Transfer Nöbeti (ARŞİV 18) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 18)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hamza Hamzaoğlu: "Alt yapıdan yetişen, yıllarca Galatasaray'a hizmet eden Sabri'yi bu kadar kolay harcarsak; yetişen Yunus'a ne diyeceğiz?"

Bide klubün anahtarını verelim

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya bu iyi gün Taraftarını Allah bildiği gibi yapsın. Ne kadar karakter yoksunu bunlar ya. Ya Arda'yı istemezler, Ya Terimi istemezler. Kimsiniz la siz kimi istemiyorsunuz? Galatasarayın evlatlarını istememek size mi kaldı? Medyanın gazına gelip bize her türlü mutluluğu hüznü zaferi yaşatan evlatları istememek ne demek ya? Lan ben burda Emre Beleşoğluna bile onca şerefsizliklerinden sonra yeşil ışık yakanı gördüm. Siz kimsiniz ki kalkıp Terim ve Arda gibi değerleri istemiyorsunuz? Nesiniz abi siz ya? Futbol dehası falan mı? Hayatınızda kaç kere Futbol oynadınız, kaç tane resmi maça çıktınız? Kaç kere bu tip ortam gördünüzde bu 2 evladımıza kin besliyorsunuz? Birşeyleri neden hep bu 2 adama maal ediyorsunuz? Bile bile bu Cahillik ne ya böyle! İyice cıvıtık oldunuz. Medya gazlıyor siz hemen zıplıyorsunuz. Vefasız insanlar topluluğu olmuşsunuz. Allah hidayet versin size.

O kadar yazmışsın sonuna kadar okudum ama iki kelime cevabım var.

SANANE YA!!!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ya bu iyi gün Taraftarını Allah bildiği gibi yapsın. Ne kadar karakter yoksunu bunlar ya. Ya Arda'yı istemezler, Ya Terimi istemezler. Kimsiniz la siz kimi istemiyorsunuz? Galatasarayın evlatlarını istememek size mi kaldı? Medyanın gazına gelip bize her türlü mutluluğu hüznü zaferi yaşatan evlatları istememek ne demek ya? Lan ben burda Emre Beleşoğluna bile onca şerefsizliklerinden sonra yeşil ışık yakanı gördüm. Siz kimsiniz ki kalkıp Terim ve Arda gibi değerleri istemiyorsunuz? Nesiniz abi siz ya? Futbol dehası falan mı? Hayatınızda kaç kere Futbol oynadınız, kaç tane resmi maça çıktınız? Kaç kere bu tip ortam gördünüzde bu 2 evladımıza kin besliyorsunuz? Birşeyleri neden hep bu 2 adama maal ediyorsunuz? Bile bile bu Cahillik ne ya böyle! İyice cıvıtık oldunuz. Medya gazlıyor siz hemen zıplıyorsunuz. Vefasız insanlar topluluğu olmuşsunuz. Allah hidayet versin size.
a03c34bae5cb640daf37cf1ed1fd411f.jpeg

Hamza Hamzaoğlu: "Alt yapıdan yetişen, yıllarca Galatasaray'a hizmet eden Sabri'yi bu kadar kolay harcarsak; yetişen Yunus'a ne diyeceğiz?"

Bide klubün anahtarını verelim

Yunus'a dicem ki adam gibi oynarsan bir ömür kazanacağın parayı bir haftada kazanacaksın. Adam gibi oynamazsan Sabri gibi bile şanslı olamazsın yattığın yerden 5 sene maaş alamazsın. Ona göre tercih senin...

Geri zekalı herif ukranya her hafta oynayan oyuncularla kurulu birtakım diyor
Kendi her hafta oynayan adamı oynatmiyor

Nuri sahini Bend e beğenmiyorum
Ama bu ozanı oynatmaya bahane değil
Ozanın menajeri ahmet bulut mu

Nuri sakatlanmasaydi cok daha iyi yerlerde olurdu +
Nurinin futbolculuguna laf söyleyen gitsin badminton fln izlesin

kafayi yemisiniz siz arkadas

senelerce ust seviye oynayan adami begenmiyorlar :asd22:

dortmunddan 4 yedigimiz mac
cocuk sakatlikdan cikmisti ilk maci aylar sonra
oyuna sonradan girip o haliyle bile bizim ortasahayi ipe dizmisti :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt