Transfer Nöbeti (ARŞİV 19) - Sayfa 470 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belhanda tartismasi gereksiz

3 gun idman yapmis hazir olmamasi normal,bu tartismalar sezon genelinde oluyor zaten sonra 34. Hafta sampiyon Galatasaray

Lig şampiyonluğu tabi ki çok çok önemli ama 2 yıldır rakiplerin vasatlığı gözümüzü boyuyor.. Avrupada tüm defolarımız ortaya çıkıyor.. Eğer Terim Avrupada birşey yapmak istiyorsa belhandayla olmaz o iş.. İlk yıl garry-gomis 2.yıl fegh-onye şampiyonluğun baş mimarlarıdır.. Belhanda ne ödenen bonservisi ne de aldığı maaşı hak edecek performansı göstermedi.. Bu adam 5-6 ya alınıp yıllık 2-2.5a oynasa çoğu kişi ses etmezdi

Bu transfer dönemi şu ana kadar içime sinmedi. Geçen sene ite kaka şampiyon olduk ve bir yenilenme gerekiyordu. İyi bir orta saha, Onyekuru, 2 forvet gelirse rahatlayacam.

bu adamın abartmıyorum 2 metre ötedeki bomboş adama tam 4 defa pas verememesi için kaç gün idman yapması gerekiyordu ki

34. hafta şampiyon galatasaray ama bakıyorsun tarihin en kolay grubunda zar zor 3.lük ve 19luk ortasaha bebeleri ile senin ortasahanı içerde dışarda paspas yapan benfica

Benfica maclarinda orta saha da sadece belhanda mi oynadi renktas,herseyi bir oyuncunun üstüne yikmak dogru degil

Ayrica 19’luk bebeler yanlis,o bebeler den Felix 120 milyon’a transfer oldu böyle bebeye can kurban

Belhanda’ya gelince elestiri Kabul edilebilir bir durum ama ortada bir gercek var ki son iki yilda sampiyon olan kadroda takima kesinlikle faydasi oldu,olmadi demek art niyetli bir yorum olur

E soyledim ya soyleyecegimi. Falcao konusu 1-2 gune yine hareketlenir demistim. Hafta basindan itibaren iyiden iyiye isinacak. Muhtemelen onumuzdeki hafta ici bitecek gibi. Bakayoko’yu da istiyoruz ya, beni valla bu adam daha fazla heyecanlandiriyor. Yaya Toure gibi herif. Seviye atlatir insallah kiralayabiliriz.
Bakayokoooooooooo :-)
AHA ATES YAKİLDİ

Banega 31
Babel 32
Falcao 33
Mariano 33
Nagotomo 33
Veteranlar turnuvasına mı katılıyoruz anlamadım ki Babel ve olursa falcao yeterli banega çok gereksiz olur tempoyu düşürür
stoperler disinda genc adam olmayacak gibi ilk 11'de. bu da bizi epey olumsuz etkileyecek. emre mor onyekuru filan bu gibi topcular lazim bize ama sag ve sol beklerde genc olmali normalde.

yani hala banega gelsin deniyor. Ya işte kosacak hali kalmıyor takımın. Fatih hoca ısrarcı ise o da yanlış yapıyor.
Hoca tempolu ortasaha ister o yüzden belhandayı banegaya tercih bile edebilir hiç sanmıyorum böyle bir kadroya banegayı alacağını belhandadan daha yetenekli olduğunu herkes biliyor ama bir de takım uyumu kimyası diye bir gerçek var baneganın uyacağını hiç düşünmüyorum

Benfica maclarinda orta saha da sadece belhanda mi oynadi renktas,herseyi bir oyuncunun üstüne yikmak dogru degil

Ayrica 19’luk bebeler yanlis,o bebeler den Felix 120 milyon’a transfer oldu böyle bebeye can kurban

Belhanda’ya gelince elestiri Kabul edilebilir bir durum ama ortada bir gercek var ki son iki yilda sampiyon olan kadroda takima kesinlikle faydasi oldu,olmadi demek art niyetli bir yorum olur

mutlaka oldu abartılı eleştirildiği de doğru da adam da bir kez bile kendini değiştirme gayreti olmaması üzücü

1 yaparsın 2 yaparsın da 3.de en azından biraz dürtsün topu

felix o maçlarda 120 değildi onlarla 120 oldu

zaten bizim kalite seviyesini en az benfica ayarına koymamız da şart

Banega 31
Babel 32
Falcao 33
Mariano 33
Nagotomo 33
Veteranlar turnuvasına mı katılıyoruz anlamadım ki Babel ve olursa falcao yeterli banega çok gereksiz olur tempoyu düşürür

Renktaş bu yaş olayına çokmu takılıyoruz sanki. Ajax falan değiliz hiçte olamıcaz zaten. Türkiyede yemez öyle 20 21 yaşları iki maç kötü oynarsın ıslıklar havada uçuşur. Biz maçları öyle avrupalılar gibi izlemiyoruz :) Türkiyede gelecekten çok anlık başarı önemli unutmayalım bunu. Ki yazdığın adamların hepsi kalbur üstü oyuncular banega yı yazman bile neyse

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

EBFE7ugXYAAWbcK
Mevzu şu, Trabzonun inanılmaz paraya ihtiyacı var ve Yusuf’u satmak istiyor ama taraftardan da korkuyor. Yusuf’a diyorlar ki seni gönderelim ancak sen çık yönetim kalmamı istiyor ama ben gitmek istiyorum de. Sen gidip kurtulacaksın ama biz burdayım ve bizim ebemizi bellerler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt