Transfer Nöbeti (ARŞİV 2) - Sayfa 142 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 2)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Transfer Nöbeti

S. ‏@Senfo10

Demba Ba yıllık 2.6 milyon euroya bitmişti, ama Terim'in istediği forvetler arasında sonlardaymış. Ne diyeyim bilemedim..

küfür ettim

S. ‏@Senfo10

Demba Ba yıllık 2.6 milyon euroya bitmişti, ama Terim'in istediği forvetler arasında sonlardaymış. Ne diyeyim bilemedim..

küfür ettim

Yahu hani bunlar Terim'den liste almıştı...Hani birlikte karar vereceklerdi kimi alacaklarına. Bu nasıl iş arkadaş ? Terim'in listesinin sonunda bulunan bir futbolcuyla görüşme yapmakta neyin nesi?

Sky Italia'ya göre Adebayor GS ile anlasmis. Yillik 3,5 Million + 20 bin mac basina alacakmis.

Açıklama

Son günlerde bazı medya organlarında, transfer çalışmalarının yapılması esnasında, Teknik Direktörümüz Fatih Terim ve Transfer Komitesi Üyesi Sayın Bülent Tulun arasında uyumsuzluk olduğu yönünde asılsız haberlere yer verilmektedir. Bilinmelidir ki; transfer komitesi üyesi Sayın Bülent Tulun, Sayın Fatih Terim’le tam bir uyum içerisinde çalışarak, Sayın Fatih Terim’in bilgisi ve onayı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu tip haberlere itibar edilmemesini rica ederiz.

Saygılarımızla

Galatasaray Spor Kulübü

Açıklama - 15.06.2012 17:00 (KULÜP HABERLERİ) / Galatasaray.org

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt