Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 906 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 12)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kerim > Töre.

Ağlayacağımıza alalım Kerim'i. Ama pardon bonservisi 3 milyon euro idi demi bizden taş çatlasa 500 bin çıkar.

Ali Adnanı niye almadık?

di maria farfan vs.. ile ilgilendik yabancı sınırı nedeniyle vazgeçtik nasıl bir açıklamadır?Bruma türk müdür?9 yabancıya düşünce neden örneğin farfan ile bitirilmedi transfer?

frei niye alınmadı?

emre kılınç ne kadar ki pahalı geldi?

Bursalı Oğulcan damı Pahalıydı?

A7 onlardan ucuz mu?

Furkan özçal geleceğin Messi simiydi?Niye hiç oynmadı?Dünyada başka örneği var mı?

3 Ay bekleyip son gün sağa sola saldırmanın anlamı nedir?

İyi de harcıyor da ne oluyor? Daha çok harcayana vermiyorlar kupaları.

Ben de bazı durumlarda 3-5 hesabı yaparken girdiğimiz zararları eleştiriyorum ama şu an forumda olan yandık bittik havası abartı.

Yandık bittik havası şu yüzden, Beşiktaş güçlendi, Fenerbahçe de güçlendi ama sen sadece stoper aldın ve onu da oynatamıyorsun sürekli. Sonuçta iki senedir öyle müthiş rahat şekilde 20 puan farkla şampiyon olmuyorsun.

Rakiplerinin ceza muhabbeti de varken, senin arayı iyice açabilmen için fırsatın varken (kazancın, gelirlerin en üst seviyede iken) yerinde sayarsan bu fırsatı kullanmazsan ileride başın ağrıyabilir.

Yabancı sınırını biz bahane olarak kullandık, yerli-gurbetçi oyuncu almadık ve üstüne daha güçlü bir CL grubuna düştük, rakiplerimiz güçlendi ve üstüne de Fatih Terim Milli takımı çalıştıracak...

Bitmedik belki ama daha iyi olabilirdik, özellikle son 2-3 hafta sağlam adım atmamız gerekiyordu, son güne kaldık, hala ciddi duyum bile yok.

Oradan oraya atlıyoruz belli ki, Pereira'yı verir misiniz ? Capel de olabilir, sol bek/kanat var mı uygun elinizde...

Muslera

Eboue Chedjou Semih XXX

XXX Melo Selcuk XXX

Sneijder

Burogba

3 transfer sart, Drogba oynarsa hakkimiz bile kalmiyor yeni bir yabanciya.​

Transfer sezonu kapansın herkesin kafası rahat olur, oyunumuz zamanla çok daha iyi olur.

Benim kızdığım ne 2 haftadır deplasmanda oynadığımız kötü futbol ne de kaybedilen 4 puan.

Benim kızdığım hala eksik yerimiz olan kanat oyuncusunun alınmaması ve sistemin değişmemiş olması.

Geçen sene şampiyon olduğumuzda da hem Bursa hem Eskişehir deplasmanlarında çok kötü oynayıp 4 puan bırakmıştık. Sorun kaybedilen puanlarda değil bence, sorun yönetimin bu sene çok plansız hareket etmesi.

Ali Adnanı niye almadık?

di maria farfan vs.. ile ilgilendik yabancı sınırı nedeniyle vazgeçtik nasıl bir açıklamadır?Bruma türk müdür?9 yabancıya düşünce neden örneğin farfan ile bitirilmedi transfer?

frei niye alınmadı?

emre kılınç ne kadar ki pahalı geldi?

Bursalı Oğulcan damı Pahalıydı?

A7 onlardan ucuz mu?

Furkan özçal geleceğin Messi simiydi?Niye hiç oynmadı?Dünyada başka örneği var mı?

3 Ay bekleyip son gün sağa sola saldırmanın anlamı nedir?

Emre Kıınç ve Oğulcan'ı almadık mı biz ?

Ulan eğer almadıysak harbi sorun var bizde,o kadar istiyoruz şu veletleri dahi alamıyormuyuz ?

Muslera - Kolarov - Semih - Ömer Toprak - Eboue - Melo - Selçuk - Arda - Sneijder - Nani - Burak

Yedekler : Ufuk - G.Zan - Sabri - Hamit - Engin - Umut - Töre

Fener'in kadro olarak güçlendiğine inanmıyorum, önce Stoch şimdi de Sow'u satarlarsa ciddi derecede güç kaybederler. Onların şampiyon olması tamamen bizim elimizde.

Bjk iyi transferler yaptı, genç,dinamik ve arzulu bir takımları olsada tecrübesiz oyuncularla dolular. Uzun maratonda ipi göğüsleyecek takımları yok. Bir süre daha böyle çıkış yaparlar sonra çöküşe geçecekler.

Biz ritmimizi yakaladığımızda tekrar özlenen futbolu oynarız. Ama şu kanat oyuncusu bir an önce alınmalı ve sistem değişmeli...

Bjk şuanda büyük tehdit görünmüyor ama devre arası için Ronaldinho ile ön protokol imzaladıkları haberleri doğruysa iş değişir.

Dün Hakan Calhanoglu bi frikik atti, efsane resmen efsane. Vurus teknigi inanilmaz.

Bu cocuk icin 5 Milyon istemisler, bizimkiler cok mu bulmus? Dogru mu bu?

[media]https://www.youtube.com/watch?v=5cj-YrMRcE4[/media]

Fener'in kadro olarak güçlendiğine inanmıyorum, önce Stoch şimdi de Sow'u satarlarsa ciddi derecede güç kaybederler. Onların şampiyon olması tamamen bizim elimizde.

Bjk iyi transferler yaptı, genç,dinamik ve arzulu bir takımları olsada tecrübesiz oyuncularla dolular. Uzun maratonda ipi göğüsleyecek takımları yok. Bir süre daha böyle çıkış yaparlar sonra çöküşe geçecekler.

Biz ritmimizi yakaladığımızda tekrar özlenen futbolu oynarız. Ama şu kanat oyuncusu bir an önce alınmalı ve sistem değişmeli...

Adamlar sadece lige konsantre olacaklar. Biz CL , Lig...

Kerim Frei,Salih Dursun,Bruma ve Hakan Çalhanoğlu'nu almalıyız.En azından 2sini alırsak takım hem gençleşir.Hemde kulübe zenginler.

Aysal'ın yaptığı yanlışlardan biride yönetimi baştan aşağı birden değiştimesidir. Mantık çerçevesinde profesyonellerle (Başkan profesyonellerle çalışıcam deyince ben daha büyük isimler beklemiştim açıkcası) çalışmak doğru hamle ama Türkiye de bir anda profesyonellere dönersen saha dışı işlerde güçsüz kalırsın. Senin üzerinden oynanan oyunlara tepki koymada zorlanırsın. O yüzden bu değişimi zamana yayabilirdi.

Sonra yönetim az konuşacak diyordu, ben ne zaman tv ye baksam bizim yönetimden bir moruk sürekli saçma sapan açıklamalar yapıp duruyor. Sanki hayatında ilk defa futbol maçı izlemiş gibi konuşuyor.

Başkan 2 senede yaptığı doğru işleri umarım bu sene yaptığı çok ama çok yanlış hamlelerle yıkmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt