Transfer Nöbeti (ARŞİV 17) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 17)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
e8c33b5a859c4d12f1aaecd846afc174.jpg

Bize Tudor hocam yakışır

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu sene para yok yine iyiyiz, seneye bu Florya'dan gelecek paralarla bütün yerlileri doyuracağız asıl seneye facia gibi bir yıl olacak seçim için bu herif herşeyi yapar
Hala inaniyor musunuz yahu oradan seneye para gelecegini. Beklenen gelir tarihi 2019 .
-Arazi bulacagiz
-Plan cizilip izinler halledilecek
-Yol vs halledilecek
-Tesis insaatina baslayacagiz ve bitirecegiz (En az 8 ay)
-Florya projelendirilecek insaatlar baslayacak bazilari temelden satilacak

Turkiye sartlarinda su olaylarin 1.5 seneye bitebilecegine inanan varsa helal olsun diyorum.

Daha guya devletle yaptigin islerde cok hizli surer denilen devretme isi bile 5 ayda oldu.

Ben minimum 3 sene diyorum.

Dursunun gidisi yaklasirken baslanir (yani sene sonuna dogru arazi bakilir gider ayak kankisinin birini zengin eder guzelce ) sonra aci gercekle karsilasacagimiz icin dursun denen herifide zaten daha bulamayiz muhattap olarak. Daha 250 lira aidati odemekten aciz herifin umrunda olmaz kulup kayiplara karisir.

Acayip moralisizim bi türlü geçmiyor.

Eskiden kötü durumda olsakta ilerisi için umutlarımız vardı.

Şimdi ise 2018 mayıs ayına kadar umutsuz bir şekilde her haftasonumuz berbat geçecek.

Dursundan kurtulamayacagimiz aklıma geldikçe kafayı yiyiyorum

Lanet gelsin ulan lanet.

Çocuklarınız dan hayır görmeyin.

SARI-KIRMIZI!

Kimseyi alamıyolarsa bari JOR'u yollayıp 6 aylığına idareten bi hoca getirsinler. Bu adam hoca moca değil çünkü. Bu arada sezon sonuna Terim'i bekliyolar düşüncesi pek inandırıcı gelmiyo bana.

Hala inaniyor musunuz yahu oradan seneye para gelecegini. Beklenen gelir tarihi 2019 .
-Arazi bulacagiz
-Plan cizilip izinler halledilecek
-Yol vs halledilecek
-Tesis insaatina baslayacagiz ve bitirecegiz (En az 8 ay)
-Florya projelendirilecek insaatlar baslayacak bazilari temelden satilacak

Turkiye sartlarinda su olaylarin 1.5 seneye bitebilecegine inanan varsa helal olsun diyorum.

Daha guya devletle yaptigin islerde cok hizli surer denilen devretme isi bile 5 ayda oldu.

Ben minimum 3 sene diyorum.

Dursunun gidisi yaklasirken baslanir (yani sene sonuna dogru arazi bakilir gider ayak kankisinin birini zengin eder guzelce ) sonra aci gercekle karsilasacagimiz icin dursun denen herifide zaten daha bulamayiz muhattap olarak. Daha 250 lira aidati odemekten aciz herifin umrunda olmaz kulup kayiplara karisir.
Benimki paranın seneye geleceğine dair inançtan çok seneye gelmesinden yana korku. Dursundan sonra gelsinde ister 3 ister 5 sene sonra gelsin.

Ligden kopmadigimiz sürece jor la devam edecegiz

Rahmetli Canaydin dönemine döndük 3-4 yil basarili olmamiz zor

Bu akşamki şikecilerin maçından sonra ortalığın yıkılması lazımdı. Bakıyorum şu forumda bile heleki maç başlığında yok şu maçlarımız varmış,yok şikeciler oynamadan kazanmış(adamlar bizden net olarak iyi.), Taraftar hiçbirşeyden habersiz o kadar rahat ki şunu anladım bu çapsız dursun ve yönetimi bu taraftara fazla. Abdullah avcı denen karaktersiz maç sonu hakemden hiç bahsetmemiş. Biz şöyle bir maç alsaydık neler söylerdi.

Transfere gelirsek hala transfer mi istiyorsunuz. Bu satten sonra bunların yapacağı transferden hayır gelmez.
Dursun denen adamın cüeyt çakır denen mahlukat hakkında söylediklerini duyunca Galatasaraylı olmadığı tescillendi. O koltuğa diğer başkanlar gibi kendi egolarını tatmin etmek için gelmiş çapsızın teki...

Akhisar maçında bu adamları istifaya çağırmayan adam ben Galatasaraylıyım demesin. Ultraslanı saymıyorum. Onların ne olduğu belli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt