Transfer Nöbeti (ARŞİV 16) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 16)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Podolski: "Ben bir Alman markasıyım. Çin'e gelmem için yıllık 10M € istiyorum. Benim seviyemdekiler Çin'de o kadar alıyor." (BİP Spor)

Neden bu kadar geç kalındı anlamıyorum. Haftaya Konya deplasmanı var. Yasin ve Bruma kesin yok. Kanat şart. Stoper şart.

Gamaspor ‏@gamaspor 3 dk.3 dakika önce
#Beşiktaş , Matej Mitrovic'i KAP'a bildirdi
• Bonservis: 4.2M €
• Süre: 3.5 Yıl
• Toplam Yıllık Ücret: 4.2M €
• Prim: Puan başı 4B €

Fiko bonservis ödemiş, buna 4.2 vermeleri garip, ama maaş olayı gene güzel

istedikleri zaman elden çıkarırlar

Celtic striker Moussa Dembele is on West Ham's wishlist - but they will have to pay £30m if they want to secure his services.

Slaven Bilic wants to add a striker to his side and are already in talks to sign Scott Hogan from Brentford, as well as preparing another bid for Sunderland's Jermain Defoe, according to the Daily Mail.

The Hammers have said they are willing to pay £20m for Dembele, but Celtic want a higher figure.

Dembele has scored 19 goals in 26 games for Celtic since joining them in June.

---

insan gercekten kufur ediyor

Emre Belözoğlu, Habertürk'e konuştu: "3 Temmuz sürecinde ben ve Volkan, kaptanlar olarak daha fazla yorulduk, çok daha fazla üzüldük."

Belözoğlu: "Yöneticilerimizin gelinen noktada masum oldukları, Türkiye’nin içinden geçtiği süreçle beraber tamamen ortaya çıkmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt