Transfer Nöbeti (ARŞİV 15) - Sayfa 468 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kesinlikle katılmıyorum. Sneijder, Selçuk gibi oyuncular ile böyle bir futbol oynamak mümkün değil. Geçen seneki filmi izleriz ancak.

Gol tehdidini artirmazsa belhanda olmaz o is. Arkasinda selcuk-tolga yaninda yasin oynasin belhandayi o zaman dusun birde.

Bakin ben 1 sene kontrati kalmis o boktan orta saha ve yasin gibi kazmalarin yaninda asist krali olmus Sneijderi gozum kapali tercih ederim belhandaya.

Futbol olarak da bu isten anlayan kimsenin belhandayi Sneijderin onune koyacagina inanmiyorum.

Sneijder muhtemelen saha disi sebeplerden gonderildi.

Diger muhtemel sebep ise ki eger bunu dusunmuslerse Tudor ve yonetim onunde kalkar onumu iliklerim. Eger yonetim ve Tudor Sneijderin en fazla 1 yil daha ise yarayacagini ongorup bir de Uefadan onumuzdeki seneden itibaren sattigin kadar al cezasi yiyecegimizi dusunup onumuzdeki sene caresiz kalmamak icin Sneijderin maas yukunden bu sene kurtulup belhandayi bugunden kadroya katmayi istemisler ise ben bu planlamaya buyuk saygi duyarim.

7b399e1c2b76776f6cb8c1f6b5c8a269.jpg

Maicon Roque: Yeni bir takımız, bir çok oyuncu birbirini tanımıyor bende bunlar biriyim. Bazen hatalarla açık verebiliyoruz ama düzelecek.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok fazla ciddiye alıyorsun forum dünyasını galiba. Millet bugün A der yarın B diye bilir. Kimse burada mourinho değil ki o bile fikir değiştire bilir duruma göre.
Üstelik henüz 2 maç geçmiş dur hele.

Yalanı yok ciddiye alıyorum. Burda bulunma amacım renktaşlarımla sohbet etmek fikirlerini öğrenmek.

Morinho fikir değiştirebilir ki değiştirebilmeli. İnat için fikir değiştirmemek bağnazlıktır. Ama fikir değiştirirken haksızlık yaptığın birisi varken fikri değiştiriyorken yanıldım dersin ve bir özür dilersin.

Evet 2 maç ama ben bu iki maçı senelerdir izleyemiyorum. Şampiyon olamasalar bile bana verdikleri bu zevk yeterli. Yeter ki bu yapılarını bozmasınlar.

Denayer'i çok seviyorum, hava limanında gece boyu bekleyişi ona bir ömür sempati duymama yeter ama o seneden sonra gelişim gösteremediyse malesef Serdar Aziz'den ekstrası yok. Ben kadroyu zorlayacak adam değil direk cuk diye oturacak adam transfer etme taraftarıyım. Defans gelecekse Serdar Aziz kesin olarak gönül rahatlığıyla kendisinin bile yedek kalmayı hakettiği bir oyuncu transfer edilmeli.

Tarzları farklı bence,Serdar agresif ve sert bir stoper top tekniği kötü,Denayer ise çabuk,seri ve top tekniği iyi.Maicon-Denayer-Serdar-Ahmet iyi rotasyon olur Koray-Donku yollayıp

City, Denayer'i bize vermez. Hamza malı adamı sağ bek oynattığı için uyarı çekmişlerdi bize zamanında, bizde uymayıp devam ettik. Kiralık göndermezler bize, bonservisli olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fenerli yada besiktasli olsam bu sezondan ümidimi keserdim şuana kadar. kalite denen bariz fark ortada yani..

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muslera

Maicon
Denayer
Serdar
Ahmet

Mariano
Asamoah
Linnes

Fernando
Tolga
Ndiaye
Selçuk
Belhanda

Feghouli
Campbell
Rodrigues
Yasin

Gomis
Eren

+Altyapı

Muhteşem olur 3 transferle.Sinan ve Carole'dan 5 M gelse,Koray-Tarık-Emrah kiralanırlar,Donk-Balta-Jong-Cavanda fesihle yollanır tertemiz kadro olur.

Gol tehdidini artirmazsa belhanda olmaz o is. Arkasinda selcuk-tolga yaninda yasin oynasin belhandayi o zaman dusun birde.

Bakin ben 1 sene kontrati kalmis o boktan orta saha ve yasin gibi kazmalarin yaninda asist krali olmus Sneijderi gozum kapali tercih ederim belhandaya.

Futbol olarak da bu isten anlayan kimsenin belhandayi Sneijderin onune koyacagina inanmiyorum.

Sneijder muhtemelen saha disi sebeplerden gonderildi.

Diger muhtemel sebep ise ki eger bunu dusunmuslerse Tudor ve yonetim onunde kalkar onumu iliklerim. Eger yonetim ve Tudor Sneijderin en fazla 1 yil daha ise yarayacagini ongorup bir de Uefadan onumuzdeki seneden itibaren sattigin kadar al cezasi yiyecegimizi dusunup onumuzdeki sene caresiz kalmamak icin Sneijderin maas yukunden bu sene kurtulup belhandayi bugunden kadroya katmayi istemisler ise ben bu planlamaya buyuk saygi duyarim.

Belhanda ile Sneijder'in oyun yapıları farklı. Sneijder'dan beklediğinizi Belhanda'dan beklemeyin. Belhanda'nın yaptıklarını da Sneijderden.

Bana soruyorsanız Belhanda'yı bu sene bonservissiz bıraksınlar alacak 20 takım çıkar en az. Ama bu demek değil ki Sneijder kalitesiz. Günümüz futboluna uygun olan Belhanda. O yüzden ben de 40 kere Belhanda'yı seçerdim.

City, Denayer'i bize vermez. Hamza malı adamı sağ bek oynattığı için uyarı çekmişlerdi bize zamanında, bizde uymayıp devam ettik. Kiralık göndermezler bize, bonservisli olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ne zaman uyarı çekmişler ? :) Böyle saçma sapan bir argüman olabilir mi ? Ferguson zamanında Phil Jones'u sağ bek ve ön libero oynattı. Her oyuncunun mevkisi değişebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt