Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 457 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bi taraftarımızın Eren Derdiyok'un sayfanın altına yaptığı muazzam yorum
1f602.png
1f602.png

Dl_6TnjXgAAm3Qa.jpg:large

Doğru söylüyorsunuz. Fakat bunları yönetimin düşünmesi gerekiyor. Ben taraftar açısından haklı olduklarını söyledim. Hala aynı fikirdeyim.

Arkadaşım sen "taraftarlar ikiye bölündü, bu taraflardan biri 'elde para yok, neyle forvet alsınlar?' diyerek yönetimi savunuyor" demedin mi? Sonra iki taraf da haklı demedin mi? Ben de diyorum o dediğin savunmayı yapan taraf dibine kadar haksız. Bu bahane yönetimi aklamıyor çünkü. Biri yönetimi savunuyorsa yönetimin düşünmesi gereken şeyleri dikkate alarak savunması gerekmiyor mu? Ne alaka yani taraftar penceresi bilmemne? Konumuz yönetimi savunanların haksız olması. Haksızlar çünkü yönetim transfer planlamasını en hafif tabirle eline yüzüne bulaştırdı ve en gerekli, en öncelikli olması gereken hamleyi YA-PA-MA-DI. Yönetim haksız, onu savunanlar da haksız, Bu kadar. Tartışmaya kapalı.

Yani sana göre:

yedek sol bek > ilk 11'de oynayacak kalitede santrafor

Üstelik elde kalan tek santraforun sık sık sakatlanan biriyken...

Müthiş kafalar bunlar. Bunu da okudum ya artık daha ötesini görmem herhalde :D
Forvet elbetteki önemli yedek solbekin yanında..
Ama yedek solbekin aslının 32 yaşında ve bağlasan durmaz bi deli olduğu ve ortasahadan daha fazlakilometre yazmak için can attığı birisi olunca, 1 saniye......... evet sadece bir saniye sürer baldırdan bir lif atması gerçeğinden yola çıkarak oyuncunun artık riskli yaşlarda gereğinden fazla kendini zorlam eğiliminde olması sürpriz bir sakatlık ihtimalinin antrenmanda bile olabileceği gerçeğini değiştirmiyor...

Ayrıca forvet denilen şeyi neden bu kadar gözünüzde büyüttüğünüzü de anlamıyorum...
Bizim şu anda gol atmak için tek eksik tarafımız Hava hakimiyeti... Ve bu sorun İspanya milli takımında da var, barca da da var.
Messi forvet değil, ama takımın skor yükünü %75 ine yakın kısmını taşıyor.

MESELE POZİSYON ZENGİNLİĞİ İSTİKRARI OLAN BİR TAKIM OLABİLMEK.. Gerekirse bu zenginlik içinde 10 tane adam çıkar kaleye topu sokabilecek..... Ve atılan golün mutlaka forvetten olması yada olmaması neyi değiştirir.....

Avantajımız geçici forvetimizin kim olduğunun gizli silahımız olarak; maç içinde herpozisyona göre farklılık göstermesi olacak..

Ne duesunu ne aysali yahu bugun ffp icin dursuna bok atiyorsan o adamin kurdugu takim sayesinde sampiyon oldun onun 2.5a aldigi adami 6ya satarak kara geçtin.
Sürekli eski birilerine suc atmaya gerek yok. Kimse gidip benzemayi al demedi. Gecen sene gomisi nasil 2.5a bonservisiyle aldiysan aynisini yapabilirdin. Besiktas nasil kiralik aliyorsa sende alabilirdin. O adamlarin durumu yillardir senden daha kotuyken taliscayi 2 yil kiralayip peş peşe demba ba-gomez-aboubakar transferlerini once satilik sonra kaynak yaratip kiralik yaptilar mi? Yaptilar.
Şu bahaneleri bir bırakın artık. Büyük bir beceriksizlerin içerisindeyiz

Yıl geçmiyor ki yeni gelen yönetim kendi başını yemesin. Ders niteliğinde okutulacak muhteşem bir plansızlık örneğine daha şahit olduk.
Allah Fatih hocaya sabır versin. Gitmesini istediğin bir teknik direktör gitmem dese ancak bu şekilde mobbing uygalayabilirdin..
Koskoca camianın bu derece beceriksizlikle yönetilmesi... Gerçekten fıkra gibi bir son yaşadık.
Yazık...

Yıl geçmiyor ki yeni gelen yönetim kendi başını yemesin. Ders niteliğinde okutulacak muhteşem bir plansızlık örneğine daha şahit olduk.
Allah Fatih hocaya sabır versin. Gitmesini istediğin bir teknik direktör gitmem dese ancak bu şekilde mobbing uygalayabilirdin..
Koskoca camianın bu derece beceriksizlikle yönetilmesi... Gerçekten fıkra gibi bir son yaşadık.
Yazık...
Bu tehlikeli konulara girmek, ne takıma forvet yazar, ne de huzur getirir...

Suyun başı BELLİ .........

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt