Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 909 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 12)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
su forumda yillardir cöp gurbetcileri gelecegin muthesem yildizlari gibi övüp neden almiyoruz diye aglayan futboldan anladigini sanan bir ton adam var.simdiye kadar bas bas bagirip alinmadigi icin yonetime saydirilan hangi gurbetci yildiz olmuz,gecin bu isleri hepsi lesss.adasm gibi bir mesuz özil var gerisi ortada.ilkay gundogan ayni nuri gibi dortmunddan ayrilsin onunda capini goruruz.

Öyle mi dersin?

- Almanya´da profesyonel sözlesme bile yapilmayan adamlar senin liginde banko oynuyor (Balta, Hasan Ali, Hursut ve niceleri)

- Almanya amatör kümeden alinan Hursut, yillardir senin liginde ekmek yiyor.

- Adam yerine koymadigimiz Olcay, Besiktas´in en etkili 3 oyuncusundan biri.

- Ekici, Tunay gibi 3. sinif futbolcular senin ligini adam yerine koyup gelmiyorlar bile.

Bi daha düsün bakalim kim lesh

Geçen sene son gün Cris gelmisti galiba. Bir ay MYC yemistim ondan.

Ondan önceki sene son günlerde Riera gelmisti.

Nerde görülmus son gün iyi bir oyuncu alindigini. Kulüpler sadece artiklarini veriyor.

Bu senede en fazla Capel'i aliriz iste.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Nerde görülmus son gün iyi bir oyuncu alindigini. Kulüpler sadece artiklarini veriyor.

Kulüpler artığını veriyor da hangi kulübün artığını aldığına bağlı. Real madridin artığı coentrao di maria manchesterin nani bu artıklara hayır demezsin sanırım

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Aslında tamamen öyle değil, son günlerde çok iyi transfer yapanlarda var ama biz nerde çöp var onu alıp kazıklanıyoruz. Sanırım bu durum bize özgü birşey.

Öyle mi dersin?

- Almanya´da profesyonel sözlesme bile yapilmayan adamlar senin liginde banko oynuyor (Balta, Hasan Ali, Hursut ve niceleri)

- Almanya amatör kümeden alinan Hursut, yillardir senin liginde ekmek yiyor.

- Adam yerine koymadigimiz Olcay, Besiktas´in en etkili 3 oyuncusundan biri.

- Ekici, Tunay gibi 3. sinif futbolcular senin ligini adam yerine koyup gelmiyorlar bile.

Bi daha düsün bakalim kim lesh

saydigin adamlar kimdir nedir necidir onlarlami hedefe gideceksin.turkiye liginde oynuyorlar diye Galatasarayin capinda adammi oluyorlar,ben ne diyorum sen neden bahsediyorsun.ekici tunay gibi adamlar lige gelse ne olur gelmese ne olur,gelseler bile onlarin seviye elazig veya konyadir biz burda Galatasaraydan bahsediyoruz

saydigin adamlar kimdir nedir necidir onlarlami hedefe gideceksin.turkiye liginde oynuyorlar diye Galatasarayin capinda adammi oluyorlar,ben ne diyorum sen neden bahsediyorsun.ekici tunay gibi adamlar lige gelse ne olur gelmese ne olur,gelseler bile onlarin seviye elazig veya konyadir biz burda Galatasaraydan bahsediyoruz

Peki sen Erman´la mi hedefe gideceksin? Onu niye aliyorsun?

Biz Tunay gelsin, Ekici gelsin veya gelmeli demedik ki. Calhanoglu gibi cok yetenekli bir cocuktan bahsediyoruz biz.

5 Milyon Euro diye yüzüne bakmiyorsun ama milli takima cagiriyorsun. Sence komik degil mi?

Mesela tottenham geçen sene son gün llorisi falan almıştı vs vs. son gün transferi kötü olacak diye birşey yok

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Geçmiş ola artık.Transfer mi kalır bu zamana.Fiyatı düşsün diye bekle,elindekileri yollamak için bekle.İyi adamlar zaten bi yerlere gitti.Zahmet etmesinler artık.Ellerindekini adam gibi oynatsınlar yeter...

Bu gidişle real 11i Muslera eboue semih chedjou riera melo selcuk hamit sneijder amrabat drogba

Sent from my iPhone using Tapatalk

Peki sen Erman´la mi hedefe gideceksin? Onu niye aliyorsun?

Biz Tunay gelsin, Ekici gelsin veya gelmeli demedik ki. Calhanoglu gibi cok yetenekli bir cocuktan bahsediyoruz biz.

5 Milyon Euro diye yüzüne bakmiyorsun ama milli takima cagiriyorsun. Sence komik degil mi?

5m az parami neden bahsediyorsunuz,sneijder 7,5milyona alinmis calhanoglu nedir be.emre canida bu forum gelsin diye yalvariyodu,sercan sararer,yasin pehlivan,veli kavlak,ömer toprak tunay torun vsvs elli tane adam sayarim sana bu forumda konusulup bu yildiz adayi kacarmi denilen cinsten adam,hicbirindende bir halt olmaz olmadida zaten.benmi aldim ermani git f.terime soyle.geleli 3 yil oldu alt yapidan bir tane adami bile su takima koymadi.bizim meselemiz gurbetci falan degil altyapidan adam cikmiyor

Galatasaray'ın Eskişehirspor ile oynadığı karşılaşmada gösterdiği performans ile Tarık Çamdal, Fatih Terim'in radarına takıldı.

Deniyor...Sol bek 22 yaşında izlemişsinizdir zatem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt