Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 122 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EPoLk0jW4AA3Ogz

Şimdiden olası başarısızlık için yol yapmaya başlamış paralı askerler. Stoper alınmadığı için hocanın işi çok zormuş falan filan. Her şeye bahaneleri var.

Hep diyorum yine söyleyeceğim. Terim'e Messi, Ronaldo alınsa, Mane alınmadı diye şampiyon olamadı hoca diyecek kitle var ve hepsinden iğreniyorum.

Hocaya olan sevgim ve saygım sırf bu paralı askerler yüzünden gittikçe azalıyor. Töbe haşa '' ben peygamberim '' dese tapacak adamlar var.

Linnes sözleşme cikarilmis, sarachi,onyekuru, sekidika alınmış, emre akbaba müthiş bir geri dönüş yapmis.
Ne olsun istiyoruz daha olmuyor iste ulan sanki terim-bakan falan başarısızlıktan haz duyup zevk alacaklar.
Saçma sapan işleri bırakın. Forvetin yedeği sakatlıktan iyileşmiş takımla çalışmış, su senenin tek fiyaskosu defansta donkun oynaması ki ismi geçen hangi kişinin donktan iyi oynayacağını garanti var?

Bu takim bi anda gencecik bir çocuk çıkarıp oynatmadi mi? Ulan ligdeki rakip takımların %80i senede 40 gol yeme ortalamasıyla oynayan oyuncular emini koyarsan ne olurmuş yerlermiş. Trabzonspor yusufu, abdulkadiri, ugurcani bir senede nasıl kazandıysa gerekiyorsa sende kazanacaksin.
Şu ligi abartiyorsunuz 4 tane adamla ligin içinden geçtik.
İptal ettiler yine attık, ofsayt verdiler yine attık sokayim defansina terim terim gibi oynatıp gole doymadigimizda enerjimizi harcamaktan cekinmedigimizde sonuç zaten gelecek defansa is düşmeyecek.

h4Pe91k7_normal.jpg

FutbolArena

@futbolarena
· 17d

💥

💥

💥

Galatasaray yönetimi, 2 yıldır yoğun mesai harcadığı Kemerburgaz arazisinde hukuk mücadelesini kazandı ve ilk adım atıldı. Galatasaray kulübüne tahsis edilen Kemerburgaz'daki arazide tahliye ve yıkım işlemleri resmen başladı.

🔗

https://twitter.com/futbolarena/status/1223303425305317378/photo/1

Buradaki habere öre Alt yapı buraya taşınacakmış komple buraya taşınsak Florya'yı kendimiz daha iyi şartlarda tekrar değerlendirebiliriz ama Alt yapı buraya taşınacaksa umarım çok iyi bir tesis olur Le Masia gibi böylece Florya da yenilenip A takıma çok iyi bir tesis olabilir bu sezon sonu belli olur sanırım. Sonuçta seçim olacak yüksek ihtimal sezon sonu.

16 yaşındaki Emin'in fiziği 29 yaşındaki Semih'ten daha iyi.

Kaldı ki Semih bu takıma ne verdi gecen yıl? Bir kere işimiz düştü onda da maç boyu üç buçuk attı tedirginlikten.

Hata yapacaksa Emin yapsın. Belki Ozan gibi parlatır satariz.

Emin hata yaparsa millet arkasında durur.
Semih yaparsa ki bolca yapar, isliklanir.

Arada fark var.

Ahmet bile Semih'ten iyidir. Bu kadar sure oynamamasina rağmen Konyaspor maçında Thouram'a karşı çok iyi oynadı her ne kadar çok tedirgin ve ozguvensiz bi görüntü verse de.

Semih'i bi omuz darbesi ile yere seremeyecek forvet yok ligde. Konyaspor maçında Semih olsa 3'luk olurduk.

Semih çok iyi GS'lidir.
En ufak yanlısı olmamıştır bize. Hatirlarsaniz mangalda gözüne kül kacmis ve ameliyat olmuştu. Bi ara kotu oynadığı bi mac sonrası birisi keşke o gün kör olsaydın gibi insanlık disi serefsizce bi mesaj atmıştı. Öyle bi mesaja bile adam canın sağolsun yazmıştı. Sosyal hayatinda da çok düzgün bi adamdır. Tek bir kez bile magazinlik olmadi.
Gel dedik geldi git dedik gitti. Her mac yüzde yüzü ile oynadı. Bunların hepsine eyvallah. Ama adam yetersiz arkadaş.

Bugün gelseydi yarin oburgun kotu bi sonuçta oynadığı maçın faturası direkt bu adama kesilecekti sanki zorla bize gelmiş gibi.

Ne gerek var? Ona da yazık. Bize de...
semih iyi kötü onu tartışmıyorum kimseyi alamadığımız için sadece yedek olsun diye alınmasına o kadar kızamam yönetim yabancı gönderip iyi bir stoper almayı becerseydi bunları tartışmazdık,emin olayına gelince çocuk 16 yaşında çok küçük direk ateşe atmamak lazım ayrıca herkesi ozanla kıyaslamak doğru değil ozan yaşına göre baya olgundu yaptırdığı penaltılardan sonra düşüş yaşamadı ve bizim taraftar o kadar sabırlı değil ozan için bile fiziği yetersiz yorumları yapıldı kazanç sağlayacağız derken berbat etmeyelim herşeyi yoksa bende emin ve ışık kaanı destekliyorum doğru zaman geldiğinde tabi..
zaten semih gelmedi tartışmanın pek anlamı yok :) inşallah emin iyi oynar kötü oynasa bile destek verenlerden biri olacağım kesin..

Buradaki habere öre Alt yapı buraya taşınacakmış komple buraya taşınsak Florya'yı kendimiz daha iyi şartlarda tekrar değerlendirebiliriz ama Alt yapı buraya taşınacaksa umarım çok iyi bir tesis olur Le Masia gibi böylece Florya da yenilenip A takıma çok iyi bir tesis olabilir bu sezon sonu belli olur sanırım. Sonuçta seçim olacak yüksek ihtimal sezon sonu.
Şuraya harcanacak bir 20 milyon euro ile avrupa standartlarında bir tesisimiz olur

Bu sezon şampiyon olamayacağız, bugün son dakikada stopere Godin' i alsaydık bile olamazdık bence; o bakımdan çok da dert etmeyin, derim...

Hatalar, şanssızlıklar, iş bilmezlikler ile daha sezon başlamadan işlerin kötü gideceği belliydi; ligin ilk yarısı boyunca da gidişatı düzeltebilecek bir gelişme olmadığı gibi her şey daha da kötüye gitti maalesef...

Ara transfer döneminden memnuniyetsizliğim, alınacak futbolculardan çok kurtulmamız gereken 'kambur' lardan hala kurtulamamış olmamızdır;

Belhanda yetersizinden kurtulamadık, buna harcanan ve hala ödenecek paraları düşündükçe futboldan daha da tiksiniyorum, elimde değil!..

Babel şimdilik gitti, gelecek sezondan itibaren 2 yıl daha devam edecek boru gibi kontratından vazgeçmiş değil...

Diagne hala bizim futbolcumuz ve bir mucize olmazsa 6-7 ay muhtelif(!) eşleriyle gününü gün edecekmiş son haberlere göre. Sonrasında talibi çıkar mı, satabilir miyiz? zor...

Daha Feghouli filan da var da uzatmayayım...

Biz stoper almayıp mallık yaptık fener de stoper gönderip mallık yapıyor ellerinde bir adam akıllı serdar var jailson stoper değil her an patlayacak gibi sadık sezonu kapattı falette de kazma iş yapmaz trabzon ya da bir anadolu takımı bu sezon şampiyon olamazsa bi daha zor olur

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt