Transfer Nöbeti (ARŞİV 14) - Sayfa 467 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Umarim ardayi getirip su yapilan guzel planlamanin icine etmezler
Ilk 3 hafta kaptanlik krizi
5-8 haftalar arasi selcukla daha iyi performans gosteririz krizi
11-13 haftalar arasi barcelonada bile boyle idman temposu yok boyle buyuk takim olmaz aciklamasi ve sonrasinda kriz
14-17 haftalar arasi bu tudorla olmuyor kimse beni antrenmanda calismiyorum diye 11'den kesemez krizi
20-24 haftalar arasi gazetecilerle kufurlesme sonrasi medya krizi
28-31 haftalar arasi yurtdisinda oyuncunun performansina bakilir gece gezmesine kimse karismaz gazetecilere adam olun kime ne benim ozel hayatimdan aciklamasi ve kriz
34. hafta Istiklal Marsi ve kapanis
Ben Adamım!

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

levent yarın maçtan sonra tv ye çıkıp yerden yere vuracak yine. tamam zaten biliyoruz sorunları, ama tam lig başlarken, herşeye rağmen kenetlenmemiz lazım derken, boş boş konuşacak yine.

arkadaşlar sabahlayacağım büyük ihtimal ve market işleticem tek başıma sizce yarın ne kadar dayanabilirim,kafeini arttırayım mı(biraz konu dışı oldu ama)

levent yarın maçtan sonra tv ye çıkıp yerden yere vuracak yine. tamam zaten biliyoruz sorunları, ama tam lig başlarken, herşeye rağmen kenetlenmemiz lazım derken, boş boş konuşacak yine.

Bu levent nazifoğlu Galatasaray a zarar veren biri. Adama demezler mi eleştirdiğin transferler olurken niye sesini çıkarmadın da yönetimden gittikten sonra ağzını açıyorsun. Gerçek Galatasaray sevdalısı olsa yönetimdeyken bu transferler olurken çıkar açıklama yapar sonra da istifa ederdi ancak bu da dursun gibi koltuk sevdalısı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ac70d69e0701bb6bfa1fa3e2dcff6ffd.jpg

Selçuk ilk 2 sene müthiş top oynadı, yalan yok şimdi. O dönemki performansıyla şu durumda Avrupa'ya transfer yapardı. Ama Mancini geldikten sonra müthiş bir düşüşe geçti ve giderek yeteneklerini kaybetti. Son yapabildiği tek şey yan pas ve geri pas.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

asamoah transferinde collinayı takip edin çünkü 2.asamoah dalgasında ilk bilgiyi veren oydu eşinin ikna olduğunu belirtmişti 2 gün sonra beİN e filan düştü olay. yanıldığı duyumlar elbet oluyordur onunda ancak asamoah konusunda bilgili.

asamoah transferinde collinayı takip edin çünkü 2.asamoah dalgasında ilk bilgiyi veren oydu eşinin ikna olduğunu belirtmişti 2 gün sonra beİN e filan düştü olay. yanıldığı duyumlar elbet oluyordur onunda ancak asamoah konusunda bilgili.

asamoah konusunda ilk zehri saffet ulusoy saldı renktaş ben öyle hatırlıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt