Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 473 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diagne 1.5 yıl forvet alamayan transfer ekibinin yaptığı kaos transferidir. Kimseyi alamadılar, tuttukları dal kurudu. Bu durum bize 13 milyon euro ya mal oldu !

Resmi olarak attirmadi. Öyle ben imza attirdim 100 bine ocakta bana ver diyemezsin ceza alırsın. Ama senin ulu futbol bilgin farklı bir şey diyorsa bilmem. Bu arada beni sen mi şikayet ettin kanka modlarına.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ön protokolu imzalar gidip dersin ben oyuncuyla haziran için anlaştım 100bin euro vereyim serbest bırakın diye
ocakta görüşmek yasal hakkın olduğu kimse de ceza falan veremez çok biliyo gibi kural uydurmayalım
evet ben şikayet ettim başkası da etti mi bilmiyorum

Bosman kuralı diye bir şey var sözleşmesinin bitmesine 6 ay kala futbolcu serbest statüsündedir anlaşabilirsin ancak Türkiyede sadece sözlü anlaşma oluyor sene sonu görüşelim önceliği bize ver gibi

Kuralı bilin artık, super ligte ocak ayında haziranda sözleşmesi bitmiş adama izin almadan imza attıramazsın.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
nası yanı reis sözlesmesinin bitmesine 6 ay kalan adamla anlasamıyor musun?
bide zaten ülkede saçma sapan bi iş cıkardılar işlerine gelmediği için. yok etik dğeil yok bilmem ne değil diye kafa ütülerler gerçi bu bize karşı işliyor bitek

Terim gram istediğini zannetmiyorum Vedat'ı. Abdül'ün klasik rakibin elinden oyuncu kaptım şovu olacak.

1:16dan itibaren.

Apo hoca söylemeden nefes bile almaz transfer konusunda

daha bu sezon sonu, hocanın istemediği adamı almıyoruz gibi şeyler demişti katıldığı programda

Eboue transferini de anlatımıştı böyle apo. Hoca 1 rakamda diretmişti, inecekler demiş bekletmişti.

bugün bu rakamlar veriliyorsa yine hocanın bilgisi doğrultusundadır.

Diagne örneği var önümüzde, son gece hep beraber toplantı yapılıyordu

Diagne transferi bile başlı başına felaket . Nasıl yorum yapacağımızı sana mi soracağız bu arada .
Kusura bakma tepkim sana değil sadece bu gibi yazılma şeklinde

Hep böyle yazıyorlar Abddürrahim batırdı çok para verdi..

Yönetimin haberi hocanın onayı olmadan kasadan tek kuruş harcayamaz..

Harcayacağını düşünüyorsanız saflıktır bu ..

nası yanı reis sözlesmesinin bitmesine 6 ay kalan adamla anlasamıyor musun?
bide zaten ülkede saçma sapan bi iş cıkardılar işlerine gelmediği için. yok etik dğeil yok bilmem ne değil diye kafa ütülerler gerçi bu bize karşı işliyor bitek

reyz Engin üstattan öğenecek çok şey var.

özellikle ekonomi konusunda çok ilginç teoriler olduğunu belirtmek isterim.

inanılmaz 1 tecrübe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt