Transfer Nöbeti (ARŞİV 19) - Sayfa 110 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 19)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok artık kardeşim. Yaya toure,Silva,aguero vs ya benim özellikle demek istediğim şu.hani bizimkiler diyor ya transfer yapalım 4lük olcaz diye,bende şu city bile 4lük oldu demek istiyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk
Biliyorum demek istediğini ama bahsettigin silva falan ispanyada atm ve valencia seviyesi adamlar..yıldızlık baska birşey..bahsettigin konuda zaten bence bizim yıldız kelimesi kullanmamız bir agız alıskanlıgından baska birşey değil

Kirikiş kesinlikle alinmamali. Bu kulüp komisyoncularin oyuncağı olmaktan kurtulmali. Biyik cücüyü postalayip güzel bir adım attık devamı da gelsin.

bizim kulupteki kazmalar sadece menajer vaastasiyla futbolcu aliyor .. ondan sonra Gs'in her el attigi futbolcu fiyati ates pahasi diyorlar mal yemin ediyorum mal bunlar , arabulucu tabi parayi artirir

@Cevat Bahri senin hissettiklerin genelde oluyor ! Son hissiyat nedir :D
:) ben rvp yi gölgede bırakacak bir transfer yapacaklarını hissediyorum bunun için tüm imkanlar seferber edilecek bugünkü istifadan sonra ben daha da umutlandım !! eğer başkan da transfer konusunda tanmanla aynı fikirde olsaydı bir şekilde uyumlu çalışma sağlanırdı ve istifa olmazdı !!tanman yıldız transferine karşı olduğunu net şekilde gazeteye açıklamış ! başkan transferde tam yetkili olarak saldıracak ve büyük bir yıldız gelecek !! bu ya forvet yada sağ kanat olacak !! stoper sağbek mevkilerine carole tarzı adamlar alınacak kiralıkta olabilir !! içimden robben geçiyor benim çünkü ibradan daha çok lazım !! sağ kanat yok takımda !! melo Selçuk önlerinde poldi şino robben forvette abuzittin olsa kral olur !!

Demek ki olay kadroyu yıldızlarla toplamak değil takım olabilmekteymiş. City yıldız dolu ama bakın 4lük oldular.

Karşısındaki takım yıldızlar topluluğu yüzünden olabilir mi acaba city ne kadar saçma sapan paralarla oyuncu alsa da Madrid gibi yıldızları yok kıyas saçma olmuş sterling Birçoğu için yıldız görüşmüyor bence de değil zaten ona istersen 200 milyon euro ver onu yıldız yapmaz

Taraftar italyan taraftari gibi floryayi basip hamzanin kulagini cekecek .. anca ozaman

En nefret ettigim yanimiz bu galatasaray taraftari olarak.
Herseyi aylar öncesinden görüyoruz biliyoruz ama icraat 0.
hep izliyoruz, sampiyon olsakta aninda kovulmali hamza diyen binlerce kisi vardi ama sampiyon olduktan sonra susup izlemeye gectik. Is isten gectikten sonra kapi disari etsen kac yazar ?
Bu senen yanmis olacak, sampiyon olamadigin icin, yanlis adamlar aldigin icin ve güven kaybettigin icin önümüzdeki senede yanacak.

Lafa geldimi galatasarayin sahibi taraftardir demeyi biliyoruz, is icraata geldimi tik yok.

Kızcağız Hollanda'da bir benzincide Robben ile karşılaşıyor "GS'a gelecekmisin" diye soruyor. Robben'de "inşaallah" diyor. Bu dialog "Robben Galatasaray" da ya dönüyor.

Karşısındaki takım yıldızlar topluluğu yüzünden olabilir mi acaba city ne kadar saçma sapan paralarla oyuncu alsa da Madrid gibi yıldızları yok kıyas saçma olmuş sterling Birçoğu için yıldız görüşmüyor bence de değil zaten ona istersen 200 milyon euro ver onu yıldız yapmaz

Kardeşim city ile reali kıyaslamadım. Biz şunu demedik mi çok iyi stoper. Sağ bek. Kanat ve forvet alalım yoksa CL de 4lük olcaz vs vs. Heh bende diyorum ki şu city bizden kaç gömlek üstün takım,bu adamlar bile bugün 4lük oldular biz ise 3-4 tane transferle 4lük olmayacağımızı düşünüyoruz demek istedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt