Transfer Nöbeti (ARŞİV 19) - Sayfa 111 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 19)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karşısındaki takım yıldızlar topluluğu yüzünden olabilir mi acaba city ne kadar saçma sapan paralarla oyuncu alsa da Madrid gibi yıldızları yok kıyas saçma olmuş sterling Birçoğu için yıldız görüşmüyor bence de değil zaten ona istersen 200 milyon euro ver onu yıldız yapmaz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aynen öyle,bu city zamanında Dortmundu neden sömürmedi anlamdım.Götze-Lewa-Hummels-Reus gibi oyunncuların en az 2 tanesini alabilirdi.

:) Çok hayal kurmuşsun şimdi çıkar biri ACIR sana-bana !!! İnşaAllah diyelim

:) ben rvp yi gölgede bırakacak bir transfer yapacaklarını hissediyorum bunun için tüm imkanlar seferber edilecek bugünkü istifadan sonra ben daha da umutlandım !! eğer başkan da transfer konusunda tanmanla aynı fikirde olsaydı bir şekilde uyumlu çalışma sağlanırdı ve istifa olmazdı !!tanman yıldız transferine karşı olduğunu net şekilde gazeteye açıklamış ! başkan transferde tam yetkili olarak saldıracak ve büyük bir yıldız gelecek !! bu ya forvet yada sağ kanat olacak !! stoper sağbek mevkilerine carole tarzı adamlar alınacak kiralıkta olabilir !! içimden robben geçiyor benim çünkü ibradan daha çok lazım !! sağ kanat yok takımda !! melo Selçuk önlerinde poldi şino robben forvette abuzittin olsa kral olur !!

Son düzenleme:
Kardeşim city ile reali kıyaslamadım. Biz şunu demedik mi çok iyi stoper. Sağ bek. Kanat ve forvet alalım yoksa CL de 4lük olcaz vs vs. Heh bende diyorum ki şu city bizden kaç gömlek üstün takım,bu adamlar bile bugün 4lük oldular biz ise 3-4 tane transferle 4lük olmayacağımızı düşünüyoruz demek istedim

Hocam karsına real- barca- münih gelirse zaten kimi alırsan al 4 lük oluyosun ama bir zahmet eli ayagı düzgün adam alsınlarda içerde anderlecht gibi takımları yenelim bari istediğim bu.yıldız demiyorum zira gercek yıldızlar ülkemize gelmez.

Bilmiyorum valla bu Chiriches iyi hoş da elimizde patlama olasılığı da olan bir oyuncu. Uzun zamandır oynamıyor Hotspur'da. Neyse, boğulacaksak bu tip adamlarda boğulalım o da var. :) Çok mantıksız hamle denemez tabii. Tutarsa iyi paraya satarsın, tutmazsa yine piyasasi olan bi oyuncu çok zarar etmeden gönderirirsin...

Kardeşim city ile reali kıyaslamadım. Biz şunu demedik mi çok iyi stoper. Sağ bek. Kanat ve forvet alalım yoksa CL de 4lük olcaz vs vs. Heh bende diyorum ki şu city bizden kaç gömlek üstün takım,bu adamlar bile bugün 4lük oldular biz ise 3-4 tane transferle 4lük olmayacağımızı düşünüyoruz demek istedim

Haklısın tabi o konuda bizim o takımlarla baş edecek düzeyimiz maalesef yok ne kadar iyi adamlar alırsan al en fazla Madrid Barcelona ilk on sekizine giremeyen adam kalitesinde olur o da bizim için en iyi ihtimal

:) Çok hayal kurmulsun şimdi çıkar biri ACIR sana-bana !!! İnşaAllah diyelim
Galatasaraylı en çok hayal kuran taraftardır !! eğer hayal kurmasaydık xamax gibi o zamanın baba takımlarından birinden 3 yiyip kendi evinde gol yemeden 5 atamazdık !! ben kesin inanıyorum süper yıldız gelecek!! buna dün fazla inanmıyordum ama istifadan sonra umutlandım !! artık kaybolan imajı düzeltmek gövde gösterisi yapmak ve başkanın ben buradayım kimse merak etmesin algısını oluşturmak için yıldız transferi zorunlu hale geldi !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt