Transfer Nöbeti (ARŞİV 14) - Sayfa 468 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Taktik Diziliş

8243b5e71e8fa305dd93bb3e198570cd.jpg

asamoah transferinde collinayı takip edin çünkü 2.asamoah dalgasında ilk bilgiyi veren oydu eşinin ikna olduğunu belirtmişti 2 gün sonra beİN e filan düştü olay. yanıldığı duyumlar elbet oluyordur onunda ancak asamoah konusunda bilgili.

Asamoah alternatifleri bile çok iyi bir an önce bir tanesini açıklayalım da osmanlı deplasmanına yetiştirelim :D

Gaitan gelirse Tinerspor'a 15 puan fark bindiririz ama gelmesi imkansıza yakın gerçekçi olursak. Zaten zannediyorsam kaynak da Beyaz Tv, yani direk geçiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Vsyy adamim bu ya. Ulsn twitter kullanmiyiom. Arkadasa inanin ama dalgacudir biraz. Taniyormuyum hayir ama bi abimizden biliyorum muhabbeti vardi. Transferler ile ilgili degil baska mevzu

asamoah konusunda ilk zehri saffet ulusoy saldı renktaş ben öyle hatırlıyorum

valla bilmiyorum hatta ben burada paylaşmıştım hiç adı geçmiyordu belki o sıra asamoahın. gelmeyeceği düşünülüyordu artık. collinanın paylaşımından 1-2 gün sonra beine düştü.

Collina‏ @pcoliinna 5 AğuDaha fazla

Ahmet bulut
1f6eb.png
İtalya
1f6ec.png
Kwadwo Asamoah-Eşi ikna olmak üzere.

Collina‏ @pcoliinna 7 AğuDaha fazla

Collina Retweetledi: Gala
Değerimi bilin
1f604.png

Collina ekledi,

Gala @gala_1905_gala_
SON DAKİKA: Galatasaray, Kwadwo Asamoah ile anlaşmaya vardı. Juventus'la görüşmelere başlandı. (beIN SPORTS)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt