Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 121 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yıllardır onlara göre batıyoruz renktaş bırak öyle sansınlar bizi :D
Fenerli bir arkadaşım vardı abartmıyorum adam kesintisiz 2002-2017 arası batacaksınız, bir kaç seneye küme düşeceksiniz vs diye gezdi en sonunda kendileri battı, muhtemelen hala aynı şeyi düşünüyordur ama görüşmüyorum bu yüzden fikrim yok. Bu da böyle bir anımdır. :D

Fenerli bir arkadaşım vardı abartmıyorum adam kesintisiz 2002-2017 arası batacaksınız, bir kaç seneye küme düşeceksiniz vs diye gezdi en sonunda kendileri battı, muhtemelen hala aynı şeyi düşünüyordur ama görüşmüyorum bu yüzden fikrim yok. Bu da böyle bir anımdır. :D
Rakip taraftardan batma mevzusunu duyunca kalıma şu gelir abi :D

DxCDqR1XQAE8y_j

Tinercinin birini gördüm az önce Twitter'da neymiş efendim Galatasaray şampiyon olamazsa mali olarak batacakmis ekonomik olarak en kotu durumda bizmisiz 😀
Twitter fena ya..

Sadece futbol değil genel olarak TT başlıklarını ''en sona'' alıp tek tek okumaya başladıktan bir 20 dk sonra falan insan hayatı sorgulamaya başlıyor, her şey anlamsızlaşıyor insanlar çok değişik kafalar yaşıyor.

TS un mevcut stoperleriyle ligin tepesinde yer bulmasını şaşkınlıkla izliyordum, alınan bu iki oyuncu ortalama bir performans gösterebilse bile lig için iddiaları epeyce artacaktır. Keza orta saha rotasyonu da kısıtlı idi, oraya aldıkları Ndiaye ve Guillerme de rahatlık sağlayacaktır. Ali Koç' un panik halinde bunlara saldırması pek boşuna değilmiş anlaşılan. FB ise Gustavo-Vedat-Serdar dan herhangi birinin olmadığı her maçta çok zorlanır mesela...

TS un mevcut stoperleriyle ligin tepesinde yer bulmasını şaşkınlıkla izliyordum, alınan bu iki oyuncu ortalama bir performans gösterebilse bile lig için iddiaları epeyce artacaktır. Keza orta saha rotasyonu da kısıtlı idi, oraya aldıkları Ndiaye ve Guillerme de rahatlık sağlayacaktır. Ali Koç' un panik halinde bunlara saldırması pek boşuna değilmiş anlaşılan. FB ise Gustavo-Vedat-Serdar dan herhangi birinin olmadığı her maçta çok zorlanır mesela...
Fbnin kalbi kruse. Kruse u çıkar pozisyon bulmada çok zorlanırlar. Hücumdaki bütğn elemanları beyinsiz bir tek oyunu kruse hızlandırıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt