Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 123 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TS un mevcut stoperleriyle ligin tepesinde yer bulmasını şaşkınlıkla izliyordum, alınan bu iki oyuncu ortalama bir performans gösterebilse bile lig için iddiaları epeyce artacaktır. Keza orta saha rotasyonu da kısıtlı idi, oraya aldıkları Ndiaye ve Guillerme de rahatlık sağlayacaktır. Ali Koç' un panik halinde bunlara saldırması pek boşuna değilmiş anlaşılan. FB ise Gustavo-Vedat-Serdar dan herhangi birinin olmadığı her maçta çok zorlanır mesela...
Serdar bile sakatlanmiyor cam adam.

Emre henüz ve hala bir şey ispatlamış değil. Tepki göreceğimi biliyorum ama samimi düşüncem budur. Başarılı olmasını en çok istediğim futbolcularımızdan birisi olması fark etmez benim için; birkaç olumlu hareket yaptı diye beklentiyi çok yükseltiyorsunuz sanki?!..

Emre henüz ve hala bir şey ispatlamış değil. Tepki göreceğimi biliyorum ama samimi düşüncem budur. Başarılı olmasını en çok istediğim futbolcularımızdan birisi olması fark etmez benim için; birkaç olumlu hareket yaptı diye beklentiyi çok yükseltiyorsunuz sanki?!..
Bence yarım sezonda oyuncudan vazgeçmek bizim adımıza hata olabilir.
Ilk yarida kötü bir Galatasarayda kötü bir Emre Mor izledik.
Daha Iyi ve hareketli bir Galatasarayda Emreyi görmek lazım diye düşünüyorum.

Bence yarım sezonda oyuncudan vazgeçmek bizim adımıza hata olabilir.
Ilk yarida kötü bir Galatasarayda kötü bir Emre Mor izledik.
Daha Iyi ve hareketli bir Galatasarayda Emreyi görmek lazım diye düşünüyorum.
Emre' lerden Akbaba' yı kastetmiştim. Mor' un hangi ''Birkaç olumlu'' hareketi yahu?!..Denenmesini istemiştim ama olmayacağını yeterince gördük, uzatmanın anlamı yoktu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt