Transfer Nöbeti (ARŞİV 16) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 16)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bruma: "Yasin'i çok seviyorum o da beni seviyorum. Evet Alanyaspor maçında bencil davranmış olabilirim ama o gün gol atmayı çok istemiştim."

Bruma: Galatasaray'da çok mutluyum, ama başka takımların ilgisi mutlu ediyor. Galatasaray'dan yenileme teklifi gelirse seve seve yenilerim.

Bruma: Burada çok mutluyum. 1 yıl daha kontratım var. Galatasaray sözleşmemi uzatmak isterse seve seve kabul ederim

:cimbombom:

Bruma: Bir transfer dönemindeyiz aramıza arkadaşlar katılabilir ama bu bizi etkilemiyor. Biz en iyi şekilde ligin 2. yarısına hazırlanıyoruz.

bizimkiler uzatmak istiyor, Bruma uzatmak istiyor ama sözlesmesi daha uzatilmadi

thinking-face.png

Bruma: Daha genç bir oyuncuyum, kendimi hala geliştirmem gerekiyor. Ama tecrübeli arkadaşlarım var onlardan çok şey öğreniyorum.

Bruma: Tamamen Galatasaray'ın şampiyonluğuna odaklanmış durumdayım. Başka ligler başka takımlar hakkında birşey demek istemiyorum.

Bruma: Kulüple menajerim görüşmelere başladı, eğer kontrat şartları beni mutlu ederse sözleşmemi uzatmamam için hiçbir sebep yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt