Transfer Nöbeti (ARŞİV 11) - Sayfa 305 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 11)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

Murat ben içerdeki her maçı canlı izliyorum. Yeminle Hamit e her açıdan baktım. 3-5 maç dışında bişey yok emin ol. İçerdeki maçlarda ezdiği toplardan yaptığı hatalardan en çok küfür yiyen o oldu.
bende 2 senedir her maça gidiyorum valla gayet iyi buluyorum elmanderde keza ilk sene inanılmaz mesela burak yılmaz bana göre takım oyunu adına sıfır benim tribundede en çok ona soyleniyorlar

tamamda bu oyuncularla şampiyon olduk çeyrek final oynadık daha iyileri gelse fianl oynayıp kupayımı alıcaz:) belki takım bozulucak hiç kimse beğenmiyor kimseyi takmış herkes birilerine:) bende mesela burak yılmaza takığım:D

Oooo bak şimdi işin rengi değişir :D Allah aşkına makineye bari bir şey demeyin :D

tamamda bu oyuncularla şampiyon olduk çeyrek final oynadık daha iyileri gelse fianl oynayıp kupayımı alıcaz:) belki takım bozulucak hiç kimse beğenmiyor kimseyi takmış herkes birilerine:) bende mesela burak yılmaza takığım:D

Tamam da senin bahsettiğin risk her zaman var. Her aşı tutmayabilir. Ama böyle olabilir diye de daha iyilerini bulup da almamak olmaz.

Bu arada bende pek haz etmem Burak tan

Tamam da senin bahsettiğin risk her zaman var. Her aşı tutmayabilir. Ama böyle olabilir diye de daha iyilerini bulup da almamak olmaz.

Bu arada bende pek haz etmem Burak tan
peki rejkartın elindeki kadro neden başarılı olamadı mutiş suratli oyuncular varı santos keita, keza elano baros gibi çok iyi oyuncular vardı dicenki ortada BAM üçlüsü oynuyodu:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt