Transfer Nöbeti (ARŞİV 17) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 17)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
transfer yapsan nolacakki? takımın başında iyi bir taktisyen yok, hatta hoca yok desek yeridir. bilmem kaç euroluk takımımız var diyoruz ama sahip olduğumuz fizik kondisyon, yedeklerden kurulu karabüğe bile yetmiyor. ön önemli oyuncuları olmayan karabüğe karşı maçı 1 pozisyonla bitiriyorsun. rezilliğin daniskası aslında su dün akşamki maç. ama bunu anlayacak ne yönetim var ne taraftar

tudors-g%C3%B6mlek.jpg

Dursun Özbek: "Taraftarımız endişeli olmasın. Galatasaray'ın başarılı olması için her şeyi yapıyoruz. Bu çalışmalarımız devam ediyor."

xd

memlekette ahlaksızlık , onursuzluk gırla gidince başımıza böyle şeref yoksunu adamlar gelmesine şaşırmamak gerek.

ne kadar reziilik skandal oldu ülkede , bir tane istifa eden oldu mu?

riekerink bile istifa etmez herkes parasına bakıyor koltuğunu korumak için türlü ahlaksızlık dizboyu

Bu adamlar yeminlen tam amip.. yani katıksız dalkavuk..

Anadolu klüpleri bile ne kadar iyi transferler yapıyorlar..

Defans bi takımın bel kemiği : Popescu,bülent-song-Tomas... daha sayarım da sayarım..

Sen defansını adam gibi oyunculardan kurmazsan baştan kaybetmeye mahkumsun..

Bize 2 kaliteli stoper , 2 ortasaha , 2 forvet transferi gerek..

Bu 6 oyuncunun en az 3'ünü devre arasında halletmeliyiz yoksa ilk 5 e bile giremeyiz bu gidişle..

Bu sene para yok yine iyiyiz, seneye bu Florya'dan gelecek paralarla bütün yerlileri doyuracağız asıl seneye facia gibi bir yıl olacak seçim için bu herif herşeyi yapar

Adam gibi Stoper alsaydın 2. Golü yemezdin. Kimin hatası? Söyleyin?

Zayıf bir Karabük bulmuşsun korkak oynuyorsun. Ereni almıyorsun. Eren birşey yapacak diye değilde neyse...
Kimin korkakligi? Söyleyin...

Kim yapmıyor Transfer? Kim?

Riekerink mal mal izliyor.

Ayhan ne yapar? Zaten hangi cv si varda geldi?

Nelere kaldık.

İnegöl spor ismail güldüren ile yollarını ayırmış hemen çökmek lazım

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

İbbnin aslında ne kadar boktan bir takım olduğunu bu akşam fener gösterdi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beşiktaş Tolgay'ı cidden yolluyo mu ya? Bize gelse banko oynar bence

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben bu ligin samimiyetinden süphe duymaya basladim. Sanki 4 takiminda yarista kalmasi isteniyor. Dün bize karsi verilen komik penalti, bugün Fenere calinan komik penalti.
Besiktas macinda ne dönecek merakla bekliyorum.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt