Transfer Nöbeti (ARŞİV 17) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 17)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öne geçip kazanamadığımız hatta kaybettiğimiz en fazla maç bu sezondadır, yeter ulan!

kac defa yazdim bunu ama savunmada stoper yok, herkes jora yükleniyor haklilarda ama bu ettigimin yönetimi ne boka yarar.
biz görüyoruz bunlar niye görmüyor, her mac öne geciyoruz ama savunmada stoper yok karsilik verecek.
hakan baltaylami karsilik verecegiz adam bi adim atana kadar mac bitiyor.
bi yabanci lider stoper almadilar gittiler bu takima.

Hagi olsaydı karabük maçında ,

josue'yi 20. dakika çıkarır rodrigues'i oyuna sokardı.Zaten maça eren ve podolski ile başlayacağından 4 lü forvet ile oyunu rakip sahaya yıkardı.

Yahu arkadaş ne joru.. Bu takımda teknik adam sıkıntısı devede kulak. joru göndermekden daha kolay ne olabilir.
Şu klüpde o kadar beceriksizlik varki jor hakkında yorum yapmaya tenezzül edemiyorum. Yahu adam yetersiz orda herkez hem fikir. Fakat bu adam kovulsun diyenler, ulan bu adamı getiren adamlar çapsız.Kim kimi kovacak..

Transferin son gününü bekliyorum gün yüzü bulmamış küfürler edicem dursundan girip Jordan çıkıcam sabır falan kalmadı artık

Mancininin başını yediler sucukçu tayfa jora gelince alışması lazımmış 100 gram sucuk için ruhları sattılar ha birde bedava maça giriş

Sucukçu tayfaya göre

Sabri:dani alves
Semih:Ramos
Hakan:pique
Selçuk:xavi
Eren:benzema

Jor:guardiola

Dursun :perez

Ne hallere düştük kimler oynuyor kimler bizi yönetiyor Ünal başganımı özlüyorum lanet olsun gözüme Ünal Aysalsızlık kaçtı :red:

GSC FORUM BİLGİLENDİRME;

Bugüne kadar Galatasaray tribünlerinde daima bütünleştirici olduk ve oluşturduğumuz sinerjiyle ortaya çıkan bütün pozitif enerjiyi takımlarımızın başarısı için harcadık.
Hatalarımız varsa ders aldık, doğrularımızı daha doğru yapmak için çıtayı daima en yukarı koyduk.

Başarı kazanılacaksa tribün olarak SONSUZ KATKI VERDİK!! Başarısızlıkta ise HESAP SORMAKTAN HİÇ ÇEKİNMEDİK!
Bugün, içinden ne yazık ki DOĞRU DÜZGÜN YÖNETİM ALTERNATİFİ ÇIKARAMAYAN GENEL KURUL YAPISINI hep eleştirdik!
BU YAPININ SONUCU OLAN BAŞARISIZ YÖNETİMLERİN her zaman karşısında olduk, protestodan da, tepkiden de geri durmadık!

Bundan sonra da Galatasaray’ın zararına olan her noktada Galatasaray taraftarının en gür sesi olmaya devam edeceğiz!
Son olarak şunu herkes bilmelidir ki; 140 karakterde yada bir facebook iletisinde GALATASARAY TRİBÜNÜNE yön vermek kimsenin haddine değildir...

ultrAslan

yav-he-he_582554.gif

GSC FORUM BİLGİLENDİRME;

Bugüne kadar Galatasaray tribünlerinde daima bütünleştirici olduk ve oluşturduğumuz sinerjiyle ortaya çıkan bütün pozitif enerjiyi takımlarımızın başarısı için harcadık.
Hatalarımız varsa ders aldık, doğrularımızı daha doğru yapmak için çıtayı daima en yukarı koyduk.

Başarı kazanılacaksa tribün olarak SONSUZ KATKI VERDİK!! Başarısızlıkta ise HESAP SORMAKTAN HİÇ ÇEKİNMEDİK!
Bugün, içinden ne yazık ki DOĞRU DÜZGÜN YÖNETİM ALTERNATİFİ ÇIKARAMAYAN GENEL KURUL YAPISINI hep eleştirdik!
BU YAPININ SONUCU OLAN BAŞARISIZ YÖNETİMLERİN her zaman karşısında olduk, protestodan da, tepkiden de geri durmadık!

Bundan sonra da Galatasaray’ın zararına olan her noktada Galatasaray taraftarının en gür sesi olmaya devam edeceğiz!
Son olarak şunu herkes bilmelidir ki; 140 karakterde yada bir facebook iletisinde GALATASARAY TRİBÜNÜNE yön vermek kimsenin haddine değildir...

ultrAslan

Ünsal ruhunu mu teslim ettin.

Yol yakinken dön bence.

GSC FORUM BİLGİLENDİRME;

ultrAslan

???

GSC FORUM BİLGİLENDİRME;

ultrAslan

fb01092d-344a-489c-9876-782c391fe027.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt