Transfer Nöbeti (ARŞİV 16) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 16)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
o yine Fiorentinaya gitti, alamayabilirdik
nias gelmek icin can atiyodu. dembel de celtice gitti. rezalet 2 vaziyet

Niasse gene gelirdi aslında şampiyonluktan sonra ve öncesinde drogba gibi bir oyuncu gelince herkes beklentiyi yüksek tuttu.Ona kurban gitti.Yönetim en başında adam gibi doğruları söyleseydi sıkıntı olmazdı.Hep yalan dolanla iş yaptılar kimisini yönetim almadı kimisini beklenti çok yüksek olduğu için biz istemedik.

Bu garry rodrigues sürekli sol kanatta oynuyor.Geldiğinde sag kanatta oynamayı yasin gibi problem yapacaktır.Çok yetenekli bir oyuncu degil orasi belli oluyor zaten, 3-5 milyon euro arası bundan cok daha iyi oyuncular var piyasada

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eray adlı bommboooş bir kişilik ve kaleci 750bin euro alıyor. Bana göre takımdaki ilk gitmesi gereken kişi. Oynamadığı için ses çıkaran yok ama ciddi bir skandal.
Eray o kadar fazla almıyordu diye hatırlıyorum ben.

Ha o herife 100 bin bile çok ama o başka konu.

Edit: benden önce söylemişler zaten

Son düzenleme:
Bu garry rodrigues sürekli sol kanatta oynuyor.Geldiğinde sag kanatta oynamayı yasin gibi problem yapacaktır.Çok yetenekli bir oyuncu degil orasi belli oluyor zaten, 3-5 milyon euro arası bundan cok daha iyi oyuncular var piyasada

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok yetenekli olanın paokta ne işi var ki zaten?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Galatasaray, Bruma'yı 20 M € karşılığında Tottenham'a satması durumunda, Bruma'nın yerini Vitinho (23) ile doldurmaya çalışacak. (Sabah)

C1e6RjmXUAAjlrx.jpg

Bruma’nın basın toplantısı canlı yayınla GSTV’de.

Bruma: Öncelikle terör olaylarından dolayı üzgün olduğumu belirteyim. Dualarım Türk halkıyla. İkinci yarı hazırlıklarımız başladı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt