Transfer Nöbeti (ARŞİV 19) - Sayfa 471 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi bu adam gelir, valla gelir.

Soru: "Ocak'ı bekleyecek misin? Kulüp yönetimiyle aranızda herhangi bir sorun çıkar mı?
Falcao: "Sorun çıkacağını sanmıyorum. İyi ilişkilerimiz var. Kulübü anlıyorum ve onlar da beni anlıyor. 33 yaşındayım ve kendim için en iyi kararı vermeliyim"

Ve Falcao konuştu: 'İyi teklifler aldım. Geleceğim...' https://t.co/Y4i6AiTZqJ

Falcao: "Petrov'un kalmamı istediğini biliyorum ama bu şartlarda zor. Şu anda teklifleri inceliyorum ve iyi teklifler var. Niyetim beklemek değil. Umarım durumumu bir an önce çözüme kavuştururum." Ve Falcao konuştu: 'İyi teklifler aldım. Geleceğim...' https://t.co/41udBvAeRF

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bu adamın abartmıyorum 2 metre ötedeki bomboş adama tam 4 defa pas verememesi için kaç gün idman yapması gerekiyordu ki

34. hafta şampiyon galatasaray ama bakıyorsun tarihin en kolay grubunda zar zor 3.lük ve 19luk ortasaha bebeleri ile senin ortasahanı içerde dışarda paspas yapan benfica
Ya arkadaş bir adamın şansız hiç mi maçı olamaz. Tamam bugün kötü günündeydi abartınız cidden.

mutlaka oldu abartılı eleştirildiği de doğru da adam da bir kez bile kendini değiştirme gayreti olmaması üzücü

1 yaparsın 2 yaparsın da 3.de en azından biraz dürtsün topu

felix o maçlarda 120 değildi onlarla 120 oldu

zaten bizim kalite seviyesini en az benfica ayarına koymamız da şart

Renktas Felix zaten o potansiyel’e sahip oldugunu gösterdi bizim maclarda ve 4-5 ay sonra transfer oldu,aslinda anlatmak istedigim adamlarin basarisini hafife almayalim

Ajax’in genc oyuncularla basarisi ortada mesela

Fatih hoca da bazi seylerin farkinda olacak ki orta sahayi belhanda disinda degisiyor,ben dogru planlama yaptigini dusunuyorum belhanda nin pas oyununda kesinlikle eksiklikleri var ama mücadele calim yetenegi top sürme olarak bu tarz bir oyuncu bulmamiz cok zor

seri'nin yanına nasıl bir topçu gelirse faydalı olur bilmiyorum ama donk-seri benzeri defansif ön liberoyla takım zor top çıkarır diye düşünüuorum, first class bi pasör lazım takıma.

Renktas Felix zaten o potansiyel’e sahip oldugunu gösterdi bizim maclarda ve 4-5 ay sonra transfer oldu,aslinda anlatmak istedigim adamlarin basarisini hafife almayalim

Ajax’in genc oyuncularla basarisi ortada mesela

Fatih hoca da bazi seylerin farkinda olacak ki orta sahayi belhanda disinda degisiyor,ben dogru planlama yaptigini dusunuyorum belhanda nin pas oyununda kesinlikle eksiklikleri var ama mücadele calim yetenegi top sürme olarak bu tarz bir oyuncu bulmamiz cok zor

planlamayı göreceğiz, tercihler hatalı değil bence de

oyun konusunda hocanın kendisini sorgulaması gereken çok şey var özellikle avrupa seviyesi için

ama hocanın belhandaya yumuşak davranmasını anlamıyorum

bu kadar laubaliliği çoktan ağır şekilde cezalandrıması gerekirdi

Renktaş bu yaş olayına çokmu takılıyoruz sanki. Ajax falan değiliz hiçte olamıcaz zaten. Türkiyede yemez öyle 20 21 yaşları iki maç kötü oynarsın ıslıklar havada uçuşur. Biz maçları öyle avrupalılar gibi izlemiyoruz :) Türkiyede gelecekten çok anlık başarı önemli unutmayalım bunu. Ki yazdığın adamların hepsi kalbur üstü oyuncular banega yı yazman bile neyse

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ajax 5 yıldır şampiyon olamıyordu oldukça başarısız transferler de yaptılar bu süreçte en son meyvesini topladılar.. Biz 5 yıl olamasak taraftar ortalığı yakar.. Takım ayrı bir konu da taraftar olarak biz de hazır değiliz Ajax olmaya..

Renktaş bu yaş olayına çokmu takılıyoruz sanki. Ajax falan değiliz hiçte olamıcaz zaten. Türkiyede yemez öyle 20 21 yaşları iki maç kötü oynarsın ıslıklar havada uçuşur. Biz maçları öyle avrupalılar gibi izlemiyoruz :) Türkiyede gelecekten çok anlık başarı önemli unutmayalım bunu. Ki yazdığın adamların hepsi kalbur üstü oyuncular banega yı yazman bile neyse

Aslında takıldığım nokta yaşı değil elimizdeki 30+ oyuncuların profilleri. Banega da mariano gibi babel gibi tempolu bir oyuncu değil. Eğer banegayı alacaksan 2 tane çita gibi bekin olur ya da kanatların koşar, en kötü santraforun savunmayı forvetten başlatır olur oynatırsın banegayı. Ama bu kadro planlamasında bize ortasaha da tempolu oyuncu lazım.

Ajax 5 yıldır şampiyon olamıyordu oldukça başarısız transferler de yaptılar bu süreçte en son meyvesini topladılar.. Biz 5 yıl olamasak taraftar ortalığı yakar.. Takım ayrı bir konu da taraftar olarak biz de hazır değiliz Ajax olmaya..

Aynen renktaşım tam olarak söylemek istediğim bu. Burası Türkiye burda o sene önemli gelecek falan yatırım hikaye

Monaco seni hiç unutmayacağım
ömrümün sonuna kadar ismin hafızamda kazılı kalacak
bu ne inattır abiii sal gelsin 9 numaramızı işte lan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt