Transfer Nöbeti (ARŞİV 14) - Sayfa 454 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3 gün önce burada ispanya basınında fernonda rogue mesa takası olacak diye haberler çıkınca yonetim tepki verenlere 20-25 sayfa paylasım yapıldı. cıktım burada ispanya basını yalan söylüyor fernonda bonservisiyle satılacak takas olmuycak diyende benim yusuf erdoğan emre mor transferinden dolayı bekletildi alınmıycak kasımpasa gidecek deyip bilende benim yuru git demeden önce forumu iyi takip edin arkamdan kolpacı diyenlerede forum iyi takip etsinler dediklerim çıkmazsa deyin eleştirin mesela okan kocuk alınacak diyorum alınmazsa baska kaleci alınırsa eleştir onyekuru kiralanmazsa eleştir bastan kolpacı deyip bos bos konusmayın:)

seni tanımıyorum ama ikna etmek için şunları söyle bakalım:

emre mor ne durumda?
arda ne durumda?
mensahla ilgili bugünkü gelişme neydi?

bakalım kimsin, kimcisin :)

Hayır renktas, en azından ortada fol fos yokken ismini geçirdi ve tuttu. Burda Falcao Balotelli okurken bile hararet diniyor en azından, bir de bu gözle bakmak lazım. Dedigim gibi bu şahsı düşüncem, farklı dusunuyorsun belli ki saygı duyarım.

——————————————
“Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır. Galatasaray'ı işte bunun için tercih eder ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım..”
Allah var Luyindama ismi gazetede cikmisti ama anlasti diye degil.

Seri de biraz Melo havasi seziyorum. Gecen sezon Fulhamde rezilleri oynamis sanki. Youtubeda hangi videoyu acsam 'get off, f.ck off' yazilari goruyorum 36363 'come to Galatasaray yazıları arasinda. Melo da yilin bidonu seçilmişti bize gelmeden once. Bizde yaptığı ortada. Enteresan bir transfer olur gelirse

Seri ismi ortalığa düşmüş gibi ekşide biri sabah yazmış. Hızlıca bitirilse bari.

önümüzdeki sezon galatasaray’da oynamak istiyorum demiş yakın çevresine..........

madem bu kadar çok istiyor, bize de almak düşer..........

hayırlısı..........,
12.07.2019 11:022 tostos turan

İnsallah Furkan, sen de bu adami tutuyorsun belli. Fulham taraftarları Kante diyormuş bu herife. Umarım gelir

——————————————
“Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır. Galatasaray'ı işte bunun için tercih eder ve Galatasaraylılığımla her zaman gurur duyarım..”

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt