Transfer Nöbeti (ARŞİV 18) - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 18)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yabancı sınırı filan hemen gelecek şeyler değil stres yapmayın şu an için.
Bein dünya para ödedi en az 2 senesi var o işin.

He yapılan ahmaklığın önüne geçilmeli tabi o ayrı. İyi kadro kuran bir Galatasaray var ve belli ki 2 sene ligi domine eder bu takım. Sonra yine oyunlar oynanacak şimdi'den çalışmalara başlamak lazım.

TapaTalK

Ne zaman adam akilli sans verildi Nuri'ye gözünü sevim abicim yapma bunu.

Hakan'ada sallamisin ama adam hep solda oynuyor. Gerçek pozisyonu forvet arkasi.

Cengiz-Hakan-Arda 3lusunu oynatsa arkasina koy Nuri ve Tolga'yi dünya kupasina gitmezsek serefsizim.

Nuri son 3 sezonda 20-30 tane bundesliga maçına çıkmış siz bu adamdan medet umuyorsunuz.. bu adam 1 sezonun ekmeğini yiyor ömrü boyunca..O şampiyon oldukları Nurinin efsane olduğu sezon..Ondan sonrası vasat...

ben çok iyi hatırlıyorum nurinin parladğını dönemi..Milli takımda koca bir hiçti ..Aynı muhabbet hakan çalhanoğlunda da var..Bu adamın sadece Milli maçlarını izlesen bırak Milanı 3 büyükler bile transfer etmez... Bakın beni kulüp performansı alakadar etmez... O sadece Milli takıma giriş yoludur Milli formayla hakan çalhaoğlu kadar oynayabilecek bir ton topçu vardır.. Yeteri kadar şans verilmeyen adamlar Yunus Mallı-Çağlar Söyüncü gibi adamlardır.. Mahmut tekdemir-emre akbaba sadece örnekti benm için..Mahmut nuriden yeteneklidir demiyorum ama başakşehirin 2 yıldır candamarı olan bir adam en azından iyi süreler alabilirdi..

ömer toprak denen saat bombasi da milli takimda iyi degil

adam neredeyse her maçta 2-3 büyük hata yapiyor (en yakin örnek o kaybettigimiz Izlanda maçi)

ama nedense bvbye transfer oldu

ilginç

Ya bu iyi gün Taraftarını Allah bildiği gibi yapsın. Ne kadar karakter yoksunu bunlar ya. Ya Arda'yı istemezler, Ya Terimi istemezler. Kimsiniz la siz kimi istemiyorsunuz? Galatasarayın evlatlarını istememek size mi kaldı? Medyanın gazına gelip bize her türlü mutluluğu hüznü zaferi yaşatan evlatları istememek ne demek ya? Lan ben burda Emre Beleşoğluna bile onca şerefsizliklerinden sonra yeşil ışık yakanı gördüm. Siz kimsiniz ki kalkıp Terim ve Arda gibi değerleri istemiyorsunuz? Nesiniz abi siz ya? Futbol dehası falan mı? Hayatınızda kaç kere Futbol oynadınız, kaç tane resmi maça çıktınız? Kaç kere bu tip ortam gördünüzde bu 2 evladımıza kin besliyorsunuz? Birşeyleri neden hep bu 2 adama maal ediyorsunuz? Bile bile bu Cahillik ne ya böyle! İyice cıvıtık oldunuz. Medya gazlıyor siz hemen zıplıyorsunuz. Vefasız insanlar topluluğu olmuşsunuz. Allah hidayet versin size.

Ulan şerro sen kendini ne sanıyorsun , ben galatasaray taraftarıyım ardayı takımımda görmek istemiyorum oldu da gelirse stada gider ıslıklarım , yuhlarım kimsede bana birşey diyemez muz cumhuriyeti değil burası herkes özgürce düşüncesini söyliyebilir , asıl sen kim oluyorsun hakaret ediyorsun arda kadar başına taş düşsün ardayı isteyene kadar takıma gerçekten yararlı birini isteseydin şaşardım.

Ben Arfayı yine alırsın. Almak ayrı bir şey. Şartlar var. Çok transfer yaparsak‚ batarız. Ondan sonra da çıkaramazsın zararı. Gelir ve gideri dengelememiz gerek.*

aziz batirmis fbyi

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

Neden yabanci kurali degismez? Neden kuluplerimiz degisime karsi cikacak?

- takimlarimiz buyuk yatirimlar yapti, boyle bi degisimi kabul etmezler.
- Beinsports

Cozum formuli :

- Alt liglerde yapabanci oyuncu oynamasin
- Alt liglerde ilk 11de U21 ya da U23 turk oyuncu oynatma zorunlugu
- Super lig takimlarin B takimlari kurulsun ve alt liglerde mucadele etsinler
- Avrupayi ornek alarak genclere yatirim (ne gerekirse yapilsin)

Turk futbolunun sorunu temelde. Temelin saglam degilse yapin coker.

Nuri yi bir türlü kullanamadik milli takimda adam akilli.

Aynisi Hakan Calhanoglu veya mesela Yunus Malli icin de gecerli son zamanlarda. Gurbetcilerden verim alamiyoruz son senelerde.

Hakan'i ön libero oynatiyorduk bir ara daha ötesi var mi. Volkan Sen gibi Ismail Köybasi gibi mal heriflerin agiz kokusunu cekecegime Avrupa da egitim almis oyunculari oynatirdim ama neyse Bundesliga da herkes tarafindan begenilen adamlar bizim Milli takima gelince cöp oluyor begenilmiyor. Volkan Sen Ozan Tufan Ismail falan oynasin, sanki bunlari her hafta görmüyoruz kendi ligimizde estiriyorlar masallah tutana ask olsun rüzgar gibiler.

Aşırı sistemlilikten sistemsizliğe geldiklerinde böyle oluyor

Yildirim Demirören in Besiktastan alacagi oldugu sürece Besiktas i Sampiyon yapmak icin ve bizim önümüzü kesmek icin elinden geleni yapacak.Lucescu serefsizi oynamasi gereken oyunculari oynatmadi,oynamamasi egereken oyunculari oynatti,ve Mehmet Topal i defansa koyup gercek defans oyuncusu oynatmadi,Hakan Calhanoglunu sola kitledi,Emre Colak ve Yunus Malli yi cagirmadi simdi ceremisini biz cekecegiz.Yabanci siniri sesleri yükselmeye basladi
Lucescu yu bile bize gelmesin diye aldi apar topar ama geri zekali kendi ayagina sıktı bu sefer,Allah var bende istiyordum ama iyiki gelmemis Allah korumuş

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

3 yıl sınır değişmez ama siyasi ayak değişmesinde ısrar ederse kulüpler birliği falan hikaye olur değişir.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt