Transfer Nöbeti (ARŞİV 18) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 18)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Transfer olmayacak gibi
Ne edugu bilir siz biri geleceğin e kimse gelmesin daha iyi

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Süper Lig'in acilen TFF idaresinden çıkması lazım.
TFF, altyapılar kursun, milli takımları yönetsin..
Yabancı kuralı, çocuk oyuncağı değil
Timurlenk

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yildirim Demirören in Besiktastan alacagi oldugu sürece Besiktas i Sampiyon yapmak icin ve bizim önümüzü kesmek icin elinden geleni yapacak.Lucescu serefsizi oynamasi gereken oyunculari oynatmadi,oynamamasi egereken oyunculari oynatti,ve Mehmet Topal i defansa koyup gercek defans oyuncusu oynatmadi,Hakan Calhanoglunu sola kitledi,Emre Colak ve Yunus Malli yi cagirmadi simdi ceremisini biz cekecegiz.Yabanci siniri sesleri yükselmeye basladi

Niye böyle diye düşünüyorum bazen, sonra mevcut durum ve yöneticiler aklıma geliyor. Bu ülke bunları hakketmiyor ama halk hak ediyor.

Nuri yi bir türlü kullanamadik milli takimda adam akilli.

Aynisi Hakan Calhanoglu veya mesela Yunus Malli icin de gecerli son zamanlarda. Gurbetcilerden verim alamiyoruz son senelerde.

Hakan'i ön libero oynatiyorduk bir ara daha ötesi var mi. Volkan Sen gibi Ismail Köybasi gibi mal heriflerin agiz kokusunu cekecegime Avrupa da egitim almis oyunculari oynatirdim ama neyse Bundesliga da herkes tarafindan begenilen adamlar bizim Milli takima gelince cöp oluyor begenilmiyor. Volkan Sen Ozan Tufan Ismail falan oynasin, sanki bunlari her hafta görmüyoruz kendi ligimizde estiriyorlar masallah tutana ask olsun rüzgar gibiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt