Transfer Nöbeti (ARŞİV 19) - Sayfa 469 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
x1kebs.png
Ben düştüm

Bir ara renato sanchezin fb ve bizle adı geçmişti imkansız diye sallamamıştık.. Bu akşam alıcı gözle tekrar izledim.. Adamı 1 maçla gömmek istemiyorum ama cidden bitik durumda bu haliyle bayernde yedek bile olamaz.. Aslında tek maç da değil ne bayernde ne swanseade hiçbirşey yapamadı 2 yıldır.. Şimdilik Benfica bir Avrupa şampiyonasıyla iyi kaktırmış gibi görünüyor..

Bu kadar Türk oyuncunun yurtdışına çıkabilmesinin temel sebebi bu serbestlik. Eskiden yerli oynatma zorunluluğu vardı ve ''kötü olan yerli oyuncunun arasında iyisi'' olarak anılıyordu yetenekli Türk oyuncu. Yeteneği konusunda emin olamıyordunuz yanında ve karşısında birçok takoz yerli oyuncu varken. Yabancı serbestliği geldikten sonra genel olarak takımlarda az sayıda Türk oyuncu var ancak yanındaki oyuncular kaliteli, Erzurumspor'da dahi Obertan oynuyordu. Bu ortamda bir takımın yıldızı olan Türk oyuncu ''kaliteli Avrupalı'' olarak görülüyor. Yerli-yabancı ayrımını kaldırarak kaliteli oyuncu-kalitesiz oyuncu ayrımını getirdi bu uygulama. Değiştirilmek istenmesi kesinlikle artniyetli olur, gündeme dahi gelmesi olumsuz hava oluşturuyor ülke futbolunda.

Belhanda tartismasi gereksiz

3 gun idman yapmis hazir olmamasi normal,bu tartismalar sezon genelinde oluyor zaten sonra 34. Hafta sampiyon Galatasaray

bu adamın abartmıyorum 2 metre ötedeki bomboş adama tam 4 defa pas verememesi için kaç gün idman yapması gerekiyordu ki

34. hafta şampiyon galatasaray ama bakıyorsun tarihin en kolay grubunda zar zor 3.lük ve 19luk ortasaha bebeleri ile senin ortasahanı içerde dışarda paspas yapan benfica

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt