Transfer Nöbeti (ARŞİV 15) - Sayfa 637 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 15)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya bu ne boş yorumdur ya Arkadaş ben başarılarına laf mı ediyorum bana o ocak ayında yapılan transferleri o yıl harcanan 41 M € bonservis bedelini açıkla bugün Duygun Yarsuvat geliyor para yok diyorsa Dursun Özbek geliyor para yok diyorsa, Basketbol takımı, engelliler paralarını alamadıkları için dağılıyorsa bunun sebebi o sezondur. Bana o sezon çöplere harcanan 50-60 M €'yu açıkla boş boş şunu yaptı bunu yaptı deme onları biliyoruz o konuda her zaman Fatih Terim'in de Ünal Aysal'ın da hakkını teslim etmişimdir. Ama bir başarısı diğer hatasını örtmez bende

Kıvırma başladı yok boş yorummuşta bilmem ne

Adam engelli basketbolda kazanmadığı başarı kalmadı

Onu geçtim bayanlar basketbolda Euroleague kazandırdı fenerbahçeyi finalde yenip

Bu kadrolar gökten zembille mi indi, senin gibi yok ocak ayı transferleri ocak ayı transferleri diye dönseydi bu başarılar yerine fenerin başarılarını konuşuyor olurduk..

Drogbayı Sneijder'i Dursun getirdide bizmi kaçırdık

Neyse gelir nasıl olsa sabır
a26.JPG

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hamzahoca polyannayı oynuyor. İnsan ya bu kadar saftır yada kötü niyetlidir. Ben saf olduğunu düşünüyorum
Enkötü hamitin açıklamalarını algılasaydı kafasına dank ederdi.
Sabri ve tarıkla sezona girip güvenmesi, melo giderse takım içinden çözüm buluruz demesi, stoperde danye güvenmesi ve hatta buraka güvenip düzgün bir forvet alınmayarak sezona girilmesi çok büyük hatalar. Şu 3, 4 transferle bu kulüp büyük seviye atlar ve taş gibi bir takım olurdu. Geçen seneki başarıyı ligde yaşamamız çok zor, clde zaten imkansız. Yasin ve musleranın üstün formuyla başarı geldi ya muslera sezona formsuz girerse ne olacak. Çok ince bir çizgide sezona giriyor hamza hoca ve hiç kredisi yok. 2 malubiyette işibiter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt