Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 911 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 12)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iyide alpere 5 -5.5 verecektik...hakan > alper...

Ben zaten Alper'i beğenmiyorum ve almadığımız içinde mutluyum. Ona verilen yada verilecek olan 5-5,5 da bana göre çok fazla zaten.

Ama orda yanlış yapıldı diye Hakan'a da aynısı yapılsın diyemem. Şu şartlarda Alper de Hakan da yıldız aday adayıdır ve o yüzden 5-6-7 M € çok abartılıdır.

Neyse fazla elestirmeyelim de bide Bruma´dan olmayalim bari. Baska birini alacaklari yok zaten.

18 yasindaki adama cat diye 12 Milyon´u basabiliyorsun, ama Arda´yi bi türlü alamiyorsun. Ilginc valla.

Kontenjan sinirsiz olsa, 10 tane Bruma al derim, ama öyle bi lüksümüz yok.

12 Milyon´u veriyorsan, transfer yapma, sadece Arda´yi al.

Ben 12 Milyona yabanci aliyorsam, Madrid, Juve maclarinda katki beklerim.

Arda için başkan da açıklama yaptı satmıyorlar diye 24m fiyatı şuan ama arda kesinlikle seneye bizde

Sent from my iPhone using Tapatalk

yahu 20 sayfa geriden geldim...

ne bicim saliyorsunuz beyler yönetime ona buna transfer olmadi simdiye kadar diye ?!

real madridi macini izlediniz mi bilmiyorum ama bruma + sol bekin krali gelse unutun bu avrupa isini.

real de yarin bale aciklaniyor.. ronaldo herkez biliyor zaten ama orda birisi daha varki... di maria hikaye resmen deditiriyor yada özil kim yahu söyletiriyor. isico !!!

juve ile kafa kafaya oynariz düsünüyordum ki onlarda cok güclüymüs baya.

kopenhagen ile 3lük icin yarisiriz. transfer yaparsak 3cülügü garantileriz ancak.

onu diyoruz iste bizim alt yapi neden var neden oraya para aktariliyor.h.baltanin yerine alt yapidan bir sol bek koyup oynattinda kötümü oynadi bizmi gormedik,boyle birsey olmaz

Galatasaray alt yapısı artık çoğu takımın alt yapsından berbat durumda. Alt yapıdaki oyuncuların çoğunu 3.lig takımlarına satıyoruz nerdeyse.

Şans verilmemesi ayrı birşey orda sana katılıyorum ama altyapıyı baştan aşağı tekrar gözden geçirmeleri lazım. Orda bir sıkıntı var bence.

Bomba Transfer

Galatasaray News ‏@GrandeGS 1 dk

#GSTV | #Transfer 2012 Miss Turkey 2.si, Çağıl Özge ÖZKUL Artık GSTV'de!..

BTE-MzjCAAAESsW.png:large

Geçen sene Real'i de Manchester'ı da parçalamadık mı?Balık hafızalı mısınız nesiniz anlamadım ki 2 maç kötü oynayınca hemen öldük bittik diyip ağlıyosunuz.

hiiic kendimizi kandirmayalim. manu yu 2ci takimi ile geldi zar zor yendik. bunu kimse inkar etmesin lütfen yani.

real madrid de 1-0 dan sonra ikinci yariya konsatre eksikligi yasadi . 3-1 oldu uyandilar 3-2 yaptilar. yinede 15 dk lik perfomansimiz güzeldi tabikide.

bunlarla kafa kafaya oynaya bilmemiz icin ciddi anlamda daha 40 firin ekmek yememiz lazim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt