Transfer Nöbeti (ARŞİV 14) - Sayfa 453 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3 gün önce burada ispanya basınında fernonda rogue mesa takası olacak diye haberler çıkınca yonetim tepki verenlere 20-25 sayfa paylasım yapıldı. cıktım burada ispanya basını yalan söylüyor fernonda bonservisiyle satılacak takas olmuycak diyende benim yusuf erdoğan emre mor transferinden dolayı bekletildi alınmıycak kasımpasa gidecek deyip bilende benim yuru git demeden önce forumu iyi takip edin arkamdan kolpacı diyenlerede forum iyi takip etsinler dediklerim çıkmazsa deyin eleştirin mesela okan kocuk alınacak diyorum alınmazsa baska kaleci alınırsa eleştir onyekuru kiralanmazsa eleştir bastan kolpacı deyip bos bos konusmayın:)

Belhanda'nın gitme ihtimali zor bence, eğer söz kesilmedi ise. Bu Alex'i almamız zor değil mi biraz
Zaten Alex'in gelmesi icin Cagne, Belhanda en az 30 milyona gitmeli. Tabii Dos icin de para odeyeceksek. Fernando ve Yunus ile filan 40 milyon filan yapar.
Belhanda icin de eskilerden bir agabey var, o Mayis ayinda filan gidecek diyordu. Eski tribunculerden, simdi Marmaris'te 3 tane bar isletiyor. Cevresi cok genis. Bilmiyorum belki istenen rakam gelmezse gitmez.
Alex olmazsa da belki
Cuellar Seri Banega gibi birsey olur.

3 gün önce burada ispanya basınında fernonda rogue mesa takası olacak diye haberler çıkınca yonetim tepki verenlere 20-25 sayfa paylasım yapıldı. cıktım burada ispanya basını yalan söylüyor fernonda bonservisiyle satılacak takas olmuycak diyende benim yusuf erdoğan emre mor transferinden dolayı bekletildi alınmıycak kasımpasa gidecek deyip bilende benim yuru git demeden önce forumu iyi takip edin arkamdan kolpacı diyenlerede forum iyi takip etsinler dediklerim çıkmazsa deyin eleştirin mesela okan kocuk alınacak diyorum alınmazsa baska kaleci alınırsa eleştir onyekuru kiralanmazsa eleştir bastan kolpacı deyip bos bos konusmayın:)

Seri alınacak diyormusun ?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu arada benim sözüm geçerlidir. Eğer Banega gelmezse birine buradan kombine alacağım. Numaralı ayrıca kurasını da buradaki yönetici arkadaşlarımızdan biri çekecek. Ben hiç bir şekilde müdahil olmayacağım. GSCimbom yöneticilerine güveniyorum. Hakkaniyetli bir şekilde çeker ve bende o arkadaşa kombinesini alırım. Lakin ben hala aynı noktadayım. Banega bizde diyorum. İddiama da devam ediyorum.

Zaten Alex'in gelmesi icin Cagne, Belhanda en az 30 milyona gitmeli. Tabii Dos icin de para odeyeceksek. Fernando ve Yunus ile filan 40 milyon filan yapar.
Belhanda icin de eskilerden bir agabey var, o Mayis ayinda filan gidecek diyordu. Eski tribunculerden, simdi Marmaris'te 3 tane bar isletiyor. Cevresi cok genis. Bilmiyorum belki istenen rakam gelmezse gitmez.
Alex olmazsa da belki
Cuellar Seri Banega gibi birsey olur.
Alex kim abi?

—————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

Sen de yenisin anlaşılan:d

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt