transferi), hepsi o dönem yapılan transferler: Mariano, Maicon, Fernando, Belhanda, Feghouli, Rodrigues, Gomis.

Bunu söyleyeceğimiz asla düsünmezdim ama Dursun'a haksizlik yapıldı ve bunun cezasını simdi çekiyoruz!

Baskan bozuntusu zaten persembe'den dedi transfer olmayacak diye, sonra tepki gelince geri vites yaptı. Bir de 3ü birlikte CL kurasına gitmişler, kimse kusura bakmasın, bu yönetim hicbir şey katmamistir bu kulübe. Begenmedigmiz tursucu Dursun ve kovduklari Cenk Ergün'ün meyvelerini topluyorlar cünkü Muslera hariç (o da Ünal Aysel'in transferi), hepsi o dönem yapılan transferler: Mariano, Maicon, Fernando, Belhanda, Feghouli, Rodrigues, Gomis.

Bunu söyleyeceğimiz asla düsünmezdim ama Dursun'a haksizlik yapıldı ve bunun cezasını simdi çekiyoruz!
Bence dursun ozbeke degilde cenk ergüne haksızlık yapıldı

Fatih Terim Ünal Aysal yönetimine uyguladığı Florya yasağını Mustafa Cengiz yönetimine de uygulamalı. Bu saatden sonra hiçbir yönetici Florya'ya ayak basmamalı!

Ya başkan borçları azaltılmış peh peh . Adam satıp kimseyi almıyor ki , parayı başka ne yapacak? Buradaki entelektüel olmaya çalışıp parayı azalttı diyen cinslere de ayrı gıcık oluyorum. Ndiyae sat alma, Gomis sat alma sonra parayı azalttı he babam he . Umarım tez zamanda defolup gidecek, bir insan geldiği günden beri zırlar mi ya

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt