Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 908 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 12)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NTVSPOR SPİKERİ

Evren Göz ‏@evrengoz 30 Ağustos

Galatasaray Hakan Calhanoglu'nu istemisti ancak yuksek maliyet nedeniyle (5 milyon euro) transferde pazarlik dahi yapilmamisti.

Bizim yonetim harbiden cimri. :D

Tamam genç yetenekli oyuncu ama onu alıp nerede oynatacaksın yedek oturtmak icin hem cok para hemde oyuncuyu harcayacaksın.Fenerde Salih'i görüyoruz.Tamam genç oyunculara yönelmek çok iyi ama Semih-Emre örneği var önümüzde Semih eksik bölgenin oyuncusuydu aldı başını yürüdü.

Yönetim yabancı sınırlaması bahanesinin arkasına sığınıp iyi yattı bu transfer sezonunda.Ne yerli geldi doğru düzgün ne de eldeki gereksiz yabancılar gönderilebildi.Öyle bekliyoruz bakalım.Kaldı şunun şurasında 1 gün.Daha ne kadar bekleyeceksek :)

ligde

-----------Burak----------

Bruma-----Sneijder----Nani

-------Melo-----Selçuk----

Balta--Semih--Zan---Eboue

----------Muslera----------

CL'de

----------Drogba----------

Bruma-----Sneijder----Nani

-------Melo----Selçuk-----

Balta-chedjou-semih--eboue

-----------muslera---------

yabancı kontenjanıda bahane oldu kimse kusura bakmasın alacaktık sadece 2 tane akıcı kanat böyle yazdım diye her lig maçı böyle çıkılacak birşey yok formdaysa drogba girer burak çıkar bruma çıkar engin girer her türlü ligi dengelerdin gibi 6 yabancıyla yazık oldu bu seneye yabancı kontenjanını bahane ettiler

Juve-Lazio maçını izledim lazioyu sahadan sildiler Cl maçlarının havası farklı olur tabi ama Gözüm korktu açıkçası..

Clde 6.Haftalar sonucu Herkesin 12 puanıda olabilir..

İçerdeki maçlarımızı kazanırsak gruptan cıkabilecegimizi düşünüyorum Ama işimiz gecen seneden daha zor olacak o bariz belli..

Grupta sadece sonuncu olursak hayal kırıklığı yasarım

3 mevkimiz boşta kardeşim.Sol açık,sağ açık ve sol bek.Arda,Bruma,Kolarov yada Coentrao ilacında ötesi olur.Ah ulan ah.

İlaç olmaz olurmu hemde nasıl olur onlar yaw:) ama zaman çok azaldı. Yaparlarsa 1 tane transfer yaparlar belki son dakika da bir ortas sınıf sol bek alabilirler ama bu yazdıklarının içinden gelmesi en olası Bruma.

Bruma da olmazsa son dakika Capel'i yada Radu'yu alıp gelirler.

İlaç olmaz olurmu hemde nasıl olur onlar yaw:) ama zaman çok azaldı. Yaparlarsa 1 tane transfer yaparlar belki son dakika da bir ortas sınıf sol bek alabilirler ama bu yazdıklarının içinden gelmesi en olası Bruma.

Bruma da olmazsa son dakika Capel'i yada Radu'yu alıp gelirler.

Yönetime filan kızıyorum,giydiriyorum ama ümidim de yok değil hani.2 transfer filan bile yapsak ilaç gibi gelir.

Yetenekli genc Türklerin yüzüne bakmiyorsun pahali diye, 18´lik Bruma´ya 12 Mil veriyorsun kontenjan sorunu varken.

Iyi hos, yatirim filan ama ben bu isin mantigini kavrayamiyorum.

Neyse fazla elestirmeyelim de, bide Bruma´dan olmayalim bari.

su forumda yillardir cöp gurbetcileri gelecegin muthesem yildizlari gibi övüp neden almiyoruz diye aglayan futboldan anladigini sanan bir ton adam var.simdiye kadar bas bas bagirip alinmadigi icin yonetime saydirilan hangi gurbetci yildiz olmuz,gecin bu isleri hepsi lesss.adasm gibi bir mesuz özil var gerisi ortada.ilkay gundogan ayni nuri gibi dortmunddan ayrilsin onunda capini goruruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt