Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 474 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Albayrak'ı çok küçümsüyorsunuz. Hocanın her dediğine yapan adam, sezona hocayı forvetsiz başlattı. Hem de hocanın istediklerini yapıyoruz forvet alacağız diyerek ekran önünde yaptı bu konuşmaları. Keza devre arasında da hiç istemediği 2 türden forvet aldırdı. Albayrak iyi taraftardır, şampiyonluğa da katkısı olan biridir ama bu transfer işlerinde her zaman şovunu yapar.

1:16dan itibaren.

Apo hoca söylemeden nefes bile almaz transfer konusunda

daha bu sezon sonu, hocanın istemediği adamı almıyoruz gibi şeyler demişti katıldığı programda

Eboue transferini de anlatımıştı böyle apo. Hoca 1 rakamda diretmişti, inecekler demiş bekletmişti.

bugün bu rakamlar veriliyorsa yine hocanın bilgisi doğrultusundadır.

Diagne örneği var önümüzde, son gece hep beraber toplantı yapılıyordu
Banegada da o 1 milyonu vermemek için bekliyoz desene

ön protokolu imzalar gidip dersin ben oyuncuyla haziran için anlaştım 100bin euro vereyim serbest bırakın diye
ocakta görüşmek yasal hakkın olduğu kimse de ceza falan veremez çok biliyo gibi kural uydurmayalım
evet ben şikayet ettim başkası da etti mi bilmiyorum
Diyemezsin diyorum yine anlamakta zorlanıyorsun herhalde. Bunu duyan klüp seni federasyona şikayet ederse ceza alırsın diyorum. Bu kural türkiye fedarasyonun aldığı ve uyguladığı sozde etik kuralı. Daha anlatayım mı kardeş?!!!

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nası yanı reis sözlesmesinin bitmesine 6 ay kalan adamla anlasamıyor musun?
bide zaten ülkede saçma sapan bi iş cıkardılar işlerine gelmediği için. yok etik dğeil yok bilmem ne değil diye kafa ütülerler gerçi bu bize karşı işliyor bitek
Imzalasan bile misal münih in lewandowski transferinde ki gibi açıklamazsın. Fedarasyon etik kurulu cezayı yapıştırır. Türk fedarasyonun kararı böyle.

Yahu kastettiğim protokol. Yangın yerine çevirmeye gerek yok. Protokolü imzalatırsın Haziran için gider teklif yaparsın 100 dolar. Şaka yollu laf soktum güya başkana, Bosman'a geldi konu. :D @Engin ŞİŞMAN hocam sakin yahu gerilmeye gerek var mı cidden? :) Yanlış da bilsem uyarırsınız, doğrusunu söylersiniz. Bilin edin diye girmeye ne gerek var.

Çok gergin herkes. :D Hay Vedat'ına da imzasına da size bir şey olmasın.

2-3 sayfa önceden yazdığın mesajlarıda okuyorum. Senin yorumun doğru milletin yanlış diye bir kural yok. Burada düşüncelerimizi paylaşıyoruz. Öyle saf saf maf maf gibi cümleler kurma. Ben de aynı tonda sertleşirsem senin için iyi olmaz.
Tamam sen haklısın.. sen doğruyu biliyorsun..

Tüm transferleri yapan Abdürrahim Albayrak'tır.. .. devre arasında hocanın hiçbirşeyden haberi yokken kapıyı açı ceeee yapıp marcao ve luyındam'yı süprizle alan da abdürrahim albayraktır..

Sen önce klubün transferde işleyiş şeklini kavrayamamışsın önce onu bi öğren

Insanları birşey bilmekle suçluyorsun. Bosman kuralı diye birşey var.

sent via GSC
Yaw imzalayamazsın demedim imzaladığını açıklayamazsın. Hem futbolcu hem sen ceza alırsın. Yani türk takımlarından bir oyuncuya ocakta imza attırıp ben bununla ocakta imzaladım diyemezsin fedarasyon izin vermiyor anladin mi kardeş?

Yahu kastettiğim protokol. Yangın yerine çevirmeye gerek yok. Protokolü imzalatırsın Haziran için gider teklif yaparsın 100 dolar. Şaka yollu laf soktum güya başkana, Bosman'a geldi konu. :D @Engin ŞİŞMAN hocam sakin yahu gerilmeye gerek var mı cidden? :) Yanlış da bilsem uyarırsınız, doğrusunu söylersiniz. Bilin edin diye girmeye ne gerek var.

Çok gergin herkes. :D Hay Vedat'ına da imzasına da size bir şey olmasın.
Bende yapamazsın dedim gerginlik çıkartan yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt